#146Hoseinabad
Een Perzisch wollen tapijt. Handgeknoopt.
#476
Een handgeknoopte wollen loper.
#456Mori
Een Oosters wollen loper. Handgeknoopt.
#522Hubert De Vries
“Boten in de haven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#486
#256
Een handgeknoopt zijden tapijt.
#535
Een Oosters zijden bidkleed.
#536
Een Oosters wollen loper met een Mir-decor. Handgeknoopt.
#436Naïn
Rond karpet van wol en zijde. Handgeknoopt.
#26
Een handgeknoopt wollen tapijt.
#566
Kleine Goum in zijde. Handgeknoopt.
#46
Twee Oosterse wollen tapijtjes. Handgeknoopt.
#56
#696
Couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 280 x 86 cmEstimate: € 40/60
#746
Een staander van gesculpteerd hout met twee tussenbladen.
Piédestal en bois sculpté avec deux tablettes d’entretoise.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#47
#103
#466
Een Chesterfieldzetel van groen leder.
Fauteuil chesterfield en cuir vert.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#61Capodimonte
Deux vases en porcelaine polychrome à décor de paysages dans des cartouches sur fond bleu clair. Marque sous la base avec l’N couronné.No longer availableDim. H 40 cmEstimate: € 200/240 -
#290JBB
Een zakhorloge van plaque d’or in werkende staat. Chronograph.
#737Bergen
Tête-a-tête en faïence polychrome. Réparation au couvercle de la théière. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#543
Een lot Boeddha’s in diverse uitvoeringen.
Lot de Bouddha divers.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#497
Een fishtank van Imariporselein. Onderaan gemerkt.
#742Charles Verlat
“Paard op hol”. Oost-Indische inkt en potlood op papier. Gesigneerd.
“Cheval emballé”. Encre de Chine et crayon sur papier. Signé.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#35
Een lotje 18 karaats geel gouden hangers.
#120
“La déesse Demeter”. Pendentif en or jaune 18 ct serti de malachite. Peut être porté comme broche.No longer availableDim. Bruto: 32,22 gEstimate: € 100/150