#89August CostenoblePeriod: 1894-1976“Quai vert automne”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan en verso gesigneerd, getiteld en gedateerd.
"Quai vert automne". A painting, oil on canvas, signed and titled at bottom and on the verso, dated.No longer availableDim. 58 x 49 cmEstimate: € 120 / 180 -
#209Een ronde butlerspiegel.
A gilded wooden mirror.No longer availableDim. Ø 80 cmEstimate: € 200 / 220 -
#273Een verguld bronzen schouwklokje met violist en hondje.
#128Christofle FranceEen tafelklok van verzilverd metaal en zwarte lak, Lodewijk XVI-inspiratie. Gekeurd.
A table clock of silver-plated metal and black lacquer, inspired by Louis XVI. Hallmarked.No longer availableDim. H. 19 x 26 cmEstimate: € 200 / 240 -
#659Boch Frères Keramis - La LouvièreEen vintage servies met mauve bloemendecor, 10 diepe, 10 gewone (1 met schilfer) en 12 dessertborden. Met twee terrines (één met onderschaal) en slakom. Gemerkt ‘Vepe’ & Tournai.
A vintage dinnerware set with mauve floral decor, 10 soup plates, 10 dinner plates (1 with chip), and 12 dessert plates. Includes two tureens (one with underplate) and a salad bowl. Marked 'Vepe' & Tournai.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#683Een lot van drie verzilverde kandelaars, een paar met 4 lichtpunten, en een kleinere met 2.
#362HJP HenreotStudie over het thema ‘La Licorne’, een tekening, potlood op papier, gesigneerd en gedateerd 1985.
Study on the theme 'La Licorne', a drawing, pencil on paper, dated 1985.No longer availableDim. 32 x 23 cmEstimate: € 30 / 50 -
#160Een 18 kt geelgouden ring bezet met één centrale diamant in princess geslepen, diamanten baguettes en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,10 ct.
An 18 kt yellow gold ring set with one central princess-cut diamond, diamond baguettes, and brilliants with a total weight of approximately 1.10 ct.No longer availableDim. 4,60 gEstimate: € 1500 / 1600 -
#530Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale Blauwe Topaas van 2,83 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht 0,65 ct.
An 18 kt white gold ring set with a central Blue Topaz of 2.83 ct. and diamonds with a total weight of 0.65 ct.No longer availableDim. 6,10 gEstimate: € 850 / 1000 -
A Precolumbian blackware ceramic firepot in the shape of a figure and jaguar.No longer availableDim. 8,5 cmEstimate: € 100 / 200 -
#75Een lang halssnoer met grijze parels.
A long necklace with grey pearls.No longer availableDim. L: 59 cmEstimate: € 60 / 80