Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Oosters wollen bidkleed.
Beloutj

Een Oosters wollen bidkleed.

Un tapis de prière d’Orient en laine.
Online only
Dim. 92 x 136 cm
SKU: 0104190012.
Auction day: 22 May 2019 22:00
Catalogue #12
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #25

    Twee kommen van Europees aardewerk met een meerkleurig Chinees decor.

    Deux bols en faïence européenne à décor chinois polychrome.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 19,5 & 20,5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #287
    Samsonite

    Twee lichtgewicht reiskoffers van geweven polypropyleen. Twee formaten. Op enkele stickers na in nieuwstaat.

    No longer available
    Online only
    Dim. 70 x 50 x 30 cm & 75 x 55 x 35 cm
    Estimate: € 180 / 260
  • #57
    Goldimari

    Een vaasje van meerkleurig Japans porselein met een famille-noiredecor van fazanten.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 22,5 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #175
    J. Van de Veegaete

    “Zicht op het begijnhof”. Pastel op papier. gesigneerd en gedateerd 1945.

    “Vue du béguinage”. Pastel sur papier. Signé et daté 1945.
    No longer available
    Online only
    Dim. 36 x 27 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #168
    Etienne Bosch

    “Vrouw met mand”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat.

    “Femme au panier”. Eau-forte. Signée hors planche.
    No longer available
    Online only
    Dim. 20 x 12 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #88

    Een lot van twaalf diverse messen en dolken en een wethout.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 80 / 120
  • #116

    Een penseelkoker van Chinees aardewerk. Onderaan gemerkt.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 15 / 30
  • #26

    Een gietijzeren sierschild met een slagveldscène en heraldische symbolen in reliëf. Onderaan beschadigd. We voegen er een opengewerkte schaal, eveneens van gietijzer, aan toe.

    Un bouclier de décoration avec blason en fonte, représentation d’une scène de bataille et symboles héraldiques en relief. Dégât en dessous.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #299
    Y. Dereume

    “Hoeve met fruitbomen in bloei”. Olieverf op doek. gesigneerd en gedateerd ‘79.

    No longer available
    Online only
    Dim. 40 x 60 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #255
    I. Renier

    “Bloemenstilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    No longer available
    Online only
    Dim. 25 x 18 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #7

    Een fijn geknoopt Oosters wollen karpetje.

    Une carpette d’Orient en laine nouée main.
    No longer available
    Online only
    Dim. 150 x 100 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #86
    Gloria

    Een polychroom en verguld handgeschilderd mokkaservies met Napoleon decor. Gemerkt. Letsel aan het suikerpotje en aan de voet van de mokkapo.

    Un service à moka, peint à la main, décor Napoléon. Petits dégâts au sucrier et à la base du pot à moka.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 40
View all auction items ›

Online only 22 Mei 2019

Net zoals onze gewone veiling kan u op deze loten een maximum bod uitbrengen. Op 22 mei wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen (incrementen van ± 10% boven het vorige bod tot uw maximum; en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). Al deze loten worden toegewezen aan de hoogstbiedende zonder enige minimumprijs. Voor vragen over details of extra foto's kan u mailen naar info@jordaens.eu


As with our regular auction you can place a maximum bid on these lots. On May 22th the lot will be assigned to the highest bidder (increments of ± 10% added to the previous bid up to your maximum; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All lots will be sold to the highest bidder without any minimum price. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

22 May 2019 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 22 May 2019 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More