#25Twee kommen van Europees aardewerk met een meerkleurig Chinees decor.
Deux bols en faïence européenne à décor chinois polychrome.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 19,5 & 20,5 cmEstimate: € 30 / 50 -
No longer availableOnline onlyDim. h: 22,5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#175J. Van de Veegaete“Zicht op het begijnhof”. Pastel op papier. gesigneerd en gedateerd 1945.
“Vue du béguinage”. Pastel sur papier. Signé et daté 1945.No longer availableOnline onlyDim. 36 x 27 cmEstimate: € 40 / 60 -
#168Etienne Bosch“Vrouw met mand”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat.
“Femme au panier”. Eau-forte. Signée hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 20 x 12 cmEstimate: € 80 / 120 -
#88Een lot van twaalf diverse messen en dolken en een wethout.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 80 / 120 -
#116Een penseelkoker van Chinees aardewerk. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 23 cmEstimate: € 15 / 30 -
#26Een gietijzeren sierschild met een slagveldscène en heraldische symbolen in reliëf. Onderaan beschadigd. We voegen er een opengewerkte schaal, eveneens van gietijzer, aan toe.
#299Y. Dereume“Hoeve met fruitbomen in bloei”. Olieverf op doek. gesigneerd en gedateerd ‘79.
No longer availableOnline onlyDim. 40 x 60 cmEstimate: € 100 / 120 -
#255I. Renier“Bloemenstilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
No longer availableOnline onlyDim. 25 x 18 cmEstimate: € 10 / 15 -
#7Een fijn geknoopt Oosters wollen karpetje.
#86GloriaEen polychroom en verguld handgeschilderd mokkaservies met Napoleon decor. Gemerkt. Letsel aan het suikerpotje en aan de voet van de mokkapo.
Un service à moka, peint à la main, décor Napoléon. Petits dégâts au sucrier et à la base du pot à moka.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40