Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Oosters wollen karpet.

Een Oosters wollen karpet.

Carpette d’Orient en laine.
Online only
Dim. 131 x 69 cm
SKU: 2908220298.
Auction day: 29 August 2022 22:00
Catalogue #298
Estimate: € 30 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #265

    “Binnenzicht” en “In de keuken”. Twee etsen. Respectievelijk door Leon Brunin en E. Nicolie.

    « Vue intérieure » et « Dans la cuisine ». Deux gravures. Par Léon Brunin et E. Nicolie respectivement.
    No longer available
    Online only
    Dim. 22 cm x 30 cm & 24 cm x 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #287
    Alphonse Mora

    “Bomen bij een rivier”. Houtskooltekening op paneel. Gesigneerd.

    « Des arbres au bord d'une rivière ». Dessin au fusain "Chalet au bord d'un ruisseau la nuit". Peinture à l'huile sur panneau. Pas clairement signé et daté. XIXème siècle. sur panneau. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 70 cm x 90 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #114

    Een lot aardewerken beeldjes waarvan zeven afrikaaanse muzikanten en een beeldje naar Zuid-Amerikaans voorbeeld.

    Un lot de figurines en faïence dont sept sont des musiciens africains et une figurine d'après exemple sud-américaine.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 11 - 23 cm
    Estimate: € 40 / 45
  • #77
    Val Saint Lambert

    Een geslepen kleurloos kristallen schenkkan. Gemerkt onderaan en met label.

    Un pichet en cristal incolore taillé. Marqué en bas et avec étiquette.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #16
    Goebel, Germany

    “Chimney sweep”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M. I. Hummel. Gemerkt en genummerd 12 2/0. Beschadigd aan de basis. Bijgevoegd een meisje van meerkleurig biscuit uit de reeks Nina - Marco.

    Ramoneur. Une figurine en biscuit multicolore de la série par M.I. Hummel. Marquée et numérotée 12 2/0. Endommagé à la base. Ainsi qu’une fille en biscuit multicolore de la série Nina - Marco .
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 11 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #59

    “Blokhut in berglandschap”. Olieverf op doek. Enige verfschade.

    « Cabane dans un paysage de montagne ». Huile sur toile. Dégâts à la peinture.
    No longer available
    Online only
    Dim. 69 x 105 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #158

    Twee glazen kommetjes met vergulde ranD en een bierpul van Kulmbacher.

    Deux bols en verre avec un bord doré et une chope à bière Kulmbacher.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 11 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #261

    “Gouvernement Générale du Languedoc...” Een oude kaart.

    "Gouvernement Général du Languedoc..." Une vieille carte.
    No longer available
    Online only
    Dim. 26 x 35 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #144

    Een zeshoekige vaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages.

    Vase hexagonal en porcelaine de Chine à décor multicolore de personnages.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 37,5 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #177

    Een zwartgelakt perenhouten kolompendule met bronsbeslag. Enige slijtage.

    Une pendule de cheminée à colonnes en poirier laqué noir avec garnitures en bronze. Quelques usures.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #270

    Een lot van drie kleine aquarelletjes op papier. Omstreeks 1900.

    Un lot de trois petites aquarelles sur papier. Vers 1900.
    No longer available
    Online only
    Dim. 7 x 12 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #196

    Een arduinen inktstel. Zonder recipiënten.

    Un encrier en pierre bleue. Sans récipients.
    No longer available
    Online only
    Dim. b: 34 cm
    Estimate: € 20 / 25
View all auction items ›

Online-Only 29 Augustus 2022

Op Maandag 29 augustus wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT.  


On Monday August 29th lots will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT.

29 August 2022 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 August 2022 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More