Similar lots by type
-
#276
Een Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 225 x 133 cmEstimate: € 30/60 -
#96Heriz
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 300 x 210 cmEstimate: € 200/240 -
#306
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine noué main.No longer availableDim. 395 x 290 cmEstimate: € 200/220 -
#366
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Lichte slijtage.
Tapis d’Orient en laine. Noué main. Quelques usures.No longer availableDim. 342 x 233 cmEstimate: € 200/300 -
#316
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 356 x 93 cmEstimate: € 120/200 -
#356
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 400 x 310 cmEstimate: € 300/400 -
#496
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 420 x 315 cmEstimate: € 200/300 -
#486Keshan
Een Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 410 x 312 cmEstimate: € 400/500 -
#326
Een Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt. Lichte verkleuring.
Tapis d’Orient en laine. Noué main. Légère décoloration.No longer availableDim. 390 x 315 cmEstimate: € 100/150 -
#186
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 204 x 143 cmEstimate: € 100/120 -
#86
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.
Carpette persane en laine. Nouée main.No longer availableDim. 248 x 135 cmEstimate: € 40/60 -
#166Naïn
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van katoen en zijde.
Tapis persan en coton et soie. Noué main et au décor boteh.No longer availableDim. 233 x 145 cmEstimate: € 200/240 -
#466Taspinar
Een handgeknoopt Turks wollen tapijt.
Tapis turque en laine. Noué main.No longer availableDim. 266 x 160 cmEstimate: € 40/60
Other lots in this auction
-
#512Soutine
“Montmartre”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening: Soutine.
“Montmartre”. Aquarelle sur papier. Porte une signature: Soutine.No longer availableDim. 28 x 33 cmEstimate: € 80/100 -
#18Sèvres
Een dekselvaasje op voet van meerkleurig en verguld porselein en versierd met een handgeschilderd bloemendecor. Gemerkt.
Un petit vase couvert sur piédouche en porcelaine polychrome et doré. Décor de fleurs peintes à la main. Avec marque.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 20/30 -
#194Albert De KeyserPeriod: 1829 - 1890
“Polderlandschap met vee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage des polders au bétail”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 51 x 75 cmEstimate: € 300/500 -
#99
“De visser”. Aquarel op papier.
“Le pêcheur”. Aquarelle sur papier.No longer availableDim. 23 x 40 cmEstimate: € 20/40 -
#737Swarovski
Twee witmetalen houders met resp. drie grote en negen kleine bloemen van geslepen kristal. We voegen er twee kristallen bloempjes en een kerstboompje van geslepen gekleurd kristal aan toe. Allen gemerkt.
Deux supports en métal blanc contenant resp. trois grandes et neuf petites tulipes en cristal taillé. Nous ajoutons deux petites fleurs et un arbre de Noël en cristal taillé. Chaque pièce avec marque.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#804Langlois naar Duché de Vancy
Twee gravures: uit de “Atlas du Voyage de la Pérouse”. “Femme du Port des Français” (in passepartout) en “Costumes des Habitans de la Baie de Castries” (ingekleurd, ingelijst).
Deux gravures de l’”Atlas du Voyage de la Pérouse”. “Femme du Port des Français” (dans un passe partout) et “Costumes des Habitans de la Baie de Castries” (colorée et encadrée).No longer availableDim. 28 x 42 cmEstimate: € 100/150 -
#450Chanel
Een vaporisator eau de toilette van 50 ml voor mannen. We voegen er een badzeep van 150 g in gesloten verpakking aan toe.
Vaporisateur d’eau de toilette pour homme de 50 ml. Nous ajoutons un savon de 150 g dans son emballage fermé.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#764L. Van Vosselen
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 40/60 -
#505Guerlain
“Samsara”. Een parfum van 30 ml in cadeauverpakking, we voegen er een vaporisator eau de parfum van 50 ml aan toe en een geparfumeerde body cream.
“Samsara”. Parfum 30 ml dans l’emballage de cadeau, nous ajoutons un vaporisateur d’eau de parfum de 50 ml et une crème corporelle parfumée.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#829
Een Chinese koffer versierd met een gesculpteerd krijgersdecor op de vier zijden.
Coffre chinois décoré d’un décor de guerriers sculpté sur les quatre côtés.No longer availableDim. 100 x 60 x 50 cmEstimate: € 100/120 -
#142Royal Dux
Een siervaas van meerkleurig aardewerk in de vorm van een nimf bij een vijver. Onderaan gemerkt met de roze driehoek. Kleine schilfers aan de rand.
Jardinière en faïence polychrome formée par une nymphe au bord d’un étang. Marque aux triangle rose sous la base. Petits éclats.No longer availableDim. H 29 cmEstimate: € 150/200 -
#578
Een paar hemelsblauwe porseleinen Fo-honden. China, omstreeks 1900.
Paire de chiens Pho en porcelaine bleue ciel. Chine, vers 1900.No longer availableDim. H. 31 cmEstimate: € 100/150