#436Naïn
Rond karpet van wol en zijde. Handgeknoopt.
#522Hubert De Vries
“Boten in de haven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#256
Een handgeknoopt zijden tapijt.
#535
Een Oosters zijden bidkleed.
#56
#476
Een handgeknoopte wollen loper.
#146Hoseinabad
Een Perzisch wollen tapijt. Handgeknoopt.
#46
Twee Oosterse wollen tapijtjes. Handgeknoopt.
#696
#566
Kleine Goum in zijde. Handgeknoopt.
#486
#9
Een Oosters handgeknoopt wollen tapijt.
#456Mori
Een Oosters wollen loper. Handgeknoopt.
#26
Een handgeknoopt wollen tapijt.
Tapis en laine. Noué main.No longer availableDim. 205 x 100 cmEstimate: € 50/80
#451
Een olielamp van meerkleurig Satsuma-aardewerk en geel koper.
Lampe à huile en faïence polychrome de Satsuma et cuivre jaune.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 40/60 -
#188
#501Legras
Een vaas van geel glaspasta. Tijdperk Art Nouveau. Gemerkt.
#624Achiel Lombaerts
Stilleven met mimosa in een Delftse vaas. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux mimosa dans un vase de Delft”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 78 x 70 cmEstimate: € 80/120 -
#744W.G.F. Jansen
“Geitenhoedstertje”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Fille à la chèvre”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 20 x 26 cmEstimate: € 200/300 -
#404
“Lente en winter”. Gouache op paneel.
“Printemps et hiver”. Gouache sur panneau.No longer availableDim. 41 x 53 cmEstimate: € 50/80 -
#135Omega Seamaster Deville
#380Rodania Sapphire
Een roestvrij stalen herenhorloge. Swiss Made. Quartz.
#726
#617
#542Hélène Keil
Twee lithografieën met post-modernistische voorstellingen. Gesigneerd en resp. genummerd 23/40 & 24/40.
Deux lithographies aux représentations post-modernistes. Signées et respectivement numérotées 23/40 et 24/4O.No longer availableDim. 40 x 40 cmEstimate: € 80/100 -
#58
Een oud parasolletje van gesculpteerd en zwartgelakt hout.
Petite ombrelle ancienne en bois sculpté laqué noir.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 60/100