Similar lots by type
-
#535Een Oosters zijden bidkleed.
Tapis de prière d’Orient en soie.No longer availableDim. 200 x 120 cmEstimate: € 120 / 200 -
#26Een handgeknoopt wollen tapijt.
Tapis en laine. Noué main.No longer availableDim. 205 x 100 cmEstimate: € 50 / 80 -
#56Een lot van drie handgeknoopte Oosterse wollen tapijtjes, waaronder een Mori Jomud.
Lot de trois carpettes d’Orient en laine dont un Mori Yomud. Noués main.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#146HoseinabadEen Perzisch wollen tapijt. Handgeknoopt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 328 X 215 cmEstimate: € 100 / 180 -
#256Een handgeknoopt zijden tapijt.
Tapis d’Orient en soie. Noué main.No longer availableDim. 280 x 185 cmEstimate: € 1000 / 1100 -
#522Hubert De Vries“Boten in de haven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Bateaux dans le port”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 52 x 60 cmEstimate: € 120 / 200 -
#696Een handgeknoopte wollen loper.
Couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 280 x 86 cmEstimate: € 40 / 60 -
#566Kleine Goum in zijde. Handgeknoopt.
Carpette Goum en soie. Noué main.No longer availableDim. 135 x 79 cmEstimate: € 200 / 300 -
#456MoriEen Oosters wollen loper. Handgeknoopt.
Couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 305 x 78 cmEstimate: € 30 / 40 -
#9Een Oosters handgeknoopt wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 195 x 105 cmEstimate: € 3050 -
#476Een handgeknoopte wollen loper.
Couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 395 x 100 cmEstimate: € 60 / 100 -
#486Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 208 x 158 cmEstimate: € 40 / 60 -
#46Twee Oosterse wollen tapijtjes. Handgeknoopt.
Deux petits tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 120 x 105 cmEstimate: € 40 / 50 -
#436NaïnRond karpet van wol en zijde. Handgeknoopt.
Carpette ronde en laine et soie. Noué main.No longer availableDim. Ø: 100 cmEstimate: € 200 / 240
Other lots in this auction
-
#41Goebel“Meisje met ganzen”. Een beeldje van meerkleurig aardewerk in de reeks van M.I. Hummel.
“Petite fille aux oies”. Statuette en faïence polychrome par M.I. Hummel.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#513Een Chinees theepotje met zes bijpassende kopjes van gesculpteerd jade. In etui.
Petite théière et six petites tasses assorties en jade sculpté. Dans un étui.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#64“Stadsplein met fontein”. Olieverf op doek. Naar de XIXde eeuw.
“Place de ville avec fontaine”. Huile sur toile. D’après le XIXe siècle.No longer availableDim. 62 x 87 cmEstimate: € 200 / 250 -
#70Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,35 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,35 ct.No longer availableDim. 4,71 gEstimate: € 450 / 650 -
#386De CoeneEen slaapkamer van gefineerd hout in art decostijl, bestaande uit twee éénpersoonsbedden, een garderobe met spiegel, een commode, twee nachtkastjes en een kaptafel zonder spiegel. Gemerkt.
Chambre à coucher en bois de placage de style art déco comprenant deux lits simples, une garde-robe au miroir, une commode, deux tables de chevet et une coiffeuse. Avec marqueNo longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#542Hélène KeilTwee lithografieën met post-modernistische voorstellingen. Gesigneerd en resp. genummerd 23/40 & 24/40.
Deux lithographies aux représentations post-modernistes. Signées et respectivement numérotées 23/40 et 24/4O.No longer availableDim. 40 x 40 cmEstimate: € 80 / 100 -
#152Pilat“Veenzicht met berken”. Pastel op papier. Gesigneerd.
“Vue des fagnes aux bouleaux”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 40 x 65 cmEstimate: € 60 / 100 -
#267L. Riché“Zittende herdershond”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd en met gietersmerk.
“Berger allemand assis”. Sculpture en bronze à patine brune. Signée et avec cachet de fonderie.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 380 / 420 -
#661Vijf albums met eerstedaguitgaven van Frankrijk, Nederland (1980-86), Denemarken e.a., 1969-72, 1974-77, 1978-81, 1982-84.
Cinq albums aux éditions premier jour de la France, les Pays-Bas (1980-86), le Danemark e.a., 1969-72, 1974-77, 1978-81, 1982-84.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#212Eugène De Bie“De jonge appeleter”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
‘”Le jeune mangeur de pommes”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 240 / 300 -
#229R.H.C. GhislainEen herenportret van Jacques Carré naar de XVIe eeuw. Olieverf op paneel. gesigneerd.
Portrait de Jacques Carré d’après le XVIe siècle.No longer availableDim. 60 x 45 cmEstimate: € 100 / 120 -
#539Clara Wulfaert“Het gevonden nestje”. Potloodtekening op papier. Gesigneerd.
“Le nid trouvé”. Dessin au crayon sur papier. Signé.No longer availableEstimate: € 15 / 25

