Een Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.

Tapis d’Orient en laine. Noué main.
Dim. 290 x 170 cm
SKU: 2508150566.
Category: Tapijt.
Auction day:
Catalogue
Estimate: € 60 / 100

  • #106
    Bidjar

    Dim. 308 x 198 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #753

    Een handgeknoopt zijden tapijt met een mihrab in het decor.

    Tapis d’Orient en soie au mirhab. Noué main.
    Dim. 163 x 94 cm
    Estimate: € 480 / 560
  • #755

    Een handgeknoopt tapijt van zijde.

    Tapis en soie. Noué main.
    Dim. 159 x 94 cm
    Estimate: € 400 / 420
  • #246
    Bochara

    Dim. 322 x 210 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #216
    Keshan

    Tapis persan en laine. Noué main.
    Dim. 215 x 140 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #96

    Dim. 320 x 200 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #196

    Een handgeknoopt wollen Perzisch tapijt.

    Dim. 350 x 260 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #754

    Een handgeknoopt zijden tapijt.

    Tapis d’Orient en soie. Noué main.
    Dim. 170 x 93 cm
    Estimate: € 500 / 500
  • #386
    Anatolië

    Een handgeknoopte Turkse wollen loper.

    Couloir turque en laine. Noué main.
    Dim. 419 x 70 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #363
    Bachtiar

    Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol op katoen met een dambordmotief.

    Tapis persan en laine sur coton à motif d’échiquier.
    Dim. 320 x 217 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #526

    Dim. 280 x 185 cm
    Estimate: € 1000 / 1100
  • #166
    Naïn

    Een handgeknoopt wollen tapijt. Perzië.

    Dim. 350 x 240 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #116

    Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.

    Couloir d’Orient en laine. Noué main.
    Dim. 362 x 102 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #86

    Een handgeknoopte wollen loper met florale motieven.

    Couloir en laine aux motifs floraux. Noué main.
    Dim. 415 x 105 cm
    Estimate: € 40 / 60

  • #488

    Twee terrines van meerkleurig aardewerk in de vorm van een eend en een kat.

    Deux terrines en faïence polychrome représentant un chat et une poule. Travail chinois.
    Estimate: € 120 / 200
  • #434
    Frans Masereel

    “Apparition”. Gravure sur bois. Signée, numérotée 8/30 et datée 1967 hors planche. Monogramme et date dans la planche.
    Dim. 31 x 23 cm
    Estimate: € 100 / 180
  • #154
    Charles Gouweloos
    Period: 1867 - 1946

    “Plattelandskerkje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Eglise de campagne”. Huile sur toile. Signée.
    Dim. 45 x 54 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #101

    “Sedes sapientiae”. en bois sculpté et polychromé. Néogothique contemporain.
    Dim. H. 57,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #428

    Een bronzen koro, versierd met zeven olifanten.

    Koro en bronze décoré de sept éléphants.
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #373

    Deux vases couverts en porcelaine d’Imari sur socles en bois. Dégât à l’un des couvercles et quelques restaurations.
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #100

    Een halssnoer van koraal met 18 karaats geel gouden slot.

    Collier en corail rouge au fermoir en or jaune 18 ct.
    Estimate: € 400 / 600
  • #390
    Swarovski

    Een ketting met hangers, een paar oorbellen en een ring.

    Chaîne aux pendentifs, une paire de boucles d’oreilles et une bague.
    Estimate: € 50 / 100
  • #475

    Een ivoren lampje. Gedeeltelijk à jour met onderaan een hurkende vrouw met haar spinnenwiel, daarboven een fries met olifanten, wielen en leeuwen en bovenaan vier zittende leeuwen. Gedraaid houten voetstuk, oude elektrische bedrading en lamp. Indisch werk, omstreeks 1930.

    Petite lampe en ivoire. Partiellement àjourée, le dessous une femme accroupie avec des rouets, surmontée par une frise aux éléphants, roues et lions. Le dessus formé par quatre lions assis. Pied en bois tourné. Ancienne fils électriques et lampe. Travail indien, vers 1930.
    Dim. H. 17 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #684
    Firmin Verhevick

    “Nature morte aux vases fleuris”. Huile sur toile. Signée.
    Dim. 70 x 100 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #126

    Een ovale mahoniehouten tafel in Regency-stijl. Met twee verlengbladen.

    Table ovale en acajou de style Regency. Deux allonges.
    Dim. L 220 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #24

    Vijf schilderijen en gravures: - “Oosterse jonge vrouw met duiven”. Olieverf op doek. Gesigneerd V. Parfondevin (?). 35 x 25 cm. Letsel. - “Het steenstraatje”. Litho. Gesigneerd Van den Bussche in de plaat. 26 x 20 cm. - “Zeilbootrace”. Olieverf op paneel. Niet gesigneerd. 18 x 24 cm. - “Avant l’Orage” en “Crépuscule”. Aquarel op papier. Monogram T.B. en 1947. 14 x 22 cm.

    Cinq peintures et gravures: - “Jeune Orientale avec ses pigeons”. Huile sur toile. signée V. Parfondevin (?). 35 x 25 cm. Accident. - “Het Steenstraatje”. Litho. Signée Van den Bussche dans la planche. 26 x 20 cm. - “Course de voilier”. Huile sur panneau. Non signé. 18 x 24 cm. - ”Avant l’orage”. et “Crépuscule”. Aquarelle sur papier. Monogramme T.B. et 1947. 14 x 22 cm.
    Estimate: € 30 / 50

Veiling van 25 & 26 augustus 2015

Deze veiling is volledig - 760 loten online.