#86
Een handgeknoopte wollen loper met florale motieven.
#246Bochara
Tapis d’Orient en laine. Noué main.Dim. 322 x 210 cmEstimate: € 100/160 -
#386Anatolië
Een handgeknoopte Turkse wollen loper.
Couloir turque en laine. Noué main.Dim. 419 x 70 cmEstimate: € 40/60 -
#216Keshan
Tapis persan en laine. Noué main.Dim. 215 x 140 cmEstimate: € 80/120 -
#754
Een handgeknoopt zijden tapijt.
Tapis d’Orient en soie. Noué main.Dim. 170 x 93 cmEstimate: € 500/500 -
#106Bidjar
Een Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.Dim. 308 x 198 cmEstimate: € 100/160 -
#526
Tapis d’Orient en soie. Noué main.Dim. 280 x 185 cmEstimate: € 1000/1100 -
#96
Tapis d’Orient en laine. Noué main.Dim. 320 x 200 cmEstimate: € 200/240 -
#363Bachtiar
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol op katoen met een dambordmotief.
#116
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Couloir d’Orient en laine. Noué main.Dim. 362 x 102 cmEstimate: € 50/100 -
#753
Een handgeknoopt zijden tapijt met een mihrab in het decor.
#196
Een handgeknoopt wollen Perzisch tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.Dim. 350 x 260 cmEstimate: € 200/300 -
#166Naïn
Een handgeknoopt wollen tapijt. Perzië.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.Dim. 350 x 240 cmEstimate: € 300/500 -
#755
Een handgeknoopt tapijt van zijde.
Tapis en soie. Noué main.Dim. 159 x 94 cmEstimate: € 400/420
#468
Paire de vases en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de personnages. Deuxième moitié du XXe siècle.Dim. H.44 cmEstimate: € 150/250 -
#436
#421
Een designstoel van roodgelakt hout en metaal.
Chaise design en bois laqué rouge et métal.Dim. h: 84 cmEstimate: € 30/40 -
#202Cornelis Van LeemputtenPeriod: 1841-1902
“Neerhofscène rond een vijvertje voor een grote boerderij”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Scène de basse cour autour d’un étang devant une ferme”. Huile sur toile. signée.Dim. 39 x 30 cmEstimate: € 4000/6000 -
#677
“Schrijvende cupido”. Een beeld van donkergepatineerd brons op een arduinen sokkel.
“Cupido écrivant”. Statuette en bronze à patine foncée sur socle en pierre bleue.Dim. h: 28 cmEstimate: € 360/380 -
#301
#23Katherine’s Collection at Silver Lake
Handgemaakte harlekijnsok.
Chaussette d’arlequin faite main.Dim. H 46 cmEstimate: € 60/100 -
#283
Kaststel van aardewerk, bestaande uit een dekselvaas en twee fluitvazen.
#668Val St. Lambert
Een langgerekte coupe van blauw geblazen kristal. Gemerkt.
#186Robert Frénay
“Heilige-Kruiskerk te Luik”. Olieverf op paneel. Gesigneerd
“Eglise de la Sainte-Croix de Liège”. Huile sur panneau. Signé.Dim. 36 x 23 cmEstimate: € 40/60 -
#531
Grand vase cylindrique en porcelaine de Chine décoré de poules et de calligraphie chinoises sur fond jaune.Dim. h: 48 cmEstimate: € 80/120