#696
Een handgeknoopte wollen loper.
#9
Een Oosters handgeknoopt wollen tapijt.
#436Naïn
Rond karpet van wol en zijde. Handgeknoopt.
#486
#456Mori
Een Oosters wollen loper. Handgeknoopt.
#535
Een Oosters zijden bidkleed.
#26
Een handgeknoopt wollen tapijt.
#46
Twee Oosterse wollen tapijtjes. Handgeknoopt.
#566
Kleine Goum in zijde. Handgeknoopt.
#146Hoseinabad
Een Perzisch wollen tapijt. Handgeknoopt.
#536
Een Oosters wollen loper met een Mir-decor. Handgeknoopt.
Couloir d’Orient en laine à décor mir. Noué à la main.No longer availableDim. 328 x 79 cmEstimate: € 80 / 120 -
#256
Een handgeknoopt zijden tapijt.
#476
#56
Lot de trois carpettes d’Orient en laine dont un Mori Yomud. Noués main.No longer availableEstimate: € 60 / 100
#675
Een bovenaan afgeronde wandspiegel.
#677
Een classicistische vrouwenbuste van donkergepatineerd brons.
Buste de femme classique en bronze à patine foncée.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 60 / 100 -
#136
Een secretaire van gesculpteerd eikenhout in Luikse stijl. XIXe eeuw.
#533
Twee Engelse bowls of koersballen van hout, afgewerkt met ivoor.
Een fluitspelende Bodhisattva van gepolychromeerd hout.
#293
Een schouwgarnituur van meerkleurig aardewerk, bestaande uit een pendule en twee cassolettes met een blauw bloemendecor. Begin XXe eeuw.
Garniture de cheminée en faïence polychrome comprenant une pendule et deux cassolettes à décor de fleurs en bleu. Début du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#671
#235
#15
Een gesculpteerde ivoren hanger.
Pendentif en ivoire sculpté.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#689Grunhard
“Zicht op de dijk”. Olieverf op paneel. Achteraan gesigneerd.
“Vue de la digue”. Huile sur panneau. Signé au verso.No longer availableDim. 26 x 31 cmEstimate: € 40 / 60 -
#95
Bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 0,40 ct.No longer availableDim. 3,89 gEstimate: € 250 / 350 -
#523Michel Hereman
Twee ‘Post-demonische wezens’ van aardewerk. Gemonogrameerd.
Deux êtres post-démoniques en faïence. Monogrammés.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 120 / 140