#346
Een Oosters wollen loper. Handgeknoopt.
#316
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#496
#166Naïn
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van katoen en zijde.
#306
#86
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.
#96Heriz
#186
#326
Een Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt. Lichte verkleuring.
#356
#466Taspinar
Een handgeknoopt Turks wollen tapijt.
#276
Een Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.
#366
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Lichte slijtage.
Tapis d’Orient en laine. Noué main. Quelques usures.No longer availableDim. 342 x 233 cmEstimate: € 200 / 300
#595Inis France n° 301
Pop. Blauwe slaapogen, halfopen mond met zichtbare boventanden.
#715
Zeven poppen met porseleinen hoofdjes.
Sept poupées aux têtes en porcelaine.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#249Rene StevensPeriod: 1885 - 1937
“Winters dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de village en hiver”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 55 x 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#838
Vijf fauteuils met bekleding van groen kunstleder.
#333
“Deux couples musiciens”. Groupes en porcelaine polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. H 18 cmEstimate: € 70 / 100 -
#28
Crucifix en bois sculpté sur croix incrustée de différentes sortes de bois. A l’intérieur de la base un sache à la “Terre Sainte” d’Israel.No longer availableDim. h: 68 cmEstimate: € 30 / 50 -
#639
Ivoren snuffbottle in de vorm van een pompoen.
#802Frans BossaertsPeriod: 1879-1960
“Ruelle ensoleillée à Lepontouvre”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1940.
“Ruelle ensoleillée à Lepontouvre”. Huile sur toile. Signée et datée 1940.No longer availableDim. 65 x 50 cmEstimate: € 120 / 180 -
#581
Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor polychrome de personnages. Marque sous la base. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 100 / 150 -
#539
“De ontmoeting”. Een Chinese aquarel op rijstpapier.
#796
Petite commode en bois de placage de style Transition à tablette en marbre noir. Trois tiroirs, montures en bronze. Quelques usures.No longer availableDim. b: 67 cmEstimate: € 80 / 100 -
#818
Paire de lampes à huile en verre, aux montures en cuivre et aux verres de lampes en verre. Décor de plantes stylisées en émail sur champs noir. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 200 / 250