#346Een Oosters wollen loper. Handgeknoopt.
#276Een Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.
#316Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#186Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.
#366Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Lichte slijtage.
#496Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#356Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#96HerizEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#166NaïnEen handgeknoopt Perzisch tapijt van katoen en zijde.
#466TaspinarEen handgeknoopt Turks wollen tapijt.
#326Een Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt. Lichte verkleuring.
#306Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#86Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.
Carpette persane en laine. Nouée main.No longer availableDim. 248 x 135 cmEstimate: € 40 / 60
#16Een gevarieerd lot verzilverd metaal, bestaande uit mandjes, olie- en azijnstelletjes, e.a.
Lot varié de métal argenté comprenant des corbeilles, des huilier-vinaigrier etc.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#473Een lot meerkleurig porselein, bestaande uit twee musicerende personages, een man met bloemen en een allegorische groep in de vorm van een dame en een putto.
Lot de porcelaines polychromes comprenant deux musiciens, un homme aux fleurs et un groupe allégorique présentant une femme et un putto.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#703Goebel - M.I. HümmelEen bruidspaar, een bordje met een decor van een herdertje en een herdenkingsplaquette ter gelegenheid van het nieuwe millennium. Allen gemerkt.
#92Georges LatinisPeriod: 1885 - 1963“De laatste stralen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Derniers rayons”. Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 62 x 86 cmEstimate: € 80 / 120 -
#174Jaak Van Den SeylberghPeriod: 1884-1960“Heidezicht”. Pastel op papier. Gesigneerd.
#771Een pompoenvormig theepotje van tin, getooid met een heraldische leeuw en een tweede cilindervormige met de tuit in de vorm van een slang. XIXe eeuw. Eerste met tinpest.
Théière de forme citrouille en étain surmontée d’un petit lion héraldique et théière cylindrique au bec en forme de serpent. XIXe siècle. La première aux traces de peste de l’étain.No longer availableDim. h: 21 & 12 cmEstimate: € 40 / 60 -
#618Alphonse HanneVissersfamilie. Beeld van polychroom terracotta. Gesigneerd en genummerd.
Famille de pêcheurs. Sculpture en terre cuite polychrome. Signée et numérotée.No longer availableDim. H. 67 cmEstimate: € 180 / 200 -
Table de salon octogonale en bois de placage sur pied central.No longer availableDim. Ø: 107 cmEstimate: € 60 / 100