Similar lots by type
-
#306Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine noué main.No longer availableDim. 395 x 290 cmEstimate: € 200 / 220 -
#96HerizEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 300 x 210 cmEstimate: € 200 / 240 -
#316Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 356 x 93 cmEstimate: € 120 / 200 -
#86Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.
Carpette persane en laine. Nouée main.No longer availableDim. 248 x 135 cmEstimate: € 40 / 60 -
#486KeshanEen Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 410 x 312 cmEstimate: € 400 / 500 -
#496Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 420 x 315 cmEstimate: € 200 / 300 -
#466TaspinarEen handgeknoopt Turks wollen tapijt.
Tapis turque en laine. Noué main.No longer availableDim. 266 x 160 cmEstimate: € 40 / 60 -
#186Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 204 x 143 cmEstimate: € 100 / 120 -
#166NaïnEen handgeknoopt Perzisch tapijt van katoen en zijde.
Tapis persan en coton et soie. Noué main et au décor boteh.No longer availableDim. 233 x 145 cmEstimate: € 200 / 240 -
#366Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Lichte slijtage.
Tapis d’Orient en laine. Noué main. Quelques usures.No longer availableDim. 342 x 233 cmEstimate: € 200 / 300 -
#276Een Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 225 x 133 cmEstimate: € 30 / 60 -
#346Een Oosters wollen loper. Handgeknoopt.
Couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 312 x 90 cmEstimate: € 150 / 200 -
#356Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 400 x 310 cmEstimate: € 300 / 400
Other lots in this auction
-
#779“Aan de paardenrenbaan”. Paneel. Apocrief gesigneerd. Naar het impressionisme.
“A l’hippodrome”. Panneau. Signature apocryphe. D’après l’impressionnisme.No longer availableDim. 24 x 19 cmEstimate: € 80 / 110 -
#686Een hangconsole van gesculpteerd eikenhout in Lodewijk XIV-stijl. XIXe eeuw.
Console à suspendre en chêne de style Louis XIV. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 77 cmEstimate: € 100 / 150 -
#189Henri Joseph PauwelsPeriod: Haasdonk 1903 - Beveren 1983“Hoevezicht in de winter”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Fermes en hiver”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 62 x 101 cmEstimate: € 180 / 240 -
#465Guy Laroche Drakkar NoirEen vaporisator eau de toilettes 50 ml, een tonic van 50 ml en een haar en lichaamsshampoo van 32,5 g. In cadeauverpakking.
Vaporisateur d’eau de toilette de 50 ml, une tonique de 50 ml et un shampooing pour cheveux et corps de 32,5 g. Emballage cadeau.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#574Gaston Wallaert“Kinderportret ten voeten uit”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
“Portrait d’enfant en pleine longueur”. Technique mixte sur papier. Signée.No longer availableDim. 84 x 48 cmEstimate: € 100 / 120 -
#823Twee verschillende armstoelen van gesculpteerd notenhout, waarvan één in Lodewijk XIII-stijl met ‘os de mouton’-houtwerk.
Deux différents fauteuils en noyer sculpté dont un de style Louis XIII, boiserie os de mouton.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#338Val St. LambertEen lot van acht glazen van kleurloos geslepen kristal. Gemerkt.
Lot de huit verres en cristal taillé incolore. Avec marque.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#620Lot van drie poppen. Hoofdjes van papier-maché. Eén werk van Muller & Staburger (Sonneberg), gemerkt MS, halfopen mondje met vier tandjes en bruine slaapogen, de twee andere werk van Schoenau & Hoffmeister, merk met vijfhoekige ster PB en SH/170-7, met halfopen mond met twee tandjes, de éne met bruine, de andere met blauwe slaapogen.
Lot de trois poupées. Têtes en papier mâché. Une par Muller & Staburger (Sonneberg), avec marque MS, tête mi-ouverte et quatre dents, yeux dormeurs bruns, les deux autres par Schoenau & Hoffmeister, marque à l’étoile à cinq pointes, PB et SH/170-7, bouche mi-ouverte et deux dents, l’une avec yeux dormeurs bruns, l’autre bleus.No longer availableDim. H. 75 en 78 cmEstimate: € 100 / 140 -
#540MolinardEen vaporisator eau de toilette 30 ml en een bad en douche gel van 200 ml.
Vaporisateur d’eau de toilette de 30 ml et un gel bain-douche de 200 ml.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#354N. Karpov“Engelse jachtscène”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Scène de chasse anglaise”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 33 x 27 cmEstimate: € 40 / 50 -
#463Twee netsuke’s van gesculpteerd en deels gepolychromeerd ivoor. Onderaan gesigneerd.
Deux netsuké en ivoire sculpté et partiellement polychromé. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#757Val St. LambertEen vaas op octogonale voet van geslepen kristal, groen gekleurd in de massa. Gemerkt.
Vase sur piédouche. octogonal en cristal taillé coloré vert dans la masse. Avec marque.No longer availableDim. H 27 cmEstimate: € 100 / 140

