Similar lots by type
-
#221G. Veltkamps“Begijnhof te Leuven”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd G. Veltkamps.
"Beguinage in Leuven", a painting, oil on panel, signed by G. Veltkamps. -
#216L Velter“Heren bij de fiets”. Een schilderij, aquarel op papier. Onderaan gesigneerd.
"Gentlemen by the bicycle." A painting, watercolor on paper. Signed at the bottom. -
#237Een Chinees tafereel in vitrinelijst, opgebouwd met schelpen.
A Chinese scene in a display case, constructed with shells. -
#220D. Carlier“Waterlelies op de vijver”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd D. Carlier.
"Water lilies on the pond", a painting, oil on canvas, signed D. Carlier. -
#285Een wollen loper, mechanisch.
A woolen runner, mechanical. -
#259Georges Averhals“Profielportret”. Een ets op papier. Buiten de plaat genummerd 1/10 en gesigneerd.
"Profile portrait." An etching on paper. Numbered 1/10 and signed outside the plate. -
#292Een machinaal geknoopt oosters tapijt.
A machine-woven oriental rug. -
#226Juliaan SeverinPeriod: 1888 - 1975“Hoevezicht”, een tekening, pastel op papier, gesigneerd J. Severin.
"Farmstead view", a drawing, pastel on paper, signed J. Severin. -
#268Een antieke verstelbare boekenhouder met vilten blad. Fineerschade. Toegevoegd een Nederlandse bijbel uit 1948.
An antique adjustable book holder with felt leaf. Veneer damage. Includes a Dutch Bible from 1948. -
#302Een set lichte/zeer fijne mondgeblazen glazen, holle voet en goudrand.
A set of light/very fine mouth-blown glasses, hollow foot with a gold rim. -
#241Maria SegersPeriod: 1922 - 1979“Het huwelijksaanzoek”, een tekening, potlood en inkt op papier, gesigneerd.
"The Marriage Proposal," a drawing in pencil and ink on paper, signed. -
#288Een handgeknoopt oosters bidmat.
A hand-knotted Eastern prayer rug. -
#269Een plaasteren heilige familie onder glazen stolp.
A plaster Holy Family under glass dome. -
#264Een lot van 2 tabakspotten, den ene in Vlaams aardewerk, de andere Delfts.
A lot of 2 tobacco jars, one in Flemish earthenware, the other Delft. -
#217‘Het pad door de heide’, olieverf op doek, gesigneerd N. Verheylen.
'The path through the heath', oil on canvas, signed N. Verheylen. -
#258René De ConinckPeriod: 1907-1978“Haan”, een schilderij, olieverf op paneel, toegeschreven aan R. De Coninck.
"Rooster", a painting, oil on panel, attributed to R. De Coninck. -
#257“Op audientie”, een schilderij, op zijde, in passe-partout. Afkomstig uit India.
"Op audientie" - a painting on silk, in a mat. Originating from India. -
#266De ‘Rondo’ karaf, A.D. Copier voor Leerdam.
The 'Rondo' decanter, A.D. Copier for Leerdam. -
#228J. Marien“Scheldezicht”, een schilderij, olieverf op gemaroufleerd doek, gesigneerd J. Marien.
"Scheldezicht", a painting, oil on canvas, signed J. Marien. -
#267Een tinnen samovar met 2 bekers, totaalgewicht 2.8 kg.
A tin samovar with 2 cups, total weight 2.8 kg. -
#291Een oosters wandtapijtje.
An oriental tapestry. -
#256“De lezende Sultan”, een schilderij, op zijde, in passe-partout. Afkomstig uit India.
"The Reading Sultan", a painting on silk, in a mat. Originated from India. -
#248Elise Docquir‘Bedelmeisje in blauwe lompen’. Olieverf op doek, onleesbaar getekend.
'Beggar girl in blue rags'. Oil on canvas, signed illegibly. -
#265Een obus uit de eerste wereldoorlog, trench-art, gemerkt A R-S 9 - 17, Remanie.
A shell from the First World War, trench art, marked A R-S 9 - 17, Remanie.
Other lots in this auction
-
#300Een vintage Hohner Melodica, PIANO 26. In origineel draagtasje. Enkele toetsen zijn gemarkeerd met viltstift.
A vintage Hohner Melodica, PIANO 26. In original carrying case. Some keys are marked with marker. -
#229“Boszicht in de herfst.” Olieverf op doek. Draagt handtekening ‘Santa’ Gedateerd 1928.
“Forest view in autumn.” Oil on canvas. Signed 'Santa' Dated 1928. -
#75‘Een spinnende vrouw aan de haard’, een glas in lood raam.
'A woman spinning by the fireside', a stained glass window. -
#26“Souvenir van den oorlog”, een lot van 3 boekjes met foto’s van de eerste wereldoorlog bestaande uit postkaarten van Ypres en Zeebrugge, en foto’s: L’Yser.
"Souvenir of the war", a lot of 3 booklets with photos of the first world war consisting of postcards from Ypres and Zeebrugge, and photos: L'Yser. -
#122Een partij kader bestaande uit drie schilderijen en drie aquarellen.
A lot of frames consisting of three paintings and three watercolors. -
#160Marcello MazzaranoPeriod: 1989“Bloemenstilleven”, een schilderij, olieverf op gemaroufleerde jute, gesigneerd en met certificaat.
"Flower still life", a painting, oil on marouflaged jute, signed and with certificate. -
#199“Dansende dame.” Houtdruk op papier met Chinees tafereel.
"Dancing lady." Woodcut on paper with a Chinese motif. -
#129Een piedestal in spiegelglas met messing boordjes. Kleine schade.
A pedestal in mirrored glass with brass edges. Slight damage. One panel broken. -
#113Een lot van twee oude fototoestellen en toebehoren, bestaande uit: Een Voigtländer Bessamatic met lens: 50/2.5 Color Skopar (Leica 39mm), en een Yashica Electro 35 met lens: Yashinon-DX 1-1.7 45mm. Bijgevoegd een Unittic Harmony lichtmeter en ‘Metz MecaBlitz telecomputer’.
A lot of two old cameras and accessories, consisting of: a Voigtländer Bessamatic with lens: 50/2.5 Color Skopar (Leica 39mm), and a Yashica Electro 35 with lens: Yashinon-DX 1-1.7 45mm. Includes a Unittic Harmony light meter and 'Metz MecaBlitz telecomputer'. -
#178T. Schaekels‘Geisha’s’, een paar tekeningen in Chinese inkt. Getekend T. Schaekels ‘69 en ‘71.
'Geishas', a pair of drawings in Chinese ink. Drawn by T. Schaekels in '69 and '71. -
#67Twee paar tinnen kandelaars. Met een gezamelijk gewicht van 1,1 kg.
Two pairs of pewter candlesticks. With a combined weight of 1.1 kg. -
#39Een paar Vieux Bruxelles vaasjes.
A pair of Vieux Bruxelles vases.

