#259Een gepatineerde bronzen hand.
A patinated bronze hand.No longer availableOnline onlyDim. 13 cmEstimate: € 40 / 60 -
#130Een ingekleurde miniatuur tekening met twee figuren, gedateerd Février 1819.
A hand-colored miniature drawing of two figures, dated February 1819.No longer availableOnline onlyDim. 10 x 8 cmEstimate: € 30 / 50 -
#297Een houten schildersezeltje.
#15Een ronde theedoos van brons met een vegetaal reliëfdecor met op het deksel drie gezichten. Klein letsel aan de bovenrand.
A round bronze tea caddy with a vegetal relief decoration and three faces on the lid. Minor damage to the upper edge.No longer availableOnline onlyDim. H. 16 cmEstimate: € 50 / 80 -
#239Een marmeren zuil, op meerdere plaatsen gerestaureerd. In 2 delen.
#270Grote porseleinen pijpenkop. Met sporen van verguld decor. Metalen deksel.
#248Een serveerwagentje van hout. In orde te brengen.
A wooden serving trolley. To be restored.No longer availableOnline onlyDim. 75 x 77 x 40 cmEstimate: € 35 / 45 -
#1Een Chinees porseleinen vaas, meerkleurig met diverse figuren in het decor. Onderaan gemerkt.
#36Een wit aardewerken vaas op voetstuk.
#64“Guanyin”. Een Chinees porseleinen beeld.
"Guanyin". A Chinese porcelain figurine.No longer availableOnline onlyDim. 59 cmEstimate: € 40 / 60 -
A lot of 6 porcelain variations. Consisting of a teapot, cup, pot, and several saucers.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 35