#53Een kruik van Brussels aardewerk, versierd met een rokende boer in een uitsparing. XIXde eeuw.
A jug made of Brussels earthenware, decorated with a smoking farmer in a recess. 19th century.No longer availableOnline onlyDim. H. 26 cmEstimate: € 25 / 35 -
#176“Madonna Della Rose”. Een Mariabeeldje uit kunststof.
#37Een paar menorah’s van gegoten messing.
A pair of cast brass menorahs.No longer availableOnline onlyDim. H. 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#235Een grote koperen ketel.
A large copper kettle.No longer availableOnline onlyDim. h 26 x Ø 46 cmEstimate: € 20 / 30 -
#225Vieux BruxellesEen lot van 2 Vieux Bruxelles porseleinen hoornvaasjes en 1 mandje. Wit met vergulde randen.
#169Een porseleinen beeldje van een eend.
A porcelain figurine of a duck.No longer availableOnline onlyDim. 26 cmEstimate: € 10 / 20 -
#161Een koperen beslagen kan met enkele deuken.
#3Vier diverse wijnkaraffen waarvan Riedel en Villeroy & Boch.
Four assorted wine decanters including Riedel and Villeroy & Boch.No longer availableOnline onlyDim. div.Estimate: € 40 / 60 -
#226Een vaas van geslepen kleurloos kristal. Kleine schilfer.
#18Een gipsen beeld van een gezin, achteraan onleesbaar gemerkt.
#1222 woestijnrozen.
2 desert roses.No longer availableOnline onlyDim. 1000g - 16 cmEstimate: € 40 / 60