#131BidjarEen handgeknoopt Oosters tapijt van wol.
#257Twee parfumflesjes van Gauthier.
#167BidjarEen handgeknoopt Oosters karpet van wol.
A hand-knotted oriental rug made of wool.No longer availableOnline onlyDim. 120 x 107 cmEstimate: € 40 / 60 -
#235Een beeldje van een jonge zwerver in biscuit, gemerkt Galos.
#122Een decanter van tin en kristal.
#229Een Perzisch handgeknoopte loper.
A Persian hand-knotted runner.No longer availableOnline onlyDim. 180 x 63cmEstimate: € 25 / 50 -
#74Een notarislamp met groene kap en een voet in onyx en messing.
A notary lamp with a green shade and a base in onyx and brass.No longer availableOnline onlyDim. h 39 cmEstimate: € 20 / 30 -
#202Een handgeknoopte wollen kelim.
A hand-knotted wool kilim.No longer availableOnline onlyDim. 140 x 72 cmEstimate: € 60 / 80 -
#157Indo-HamadanEen handgeknoopte Indische wollen loper.
#69Een gevarieerd lot bestaande uit een glaspasta lampenkap, een groen schenkkannetje gemerkt JM, een zilveren servetring, een Pelikan vulpen, een doosje met 12 delfts blauwe onderzetters gemerkt RAM en een oude Zweedse landkaart met vaarroutes.
#36Een wit aardewerken vaas op voetstuk.
#212Een lot van 3 Perzisch handgeknoopt tapijtjes.
A lot of 3 hand-knotted Persian carpets.No longer availableOnline onlyDim. 120 x 65cmEstimate: € 30 / 60