#176
“Madonna Della Rose”. Een Mariabeeldje uit kunststof.
"Madonna Della Rose". A plastic statue of the Madonna. -
#43
Een paar Maastricht blauw-wit porseleinen vazen met Chinees decor.
A pair of Maastricht blue and white porcelain vases with Chinese decoration. -
#155
Een massief houten opvouwbare Dagobert stoel.
A solid wood folding Dagobert chair. -
#137De Porceleyne Fles, Delft
Een vintage Delft polychroom vaasje met floraal decor. Onderaan gemerkt.
A vintage Delft polychrome vase with floral decoration. Marked at the bottom. -
#173
Een biscuit wijwatervat met kruisdragende Christus. Eén vinger ontbreek.
A biscuit holy water font with Christ carrying the cross. One finger missing. -
#17
Een paar gipsen bustes van een jonkvrouw en heer. Schilfertje aan de neus.
A pair of plaster busts of a noblewoman and nobleman. Flake on the nose. -
#97Val Saint Lambert
Een asbak met dover in kristal, Val Saint Lambert, rood in de massa gekleurd.
An ashtray with a lid in crystal, Val Saint Lambert, red colored in the mass. -
#122Belmet
Een verzilverde koffie-en theeset, met melkkan en suikerpot, onderaan gemerkt “Belmet, made in Belgium”. Bijgevoegd een verzilverd dienblad.
#141
“Moeder met kind”. Een vintage religieus beeldje uit gips.
“Mother with child”. A vintage religious statue made of plaster. -
#65Roger Leloup
#261
Een lot van 3 sierborden in porselein gemerkt Copenhagen.
A lot of 3 decorative plates in porcelain marked Copenhagen. -
#174
Un grand miroir mural rectangulaire avec un cadre patiné argent.