Een opengewerkte penseelvaas, van blauw-wit geglazuurd Chinees porselein. Onderaan gemerkt.

Een opengewerkte penseelvaas, van blauw-wit geglazuurd Chinees porselein. Onderaan gemerkt Bao Zhu Li Ji..

An openwork brush pot, made of blue and white glazed Chinese porcelain. Marked at the bottom Bao Zhu Li Ji.
Dim. Hoogte 29, Ø 12 cm
SKU: 3009250377.
Categories: Aziatisch, Porselein.
Auction day: 1 October 2025 19:00
Catalogue #377
Estimate: € 80 / 120

  • #95
    Volkstedt - Rudolstadt
    Period: 1915 - 1934

    Dim. h 22.5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #477

    Een diepe schotel van blauw-wit geglazuurd Chinees porselein. Met een decor van vogels en bloemen. Niet gemerkt.

    A deep dish of blue and white glazed Chinese porcelain. Decorated with birds and flowers. Not marked.
    Dim. Hoogte 16, Ø 39 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #487

    Een paar gemberpotten met deksel van blauw-wit geglazuurd Chinees aardewerk. Gedecoreerd met symbolen voor een lang leven.

    A pair of blue and white glazed Chinese earthenware ginger jars with lids. Decorated with symbols representing longevity.
    Dim. Hoogte 22, Ø 20 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #310

    Dim. h 25 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #648
    G. Boyer Limoges

    Dim. Ø 19 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #431

    Een diepe schotel van Chinees aardewerk. Met een fabeldier in het decor, famille verte.

    A deep dish of Chinese earthenware. Featuring a mythical creature in the decor, famille Verte.
    Dim. Hoogte 5, Ø 29 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #397

    Een vaas van Chinees blauw-wit celadon porselein met bloemen en een pauw in het decor. Op houten sokkel.

    A vase in Chinese blue and white celadon porcelain with flowers and a peacock in the decoration. On a wooden base.
    Dim. h 42 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #388

    Een dekselpot van geglazuurd Chinees aardewerk. Met in het decor een paleis aan de waterkant.

    A lidded pot made of glazed Chinese earthenware. Featuring a palace by the waterfront in the decor.
    Dim. Hoogte 25, Ø 23 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #427

    Een tulpenvaas van blauw-wit geglazuurd Chinees porselein. Onderaan gemerkt.

    A tulip vase made of blue and white glazed Chinese porcelain. Marked at the bottom.
    Dim. Hoogte 23, Ø 14 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #491
    Limoges Baynaud & Co.

    Een 12 delig Limoges dessertservies, porselein met goudkleurige accenten. Gemerkt; Raynaud & Co., Dupont-Fourdrigniers, Anvers.

    A 12-piece Limoges dessert service, porcelain with gold-colored accents. Marked; Raynaud & Co., Dupont-Fourdrigniers, Antwerp.
    Dim. Ø 14 en 19 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #176

    An imposing solid wooden double door, with heavy frame, subtle sculpture, and decorative metal nails. India, 19th century. Height of one door: 245 cm.
    Dim. H: 245 cm
    Estimate: € 1500 / 2500
  • #614

    Een meerkleurig keramische olifant/piëdestal, Chinese origine.

    A multicolored ceramic elephant/pied-de-stalles, of Chinese origin.
    Dim. h 39 x l 48 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #320

    Een lot van twee polychrome houten maskers, Indonesische oorsprong.

    A lot of two polychrome wooden masks, of Indonesian origin.
    Dim. 22 x 21 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #453

    Een set van twee paarden in de stijl van de Tang Dynastie. Van blauw geglazuurd Chinees aardewerk.

    A set of two horses in the style of the Tang Dynasty. Made of blue glazed Chinese pottery.
    Dim. Hoogte 40 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #650

    Een kommetje van Satsuma aardewerk. Onderaan gemerkt.

    A small Satsuma pottery bowl. Marked on the bottom.
    Dim. Hoogte 7, Ø 15 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #481

    Een ‘Blanc de Chine’ Guanyin, staand op een wolk.

    A 'Blanc de Chine' Guanyin, standing on a cloud.
    Dim. Hoogte 44 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #649
    Gien

    Dim. Ø 22 cm (dessertbord)
    Estimate: € 50 / 70
  • #612

    Een Chinese gesculpteerd houten piëdestal.

    A Chinese carved wooden stool base.
    Dim. 84 x 41 x 41 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #618

    Een set van 2 bijzettafeltjes in Chinese stijl, hout en kunststof.

    A set of 2 side tables in Chinese style, wood and plastic.
    Dim. 43 x 50 x 50 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #508

    Een gemberpot met deksel van geglazuurd Chinees aardewerk. Met vogels en bloemen in het decor. Niet gemerkt.

    A ginger jar with lid made of glazed Chinese earthenware. Decorated with birds and flowers. Unmarked.
    Dim. Hoogte 26, Ø 24 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #640
    Limoges Lagarge

    Estimate: € 150 / 250
  • #507

    Een paar porseleinen dekselpotten, in de stijl van Fornasetti. Onderaan gemerkt met een kroon.

    A pair of porcelain lidded jars, in the style of Fornasetti. Marked with a crown at the bottom.
    Dim. Hoogte 25, Ø 19 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #503

    Een polychroom terracotta Boeddhahoofd van Chinese origine.

    A polychrome terracotta Buddha head of Chinese origin.
    Dim. h 27 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #280

    Een kommetje van meerkleurig 18e eeuws porselein. Met een decor van guirlandes en bloemen. Niet gemerkt.

    A small bowl of multi-colored 18th century porcelain. Decorated with garlands and flowers. Not marked.
    Dim. Hoogte 7, Ø 14 cm
    Estimate: € 60 / 80

  • #610

    Een 19e eeuwse houten wieg.

    A 19th-century wooden crib.
    Dim. 55 x 31 x 89 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #36

    Een Georgian meubeltje met klapblad.

    A Georgian table with drop-leaf.
    Dim. 101 x 77 x 51 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #399
    Wim Kuijl
    Period: 1946 - 2014

    “Nefertiti”, een hoofd op sokkel, gegoten composiet, gesigneerd en gedateerd 3-11-2002.

    "Nefertiti", a head on pedestal, cast composite, signed and dated 3-11-2002.
    Dim. h 39 cm
    Estimate: € 140 / 180
  • #90

    18 karaats geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en twee robijncabochons van +- 0,20 ct.

    18 karat yellow gold ring set with brilliant-cut diamonds totaling approximately 0.20 ct. and two cabochon rubies of approximately 0.20 ct.
    Dim. 4,32 g
    Estimate: € 350 / 450
  • #497

    ‘Moeder met kind’, een donker gepatinneerd houten beeld.

    'Mother with Child', a dark patinated wooden sculpture.
    Dim. Hoogte 40 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #54
    Guillaume Ballewijns

    “Hoeve bij de beek”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "Farm by the stream". Oil on panel. Signed.
    Dim. 29 x 39 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #619

    Een ‘nest of tables’, 3-delig, messing en glas, halfrond.

    A 'nest of tables', 3-piece set, brass and glass, semi-circular.
    Dim. 62 x 55 x 40 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #521

    Een abstracte compositie. Genummerd 3/20. Een aquatint, gesigneerd en gedateerd 96.

    An abstract composition. Numbered 3/20. An aquatint, signed and dated 96.
    Dim. 20 x 30 cm
    Estimate: € 40 / 80
  • #458
    Lapini - Firenze

    “Amor & Psyche” Marmeren sculptuur. Gemerkt Lapini - Firenze. Twee vingers bovenaan ontbreken. Met zwart marmeren sokkel bijgevoegd.

    "Amor & Psyche" Marble sculpture. Marked Lapini - Firenze. Two fingers missing at the top. Comes with included black marble base.
    Dim. h 154 (+40) cm
    Estimate: € 8000 / 12000
  • #55

    Een kristallen karaf met zilveren schenkdeel, Austro-Hongaars gemerkt. Circa 1900.

    A crystal decanter with silver spout, Austro-Hungarian marked. Circa 1900.
    Dim. h 25 cm 800‰
    Estimate: € 50 / 75
  • #630

    Dim. H 83, B 124, D 49 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #126

    A bookcase in stained wood genre sorgue with two high doors. English style.
    Dim. 218 x 133 x 45 cm
    Estimate: € 200 / 300

Veiling 30 Sept. & 1 Okt. 2025

30 September 2025 19:00
1 October 2025 19:00