Een opengewerkte penseelvaas, van blauw-wit geglazuurd Chinees porselein. Onderaan gemerkt.

Een opengewerkte penseelvaas, van blauw-wit geglazuurd Chinees porselein. Onderaan gemerkt Bao Zhu Li Ji..

An openwork brush pot, made of blue and white glazed Chinese porcelain. Marked at the bottom Bao Zhu Li Ji.
Dim. Hoogte 29, Ø 12 cm
SKU: 3009250377.
Categories: Aziatisch, Porselein.
Auction day: 1 October 2025 19:00
Catalogue #377
Estimate: € 80 / 120

  • #487

    Een paar gemberpotten met deksel van blauw-wit geglazuurd Chinees aardewerk. Gedecoreerd met symbolen voor een lang leven.

    A pair of blue and white glazed Chinese earthenware ginger jars with lids. Decorated with symbols representing longevity.
    Dim. Hoogte 22, Ø 20 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #95
    Volkstedt - Rudolstadt
    Period: 1915 - 1934

    Dim. h 22.5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #427

    Een tulpenvaas van blauw-wit geglazuurd Chinees porselein. Onderaan gemerkt.

    A tulip vase made of blue and white glazed Chinese porcelain. Marked at the bottom.
    Dim. Hoogte 23, Ø 14 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #481

    Een ‘Blanc de Chine’ Guanyin, staand op een wolk.

    A 'Blanc de Chine' Guanyin, standing on a cloud.
    Dim. Hoogte 44 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #310

    Dim. h 25 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #453

    Een set van twee paarden in de stijl van de Tang Dynastie. Van blauw geglazuurd Chinees aardewerk.

    A set of two horses in the style of the Tang Dynasty. Made of blue glazed Chinese pottery.
    Dim. Hoogte 40 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #176

    An imposing solid wooden double door, with heavy frame, subtle sculpture, and decorative metal nails. India, 19th century. Height of one door: 245 cm.
    Dim. H: 245 cm
    Estimate: € 1500 / 2500
  • #397

    Een vaas van Chinees blauw-wit celadon porselein met bloemen en een pauw in het decor. Op houten sokkel.

    A vase in Chinese blue and white celadon porcelain with flowers and a peacock in the decoration. On a wooden base.
    Dim. h 42 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #507

    Een paar porseleinen dekselpotten, in de stijl van Fornasetti. Onderaan gemerkt met een kroon.

    A pair of porcelain lidded jars, in the style of Fornasetti. Marked with a crown at the bottom.
    Dim. Hoogte 25, Ø 19 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #618

    Een set van 2 bijzettafeltjes in Chinese stijl, hout en kunststof.

    A set of 2 side tables in Chinese style, wood and plastic.
    Dim. 43 x 50 x 50 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #503

    Een polychroom terracotta Boeddhahoofd van Chinese origine.

    A polychrome terracotta Buddha head of Chinese origin.
    Dim. h 27 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #508

    Een gemberpot met deksel van geglazuurd Chinees aardewerk. Met vogels en bloemen in het decor. Niet gemerkt.

    A ginger jar with lid made of glazed Chinese earthenware. Decorated with birds and flowers. Unmarked.
    Dim. Hoogte 26, Ø 24 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #650

    Een kommetje van Satsuma aardewerk. Onderaan gemerkt.

    A small Satsuma pottery bowl. Marked on the bottom.
    Dim. Hoogte 7, Ø 15 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #388

    Een dekselpot van geglazuurd Chinees aardewerk. Met in het decor een paleis aan de waterkant.

    A lidded pot made of glazed Chinese earthenware. Featuring a palace by the waterfront in the decor.
    Dim. Hoogte 25, Ø 23 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #431

    Een diepe schotel van Chinees aardewerk. Met een fabeldier in het decor, famille verte.

    A deep dish of Chinese earthenware. Featuring a mythical creature in the decor, famille Verte.
    Dim. Hoogte 5, Ø 29 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #640
    Limoges Lagarge

    Estimate: € 150 / 250
  • #648
    G. Boyer Limoges

    Dim. Ø 19 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #280

    Een kommetje van meerkleurig 18e eeuws porselein. Met een decor van guirlandes en bloemen. Niet gemerkt.

    A small bowl of multi-colored 18th century porcelain. Decorated with garlands and flowers. Not marked.
    Dim. Hoogte 7, Ø 14 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #491
    Limoges Baynaud & Co.

    Een 12 delig Limoges dessertservies, porselein met goudkleurige accenten. Gemerkt; Raynaud & Co., Dupont-Fourdrigniers, Anvers.

    A 12-piece Limoges dessert service, porcelain with gold-colored accents. Marked; Raynaud & Co., Dupont-Fourdrigniers, Antwerp.
    Dim. Ø 14 en 19 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #320

    Een lot van twee polychrome houten maskers, Indonesische oorsprong.

    A lot of two polychrome wooden masks, of Indonesian origin.
    Dim. 22 x 21 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #612

    Een Chinese gesculpteerd houten piëdestal.

    A Chinese carved wooden stool base.
    Dim. 84 x 41 x 41 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #614

    Een meerkleurig keramische olifant/piëdestal, Chinese origine.

    A multicolored ceramic elephant/pied-de-stalles, of Chinese origin.
    Dim. h 39 x l 48 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #477

    Een diepe schotel van blauw-wit geglazuurd Chinees porselein. Met een decor van vogels en bloemen. Niet gemerkt.

    A deep dish of blue and white glazed Chinese porcelain. Decorated with birds and flowers. Not marked.
    Dim. Hoogte 16, Ø 39 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #649
    Gien

    Dim. Ø 22 cm (dessertbord)
    Estimate: € 50 / 70

  • #589

    Een lot van twee Afrikaanse maskers.

    A lot of two African masks.
    Dim. Hoogte 40 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #468

    Een mahoniehouten schildersezel.

    A mahogany painting easel.
    Dim. Hoogte 195 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #105

    Een klassiek beeld van composiet, met twee lezend kinderen.

    A classical composite sculpture of two reading children.
    Dim. H. 57 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #247

    Een kristallen vaas, groen in de massa gekleurd.

    A crystal vase, colored green throughout.
    Dim. h 25.5 x Ø 17 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #153
    TOD’S

    Een Tod’s ‘Tote Bag’ handtas in beige en licht bruin leer.

    A Tod’s 'Tote Bag' handbag in beige and light brown leather.
    Dim. 33 x 44 cm
    Estimate: € 220 / 280
  • #104
    Gustave Helinck
    Period: 1884 - 1954

    ‘Zicht op de Brugse reien’. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    'View of the Bruges canals', oil on canvas. Signed.
    Dim. 60/70 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #270
    Jaeger Swiss Made

    Een goudkleurig messingen wekkertje. Gemerkt. Af te stellen.

    A gold-colored brass alarm clock. Marked. Adjustable.
    Dim. Hoogte 10, Ø 8 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #85

    Een massief houten 19e eeuws Engels bijzettafeltje met inlegwerk in muzikaal thema.

    A solid wood 19th century English side table with musical themed inlay work.
    Dim. 71 x 90 x 45 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #378

    Een kraagvaas van meerkleurig Chinees porselein, famille rose. Onderaan gemerkt.

    A collar vase made of multicolored Chinese porcelain, famille rose. Marked at the bottom.
    Dim. Hoogte 40 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #267

    “Rey Jaime 1 de Aragon - el Conquistador”, een porseleinen buste, gemerkt Nadal. Tip van linkervleugel manco.

    "Rey Jaime 1 de Aragon - el Conquistador", a porcelain bust, marked Nadal. Tip of left wing missing.
    Dim. h 41 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #442
    Paul Delvaux

    “Les oeillets (11.1979)” Litho op papier, E.A. Gesigneerd buiten de plaat.

    "The Carnations (11.1979)" Lithograph on paper, E.A. Signed outside the plate.
    Dim. 46 x 39 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #479

    Een vergulde halspiegel, assamblage met vroeg 20ste eeuwse floraal decor.

    A gilded collar mirror, assemblage with early 20th-century floral decoration.
    Dim. 178 x 90 cm
    Estimate: € 180 / 260

Veiling 30 Sept. & 1 Okt. 2025

30 September 2025 19:00
1 October 2025 19:00