#178
“Hummel, Hummel! Mors, Mors!”. Bouteille en faïence polychrome en forme de Hans Hummel, le porteur d’eau d’Hambourg. Marque sous la base.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 23 cmEstimate: € 50/80 -
#11
Een meerkleurig aardewerken designbord.
Une assiette design en faïence multicolore.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. Ø 43 cmEstimate: € 20/35 -
#56
“Zittende kruikdrager”. Een Italiaans terracotta beeldje.
« Porteur de cruche assis ». Une figurine italienne en terre cuite.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 17,5 cmEstimate: € 30/40 -
#101
Een lot Chinees aardewerk, bestaande uit een paar vaasjes met decors van kraanvogels, een geglazuurde tempelleeuw (enkele kleine schilfers) en vier terracotta soldaten en een paard.
Lot de poterie chinoise, composé de quelques vases à décors de grues, d'un lion de temple vernissé (quelques petits éclats) et de quatre soldats en terre cuite et d'un cheval.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. h: 12 - 18 cmEstimate: € 40/50 -
#130T. G. Green & Co.
#238Toon GielenPeriod: 1935 - 2018
#124
Drie verschillende aardewerken schotels met meerkleurige decors.
Trois plats différents en faïence aux décors multicolores.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. Ø: 29 & 32 cmEstimate: € 20/30 -
#143
Een vaas van Satsuma-aardewerk. Gat in de bodem.
#157La Contea, Bassano
Twee majolica sierkruiken, versierd met bloemen. Eén met kleine schilfer.
#92
Een schouwklokje van verzilverd metaal. Op batterijen.
#2Larucci, Italy
Een aardewerken bord met meerkleurig Japans decor. Gemerkt.
#72
#185
Un carreau rond en faïence de Delft à décor de paysage bleu sur blanc. Bords endommagés. XVIIe siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 22.00 €Dim. Ø: 18 cmEstimate: € 80/120 -
#133Boch La Louvière & Royal Boch
Een gedeelte servies, bestaande uit vijf grote borden, zes diepe borden, elf kleine borden en zes kopjes met ondertasjes. Decor Copenhague. Onderaan gemerkt.
Une partie de service, composée de cinq grandes assiettes, six assiettes creuses, onze petites assiettes et six tasses avec soucoupes. Décor Copenhague. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 55.00 €Estimate: € 25/35 -
#228
Een abstract aardewerken sierstukje.
#186Mettlach
Un pichet en grès émaillé à décor en relief d'épis de blé et avec un couvercle en étain en forme de feuille. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 26.00 €Dim. h: 22 cmEstimate: € 50/80 -
#39
“Personages”. Een paar geglazuurd aardewerken kunstwerkjes.
#82
Une paire de pots à tabac en faïence, décor en relief. Un couvercle avec un éclat, l’autre avec le fretel réparé.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 23 & 24 cmEstimate: € 30/50 -
#1
Twee verschillende vazen van Delfts aardewerk met polychroom decor. Onderaan gemerkt.
Deux vases différents en faïence de Delft à décor polychrome. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 26 & 24 cmEstimate: € 40/50 -
#40
Een antieke kruik van rood geglazuurd steengoed.
#181Fontaine
#154
Garniture en trois pièces en faïence à décor polychrome de fleurs et de paons.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 38 & 30 cmEstimate: € 30/409 -
#114
#213Jan CockxPeriod: 1891 - 1976
Een aardewerken vaas met geel glazuur. Onderaan gesigneerd. Schade aan de rand en aan het glazuur.
Vase en faïence à glaçure jaune. Signé en bas. Dommages au bord et à la glaçure.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. h: 30 cmEstimate: € 40/60
#296
Een backgammonspel in houten kist.
#170L. Heyns
“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#147
Een gegoten glazen whiskyset, bestaande uit een karaf, zes glazen en een asbak.
Un service à whisky en verre coulé, composé d'une carafe, de six verres et d'un cendrier.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 30/40 -
#10
Een schotel van recent Chinees porselein.
#270
#134Toricelli
Een barometer - thermometer op houten muurplank.
Un baromètre - thermomètre sur étagère murale en bois.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 102 cmEstimate: € 40/50 -
#241
#60
Twee antieke indische houten beeldjes.
Deux sculptures indiennes en bois.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Estimate: € 40/50 -
#272Fr. Luyckx
#108
Een oude globe van hout en karton.
Un globe terrestre ancien en bois et carton.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 32 cmEstimate: € 40/50 -
#128Jeanne Demaret
“Bloemenvaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#34Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006
“Op de Schelde”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 19/50.
"Sur l'Escaut". Une gravure. Signé et numéroté 19/50.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 25 x 35 cmEstimate: € 45/60