Similar lots by type
-
#285
Een diep bord van Straatsburgs aardewerk, versierd met handgeschilderd meerkleurig bloemendecor.
Une assiette creuse en faïence de Strasbourg, ornée d'un décor floral multicolore peint à la main.No longer availableOnline onlyActive bid: 3.00 €Dim. Ø: 31 cmEstimate: € 20/30 -
#186Mettlach
Een schenkkan van geglazuurd steengoed met een reliëfdecor van korenaren en met een bladvormig tinnen deksel. Onderaan gemerkt.
Un pichet en grès émaillé à décor en relief d'épis de blé et avec un couvercle en étain en forme de feuille. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Dim. h: 22 cmEstimate: € 50/80 -
#293Sarreguemines
Een reeks van drie aardewerken sierborden met humoristische scènes. Gemerkt.
Un ensemble de trois assiettes décoratives en faïence avec des scènes humoristiques. Marqué.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. Ø: 21,5 cmEstimate: € 20/30 -
#181Fontaine
“Dansend paar”. Een groepje van gepolychromeerd terracotta. Gesigneerd. Handje gerestaureerd.
Couple dansant . Un groupe de terre cuite polychrome. Signé. Restauré à la main.No longer availableOnline onlyDim. h: 23 cmEstimate: € 25/35 -
#178
Een lot van zes porseleinen en aardewerken dekselpotjes. Enkele lichte beschadigingen aan de bloemetjes. Verschillende merken. In één potje drie kleine flesjes in verschillende uitvoeringen.
Lot de six pots à couvercle en porcelaine et faïence. Quelques dommages mineurs aux fleurs. Différentes marques. Trois petites bouteilles de différents modèles dans un pot.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 10 - 13 cmEstimate: € 25/35 -
#231
Een reeks van vier ingekaderde aardewerken tegels met de vier seizoenen als thema.
Un ensemble de quatre carreaux de faïence encadrés ayant pour thème les quatre saisons.No longer availableOnline onlyActive bid: 13.00 €Dim. 27 x 27 cmEstimate: € 35/45 -
#297
Een grote en een kleine pot van Duits steengoed met een blauw decor. Een van de twee oren van de grote pot is eraf.
Un grand et un petit pot en grès allemand à décor bleu. Il manque une des deux oreilles du grand pot.No longer availableOnline onlyDim. h: 32 cmEstimate: € 20/25 -
#238Toon GielenPeriod: 1935 - 2018
“Zittende man”. Een beeldje van gebakken klei met een donker patina.
”Homme assis”. Une statue en terre cuite, patine foncée.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 24 cmEstimate: € 80/100 -
#26
Een bol vaasje en een geglazuurd aardewerken pique-fleur. Het eerste gesigneerd ‘Bernice Watchman, Navajo”, het tweede Italiaans.
Un vase bombé et un pique-fleur en terre vernissée. Le premier signé 'Bernice Watchman, Navajo', le second italien.No longer availableOnline onlyActive bid: 55.00 €Dim. h: 10 & 14 cmEstimate: € 20/30 -
#56
“Zittende kruikdrager”. Een Italiaans terracotta beeldje.
« Porteur de cruche assis ». Une figurine italienne en terre cuite.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. h: 17,5 cmEstimate: € 30/40 -
#157La Contea, Bassano
Twee majolica sierkruiken, versierd met bloemen. Eén met kleine schilfer.
Deux pots décoratifs en majolique, décorés de fleurs. Un avec petit éclat.No longer availableOnline onlyDim. h: 31 & 33 cmEstimate: € 30/40 -
#143
Een vaas van Satsuma-aardewerk. Gat in de bodem.
Un vase en faïence de Satsuma. Fond troué.No longer availableOnline onlyActive bid: 2.00 €Dim. h: 36 cmEstimate: € 10/15 -
#290
Een kannetje van lusterware met handgeschilderd bloemendecor.
Une cruche de lustre avec décor floral peint à la main.No longer availableOnline onlyDim. h: 13,5 cmEstimate: € 25/30 -
#11
Een meerkleurig aardewerken designbord.
Une assiette design en faïence multicolore.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. Ø 43 cmEstimate: € 20/35 -
#252
Een lot aardewerk, bestaande uit een diep bord, een kom op voet, een vaasje, twee kannetjes, een Amsterdams huisje en een Madonna.
Une poterie ot, composée d'une assiette creuse, d'un bol sur pied, d'un vase, de deux cruches, d'une maison d'Amsterdam et d'une Madone.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 11 - 15 cmEstimate: € 35/45 -
#227Camden
Een reeks van 17 borden van zachte pasta met blauw-wit decor en geaccoleerde rand.
Un ensemble de 17 assiettes à pâtes molles à décor bleu et blanc et bords festonnés.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. Ø: 24 cmEstimate: € 20/30 -
#20
Een klein schouwklokje van meerkleurig geglazuurd aardewerk met een haan in laagreliëf in het decor.
Petite cheminée en faïence émaillée multicolore à décor d'un coq en bas relief.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. h: 21,5 cmEstimate: € 35/45 -
#269
Vier po’s en een kan van aardewerk. Merken van Limoges, Boch en Sarreguemines.
Quatre pots et un pot en faïence. Marques de Limoges, Boch et Sarreguemines.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. Ø: +/- 20 cmEstimate: € 35/45 -
#295
Een schenkkan van Keuls aardewerk. Een haarscheur bovenaan.
Une cruche de poterie de Cologne. Un cheveu en haut.No longer availableOnline onlyDim. h: 26 cmEstimate: € 35/45 -
#23
Twee schenkkannen, waarbij één van Metlach decor met tinnen deksel (enkele beschadigingen aan de basis) en vintage Duits aardewerken kruik.
Deux pichets, un décor Metlach avec couvercle en étain (quelques dommages à la base) et pichet en faïence allemande vintage.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 15 & 26 cmEstimate: € 15/25 -
#2Larucci, Italy
Een aardewerken bord met meerkleurig Japans decor. Gemerkt.
Assiette en faïence à décor japonisant multicolore. Marquée.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. Ø 25 cmEstimate: € 25/35 -
#248
Een wit geglazuurd aardewerken bloemenmandje.
Corbeille à fleurs en terre vernissée blanche.No longer availableOnline onlyDim. 16 x 31 x 21 cmEstimate: € 20/25 -
#18Royal Sphinx, Maastricht
Een aardewerken dekselvaas met blauw op wit Delfts decor. Gaaf.
Vase à couvercle en faïence à décor de Delft bleu sur blanc. Super.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. h: 38 cmEstimate: € 25/35
Other lots in this auction
-
#242Alfred Van NestePeriod: 1874 - 1969
“Zicht op Brugge”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 103 buiten de plaat.
"Vue de Bruges". Une lithographie. Signée et numérotée 103 à l'extérieur de la planche.No longer availableOnline onlyDim. 31 x 35 cmEstimate: € 35/50 -
#253
Een eenvoudig houten tafeltje met gedraaide pootjes.
Une simple table en bois avec pieds tournés.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 67 x 110 x 48 cmEstimate: € 20/30 -
#225Goebel
Twee koolmeesjes en een spreeuw van porselein. Onderaan gemerkt.
Deux mésanges charbonnières et un étourneau en porcelaine. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 13.00 €Dim. h: 7 cmEstimate: € 15/25 -
#108Baek & sons, London
Een oude bolhoed in hoedendoos
Un vieux chapeau melon dans une boîte à chapeauNo longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Estimate: € 35/45 -
#5
Twee verschillende vaasjes van geslepen kleurloos kristal.
Deux vases différents en cristal taillé incolore.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 13,5 & 16 cmEstimate: € 20/30 -
#175
Een gevarieerd lot foto-albums e.d., bestaande uit twee albums met lederen kaft, twee met imitatielederen kaft, een album met houten fotokader als kaft en drie kastjes met uitneembare fotomapjes.
Un lot varié d'albums photos, etc., composé de deux albums avec couvertures en cuir, deux avec couvertures en similicuir, un album avec cadre photo en bois comme couverture et trois coffrets avec chemises photo amovibles.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 100/150 -
#41Val Saint Lambert
Twee zeshoekige asbakken van geslepen kleurloos kristal, beide met stamper. Gemerkt onderaan. Eén met kleine schilfer aan de binnenrand.
Deux cendriers hexagonaux en cristal incolore taillé, tous deux avec pilon. Marqué en bas. Une avec petit éclat sur le bord intérieur.No longer availableOnline onlyActive bid: 3.00 €Dim. Ø: 12 & 16 cmEstimate: € 20/25 -
#95
Drie kandelaars van hout en kunststof waarvan één met twee lichtpunten.
Trois bougeoirs en bois et plastique dont un à deux points lumineux.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 24 - 39 cmEstimate: € 25/35 -
#33
een klein Russisch icoontje met messingen riza.
une petite icône russe avec riza en laiton.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 40/50 -
#79
“Bloemenstilleven”. Olieverf op board. Gesigneerd ‘Willem’.
"Nature morte florale". Huile à bord. Signé 'Guillaume'.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 60 x 50 cmEstimate: € 35/45 -
#36
Een kleine balustervaas van Chinees porselein met decor van bloemen en vogels. Onderaan gemerkt.
Un petit vase balustre en porcelaine de Chine à décor de fleurs et d'oiseaux. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 35 cmEstimate: € 50/70 -
#70
Een pijpenrekje met vier verschillende pijpen.
Un porte-tubes avec quatre tubes différents.No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Estimate: € 15/25