#181Fontaine
#124
Drie verschillende aardewerken schotels met meerkleurige decors.
Trois plats différents en faïence aux décors multicolores.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. Ø: 29 & 32 cmEstimate: € 20/30 -
#186Mettlach
Un pichet en grès émaillé à décor en relief d'épis de blé et avec un couvercle en étain en forme de feuille. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 26.00 €Dim. h: 22 cmEstimate: € 50/80 -
#1
Twee verschillende vazen van Delfts aardewerk met polychroom decor. Onderaan gemerkt.
Deux vases différents en faïence de Delft à décor polychrome. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 26 & 24 cmEstimate: € 40/50 -
#213Jan CockxPeriod: 1891 - 1976
Een aardewerken vaas met geel glazuur. Onderaan gesigneerd. Schade aan de rand en aan het glazuur.
Vase en faïence à glaçure jaune. Signé en bas. Dommages au bord et à la glaçure.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. h: 30 cmEstimate: € 40/60 -
#130T. G. Green & Co.
#133Boch La Louvière & Royal Boch
Een gedeelte servies, bestaande uit vijf grote borden, zes diepe borden, elf kleine borden en zes kopjes met ondertasjes. Decor Copenhague. Onderaan gemerkt.
Une partie de service, composée de cinq grandes assiettes, six assiettes creuses, onze petites assiettes et six tasses avec soucoupes. Décor Copenhague. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 55.00 €Estimate: € 25/35 -
#56
“Zittende kruikdrager”. Een Italiaans terracotta beeldje.
« Porteur de cruche assis ». Une figurine italienne en terre cuite.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 17,5 cmEstimate: € 30/40 -
#2Larucci, Italy
Een aardewerken bord met meerkleurig Japans decor. Gemerkt.
#143
Een vaas van Satsuma-aardewerk. Gat in de bodem.
#185
Un carreau rond en faïence de Delft à décor de paysage bleu sur blanc. Bords endommagés. XVIIe siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 22.00 €Dim. Ø: 18 cmEstimate: € 80/120 -
#178
“Hummel, Hummel! Mors, Mors!”. Bouteille en faïence polychrome en forme de Hans Hummel, le porteur d’eau d’Hambourg. Marque sous la base.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 23 cmEstimate: € 50/80 -
#154
Garniture en trois pièces en faïence à décor polychrome de fleurs et de paons.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 38 & 30 cmEstimate: € 30/409 -
#40
Een antieke kruik van rood geglazuurd steengoed.
#72
#101
Een lot Chinees aardewerk, bestaande uit een paar vaasjes met decors van kraanvogels, een geglazuurde tempelleeuw (enkele kleine schilfers) en vier terracotta soldaten en een paard.
Lot de poterie chinoise, composé de quelques vases à décors de grues, d'un lion de temple vernissé (quelques petits éclats) et de quatre soldats en terre cuite et d'un cheval.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. h: 12 - 18 cmEstimate: € 40/50 -
#82
Une paire de pots à tabac en faïence, décor en relief. Un couvercle avec un éclat, l’autre avec le fretel réparé.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 23 & 24 cmEstimate: € 30/50 -
#92
Een schouwklokje van verzilverd metaal. Op batterijen.
#228
Een abstract aardewerken sierstukje.
#157La Contea, Bassano
Twee majolica sierkruiken, versierd met bloemen. Eén met kleine schilfer.
#39
“Personages”. Een paar geglazuurd aardewerken kunstwerkjes.
#11
Een meerkleurig aardewerken designbord.
Une assiette design en faïence multicolore.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. Ø 43 cmEstimate: € 20/35 -
#238Toon GielenPeriod: 1935 - 2018
#114
Un lot de figurines en faïence dont sept sont des musiciens africains et une figurine d'après exemple sud-américaine.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 11 - 23 cmEstimate: € 40/45
#162
“Hoog gras”. Olieverf op doek. Beschadiging.
#300
#166
"Le retour de Don Quichotte". Lithographie en couleurs. Signée et numérotée, 75/100.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 62 x 45 cmEstimate: € 40/50 -
#102
“Bloemenmeisje”. Een aquarel op papier. Gesigneerd.
#30
Een paar porseleinen aapjes met telkens twee kaarsenhouder. Chinees werk.
Une paire de singes en porcelaine avec deux bougeoirs chacun. Travail chinois.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 18 cmEstimate: € 35/45 -
#153
Een paar siervaasjes op voet van kobaltblauw porselein met vergulde motieven en handgeschilderde meerkleurige decors van personages in een landschap. Italiaans werk. Eén oortje gerestaureerd geweest.
Deux petits vases décoratifs sur pifédouche en porcelaine bleu cobalt avec motifs dorés et décor polychrome peint à la main de personnages dans un paysage. Travail italien. Une anse a été restaurée.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. h: 16 cmEstimate: € 100/150 -
#88
#104
Vase multicolore en porcelaine de Chine à décor d'oiseaux et de fleurs. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. h: 30,5 cmEstimate: € 50/70 -
#126
#188Loëwe Opta
Een stereo radio, type 42830. Schade aan het glas. 1963.
#280
Paire de vases balustres en porcelaine de Chine décorés de fleurs. L’un au fond perforé.No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Dim. h: 36 cmEstimate: € 100/140 -
#108
Een oude globe van hout en karton.
Un globe terrestre ancien en bois et carton.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 32 cmEstimate: € 40/50