#466Alejandro Zaera Dynamobel“PAD Visitor chair”. Een lot van 10 zwartgelakt metalen conferentiestoelen met kunststof en gestoffeerde zitting, kleur “STEP 63075”.
"PAD Visitor chair". A lot of 10 black lacquered metal conference chairs with plastic and upholstered seat, color "STEP 63075".No longer availableDim. 81 x 55 x 55 cmEstimate: € 100 / 150 -
#200Een 18 kt witgouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,68 ct.
An 18 kt white gold bracelet set with brilliant-cut diamonds totaling approximately 0.68 ct.No longer availableDim. 17,37 gEstimate: € 2700 / 3000 -
#65Een verguld messingen luchter met floraal decor, glazen centrale coupe en drie blakers.
#353Val Saint LambertEen lot van 3 presse papiers, Val Saint Lambert, bestaande uit een ‘dubbele piramide, één groen in de massa gegleurd en één rood in de massa gekleurd met een monogram bovenaan. De groene en de rode hebben beide een minieme schilferschade.
#33Een lot van acht antieke lakzegels, bestaande uit metalen en houten handvatten, enkele met email- of bronsafwerking. Verschillende stijlen en periodes.
A lot of eight antique wax seals, consisting of metal and wooden handles, some with enamel or bronze finish. Various styles and periods.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#185Dertien verschillende bronzen penningen, twee zilveren, een koperen en één tinnen van de 19de en 20ste eeuw. Belgische, Chinese jaar van de tijger, Duitse, Engelse, Franse Charles de Gaulle van 15 gr., één Italiaanse ecu van 1992 van 50 gr. Een koperen met JFK en Nederlandse.
Fifteen different bronze medals, two in silver, and one in tin from the 19th and 20th century. Belgian, Chinese Year of the Tiger, German, English, French Charles de Gaulle weighing 15g, one Italian ECU from 1992 weighing 50g, and Dutch medals.No longer availableDim. Ø 7,5 cmEstimate: € 300 / 350 -
#344Een polychroom porseleinen mand op vier poten. Met handgeschilderd decor en rijkelijk uitgewerkte bloemen. Gemerkt onderaan, en genummerd.
#495HerizEen Heriz, Iraans handgeknoopt tapijt.
A Heriz, Iranian hand-knotted carpet.No longer availableDim. 257 x 351 cmEstimate: € 200 / 400 -
#267Een houten gesculpteerd vide-poche met zilveren beeldje van een eekhoorn met eikel in de pootjes. Beeldje gemerkt 800‰. +/- 200g.
A wooden carved vide-poche with a silver figurine of a squirrel holding an acorn in its paws. The figurine is marked 800‰. +/- 200g.No longer availableDim. 11 x 19 cm - 800‰ - 200gEstimate: € 100 / 150 -
#601Een lot van 2 Chinees porseleinen gemberpotten met floraal decor.
A porcelain tobacco jar with a copper lid and faces in the handle relief. Inscription “Tabac au Roy”.No longer availableDim. H: 31 cmEstimate: € 50 / 70