Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een opmerkelijke zilveren ring. Omstreeks 1900.
Yemen

Een opmerkelijke zilveren ring. Omstreeks 1900.

Une bague remarquable en argent. ± 1900.
Dim. 11,10 g
SKU: 2609170385.
Category: Zilver.
Auction day: 26 September 2017 19:00
Catalogue #385
Estimate: € 60 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #281

    Een reeks van zes kleine zilveren lepeltjes. 800 ‰. Duitsland, begin XXe eeuw.

    Suite de six cuillères en argent. 800‰. Allemagne, début du XXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #67

    Een zilveren taartschep in etui. Slijtage.

    Pelle à tarte en argent dans son étui. Usures.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 40
  • #352

    Een karaf van geslepen kleurloos kristal met 835‰ zilveren montuur.

    Carafe en cristal taillé incolore à monture en argent 835‰.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #297

    Een glazen hoorn met gegraveerde motieven in een houder van zilver en op houten sokkel.

    Corne en verre à motifs gravés dans une monture en argent et sur socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #328

    Drie verschillende borstels van sterling zilver en schildpad.

    Trois brosses différentes en argent sterling et écaille.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 150
  • #93

    Een zilveren schaaltje. Gemerkt van Wolfers, 835‰.

    Petit plat en argent. Marque de Wolfers, 835‰.
    No longer available
    Dim. Ø: 11 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #47

    Zwart houten kruisbeeld met zilveren Christus. Onder glazen stolp. XIXde eeuw.

    Crucifix en bois noirci au corpus en argent. Sous globe en verre. XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100

Other lots in this auction

  • #193

    “Zingende kozak”. Een beeld van donkergepatineerd brons op een marmeren sokkel.

    “Cosaque chantant”. Sculpture en bronze à patine foncée sur socle en marbre.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 420 / 480
  • #16

    Een eikenhouten bijzettafeltje in Regencestijl met tussenblad.

    Guéridon en chêne de style Régence à tablette d’entretoise.
    No longer available
    Dim. H: 76cm B: 60cm D: 38cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #477

    Een Afrikaans houten masker. Dan, Ivoorkust.

    Masque en bois. Dan, Côte d’Ivoire.
    No longer available
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #286

    Een mahoniehouten wandconsole in drie niveaus op wieltjes. Engels, XIXe eeuw.

    Console en acajou à trois niveaux, sur roulettes. Angleterre, XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 104 x 83 x 40 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #558

    Een paar balustervazen van Nanking aardewerk met een decor van krijgers en met draakjes in reliëf. . Onderaan gemerkt.

    Paire de vases balustres en faïence de Nankin à décor de guerriers et de dragons en relief. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 100 / 180
  • #318

    Twee oude Duitse bajonetten, waarbij één uit WOI en één uit WOII.

    Deux baïonnettes anciennes allemandes dont une de la Première et l’autre de la Seconde Guerre Mondiale.
    No longer available
    Dim. l: 49 & 38 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #809

    Tafel met een lade in de gordel en met vier gedraaide poten met vernauwingen. XIXde eeuw.

    Table rectangulaire ouvrant à un tiroir en ceinture. Quatre pieds tournés à étranglements. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 76 x 88 x 64 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #304

    “Stilleven met bloemenvaas”. Olieverf op doek. Handtekening vergaan. XIXe eeuw. Kleine restauratie links onderaan.

    “Nature morte au vase fleuri”. Huile sur toile. Signature effacée. XIXe siècle. Petite restauration en bas à gauche.
    No longer available
    Dim. 45 x 38 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #77
    Samalens

    “Relique ancestrale”. Een blend van 15 jaar oude armagnac in speciale verzamelaarsuitvoering. Glazen fles met tin in houten box.

    “Relique ancestrale.” Assemblage de vieux armagnac de 15 ans dans une édition de collection. Monture de la bouteille en étain et dans une boîte en bois.
    No longer available
    Estimate: € 75 / 120
  • #694
    Henri Waumans

    “Jezuspoort te Mechelen”. Pastel op papier. Gesigneerd.

    “Jezuspoort à Malines”. Pastel sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 27,5 x 22,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #306

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 218 x 204 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #526

    Een mahoniehouten commode met vier laden en messingen trekkers.

    Une commode en acajou à quatre tiroirs et poignées en laiton.
    No longer available
    Dim. 97 x 120 x 55 cm
    Estimate: € 260 / 400
View all auction items ›

Veiling van 26 & 27 september 2017

De veiling is volledig, 810 loten online. .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

26 September 2017 19:00
27 September 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 September 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More