#204Félix Labisse‘Twee vechtende schorpioenen’, een kleurenlitho getekend Labisse. Nr. 130 uit een oplage van 175 exemplaren.
'Two Fighting Scorpions', a color lithograph signed Labisse. Number 130 out of an edition of 175 copies.No longer availableDim. 45/60 cmEstimate: € 100 / 140 -
#8Een dokter aan zijn werktafel, zilver, gemerkt 925, op marmeren voetje.
#188“Jonge herder”, een bronzen beeld op marmeren sokkel, naar Moreau.
#277Zeven Afrikaanse en Aziatische deco objecten van gesculpteerd hout.
#71Val Saint LambertEen geslepen kristallen vaas, groen onderaan. Gemerkt P.U., gesigneerd.
#46Een set van 6 stoelen in Louis XVI stijl waarvan één met armen.
#5Een zilveren slavenarmband met vlechtwerk. Gemerkt 1000.
A silver slave bangle with braided design. Marked 1000.No longer availableDim. Ø 7 cm 30 gr.Estimate: € 40 / 60 -
#266Een massief houten commode met gefineerde fronten. 2 deuren en 1 lade voorzien voor bestek.
#64‘Dreef met berken’, olieverf op papier. Niet getekend.
#259Armand DemeulemeesterExpressionistisch landschap met huizen, olieverf op schilderspaneel. Getekend A. Demeulemeester.