Een oranje koortketting met hanger van 18 kt roze goud bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en een gefaceteerde granaat.

An orange cord necklace with a pendant of 18 kt rose gold set with diamonds totaling approximately 0.20 ct. and a faceted garnet.
Dim. hanger: 5,86 g
SKU: 1612250270.
Auction day: 16 December 2025 19:00
Catalogue #270
Estimate: € 300 / 400

  • #204
    Félix Labisse

    ‘Twee vechtende schorpioenen’, een kleurenlitho getekend Labisse. Nr. 130 uit een oplage van 175 exemplaren.

    'Two Fighting Scorpions', a color lithograph signed Labisse. Number 130 out of an edition of 175 copies.
    Dim. 45/60 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #8

    Een dokter aan zijn werktafel, zilver, gemerkt 925, op marmeren voetje.

    A doctor at his desk, silver, marked 925, on a marble base.
    Dim. h 10 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #188

    “Jonge herder”, een bronzen beeld op marmeren sokkel, naar Moreau.

    "Young shepherd," a bronze sculpture on a marble base, after Moreau.
    Dim. h 47 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #162

    ‘Bellen blazen’, olieverf op paneel. Naar de 19e eeuw, niet getekend.

    'Blowing bubbles', oil on panel. After the 19th century, not signed.
    Dim. 32/24 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #277

    Zeven Afrikaanse en Aziatische deco objecten van gesculpteerd hout.

    Seven African and Asian decorative objects made of sculpted wood.
    Dim. Hoogte 24-50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #71
    Val Saint Lambert

    Een geslepen kristallen vaas, groen onderaan. Gemerkt P.U., gesigneerd.

    A cut crystal vase, green at the bottom. Marked P.U., signed.
    Dim. h 26,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #46

    Een set van 6 stoelen in Louis XVI stijl waarvan één met armen.

    A set of 6 Louis XVI style chairs, one with arms.
    Dim. 94 x 58 x 58 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #220

    An 18 kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds weighing approximately 0.50 ct in total.
    Dim. 2,32 g
    Estimate: € 800 / 900
  • #5

    Een zilveren slavenarmband met vlechtwerk. Gemerkt 1000.

    A silver slave bangle with braided design. Marked 1000.
    Dim. Ø 7 cm 30 gr.
    Estimate: € 40 / 60
  • #266

    Dim. 102 x 122 x 61 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #64

    ‘Dreef met berken’, olieverf op papier. Niet getekend.

    ‘Birch-lined Lane’, oil on paper. Not signed.
    Dim. 53/45 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #259
    Armand Demeulemeester

    Expressionist landscape with houses, oil on panel. Signed A. Demeulemeester.
    Dim. 29/39 cm
    Estimate: € 60 / 80

Antiekveiling 16 December 2025

16 December 2025 19:00