#182Een vierzijdig bronzen lantaarn met geslepen glas.
#26Een eiken theekastje met gebogen glas en afneembaar dienblad uit het tweede kwart van de vorige eeuw.
An oak tea cabinet with curved glass and removable tray from the second quarter of the last century.No longer availableDim. 77 x 81 x 48 cmEstimate: € 80 / 120 -
#559Een glazen luchter met 5 lichtpunten.
An oval mirror with gilt frame and sculpted ornament at the top.No longer availableDim. 132cmEstimate: € 120 / 180 -
#549Noverdy, FranceEen Art Deco glaspasta luchter met 4 lichtpunten, gesigneerd Noverdy France.
#680Een Venetiaans glazen luchter met 5 armen.
#156Een mahoniehouten vitrinekast met secretaire. 2-delig met 2 lades en 2 glazen deuren.
#126Jitona Sobeslav B. Landsman & H NepozitekPeriod: 1960Een vintage walnootgefineerde mid-century design vitrinekast. In Expo’58 stijl, ontworpen door Bohumil Landsman & Hubert Nepozitek, voor Jitona Soběslav.
A vintage walnut veneer mid-century design display cabinet. In Expo'58 style, designed by Bohumil Landsman & Hubert Nepozitek, for Jitona Soběslav.No longer availableDim. 136 x 43 x 118cmEstimate: € 300 / 400 -
#605Een mid-century vitrinekast met koperen hoeken en 2 schuifdeuren.
A mid-century display cabinet with copper corners and 2 sliding doors.No longer availableDim. 67 x 80 x 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#346Een klein eiken tafelvitrinekastje in Bretoense stijl.
A small oak table display cabinet in Breton style.No longer availableDim. 48 x 43 x 26 cmEstimate: € 25 / 35 -
#683Een collectie parfumflesjes.
A collection of perfume bottles.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#465ZukovEen vintage mid-century design bloemenkroonluchter uit chroom met drie lichtpunten en melkglas kappen. Expo ‘58 stijl, door Zukov.
A vintage mid-century design flower chandelier in chrome with three light points and frosted glass shades. Expo '58 style, by Zukov.No longer availableDim. 40 x 50cmEstimate: € 150 / 200 -
#588Een modern wit glazen vaas met 4 verdiepen in cilindrische vorm.
A modern white glass vase with 4 floors in cylindrical shape.No longer availableDim. 35cmEstimate: € 60 / 80 -
#282Een ronde spiegel met verguld kader en strikornament bovenaan.
A round mirror with a gilt frame and bow ornament at the top.No longer availableDim. Ø45cmEstimate: € 50 / 80 -
#207Een Tiffany tafellamp met parelrand op een koperen voet.
#75Tonk ManufacturingPeriod: 1890-1920Een houten pianostoel, met rond zitvlak in hoogte verstelbaar. Steunend op bronzen klauwpoten met glazen bollen. Gemerkt “Tonk Chicago New York”.
#146Een tweedelige boekenkast. Bovenaan met vier beglaasde deuren, onderaan paneeldeuren. Omstreeks 1900.
A two part bookcase. The top with four glass doors, below panelled doors. Circa 1900.No longer availableDim. 225 x 190 x 40 cmEstimate: € 300 / 400 -
#197Een Tiffany tafellamp met bronskleurige voet in floraal motief en kap met groen glas.
A Tiffany table lamp with bronze-coloured foot in floral motif and shade with green glass.No longer availableDim. h 66 cmEstimate: € 150 / 180
#109Hilaire Bals“Stilleven met pruimen en glas”. Een schilderij, olieverf op doek. Gesigneerd “Bals H”.
Still life with plums and glass. A painting, oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 22 x 28cmEstimate: € 150 / 200 -
#2Een Engels mahoniehouten boekenkastje.
#152Vincent De Vos‘Aap met Tamboerijn’, olie op doek (herdoekt) getekend De Vos.
'Monkey with Tambourine', oil on canvas (repainted) signed De Vos.No longer availableDim. h 26 x b 33 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#461Een grote halsvaas van veelkleurig Japans porselein , versierd met geisha’s en landschappen in uitsparingen. Omringd door bloeiende pioenen. Kleine schilfer aan de rand en restauratie aan de bodem. Tijdperk Meiji.
A large neck vase of multicolored Japanese porcelain, decorated with geishas and landscapes in recesses. Surrounded by blooming peonies. Small flake on the edge and restoration on the bottom. Era Meiji.No longer availableDim. H. 42 cmEstimate: € 200 / 240 -
#170Een 18 karaats witgouden ring bezet met één diamant van +- 0,20 ct.
An 18 carat white gold ring set with one diamond of +- 0.20 ct.No longer availableDim. 8,50 gEstimate: € 400 / 500 -
#245Een schouwpendule van zwart marmer.
#17Een paar Italiaanse schemerlampen met een zilverkleurige houten voet.
A pair of Italian table lamps with a silver-coloured wooden base.No longer availableDim. h 33 cmEstimate: € 40 / 50 -
#114“Portret van een lezende man in interieur.” Olieverf op doek. Draagt handtekening ‘Roberts’.
“Portrait of a reading man in an interior.” Oil on canvas. Bears signature 'Roberts'.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 220 / 260 -
#392Een Aziatisch lakpaneel met pietra dura elementen en voorstelling met speksteen en bloemendecor in reliëf.
An Asian lacquer panel with pietra dura elements and a scene with soapstone and floral decoration in relief.No longer availableDim. 91 x 30cmEstimate: € 80 / 100