Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een oud 42-delig glasservies met geslepen bloemmotief bestaande uit een karaf, 6 champagneglazen, 6 champagnefluten, 6 waterglazen, 6 rode wijnglazen, 5 witte wijnglazen, 6 borrelglaasjes en 6 cognacglazen.

Een oud 42-delig glasservies met geslepen bloemmotief bestaande uit een karaf, 6 champagneglazen, 6 champagnefluten, 6 waterglazen, 6 rode wijnglazen, 5 witte wijnglazen, 6 borrelglaasjes en 6 cognacglazen.

An antique 42-piece glassware set with cut flower motif including a decanter, 6 champagne glasses, 6 champagne flutes, 6 water glasses, 6 red wine glasses, 5 white wine glasses, 6 shot glasses, and 6 cognac glasses.
Dim. h 35 cm
SKU: 2708240489.
Categories: Glas, XXe eeuw.
Auction day: 28 August 2024 19:00
Catalogue #489
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #592
    Holm Sorensen

    Een vintage bloemvormige hanglamp in koper ontworpen door Holm Sorensen. Gemerkt met sticker.

    A vintage flower-shaped ceiling lamp in copper designed by Holm Sorensen. Marked with sticker.
    No longer available
    Dim. h 40 x Ø 45 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #591
    Holm Sorensen

    Een vintage bloemvormige hanglamp in koper ontworpen door Holm Sorensen. Gemerkt met sticker.

    A vintage flower-shaped pendant lamp in copper designed by Holm Sorensen. Marked with sticker.
    No longer available
    Dim. h 40 x Ø 45 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #603

    ‘De dame met de duiven’, een polychroom art-deco beeld in zamak op een marmeren voet, een stukje van het marmer ontbreekt.

    'The lady with the pigeons', a polychrome Art Deco sculpture in zamak on a marble base, a small piece of the marble is missing.
    No longer available
    Dim. 31 x 28 x 15 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #594
    Holm Sorensen

    Een vintage bloemvormige hanglamp in koper ontworpen door Holm Sorensen. Gemerkt met sticker.

    A vintage flower-shaped pendant lamp in copper designed by Holm Sorensen. Marked with sticker.
    No longer available
    Dim. h 30 x Ø 40 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #234

    ‘Mozes met hoorns’. Een bronzen beeld naar de Mozes door Michelangelo gemaakt voor de tombe van Paus Julius II. Door een verkeerde vertaling van de Hebreeuwse tekst uit het Oude Testament heeft Mozes hoornen gekregen i.p.v. lichtstralen.

    ‘Moses with Horns’. A bronze sculpture inspired by Michelangelo's Moses for the tomb of Pope Julius II. Due to a mistranslation of the Hebrew text from the Old Testament, Moses is depicted with horns instead of rays of light.
    No longer available
    Dim. h 44 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #105

    Een Venetiaans glazen kroonluchter met 8 lichtpunten.

    A Venetian glass chandelier with 8 light points.
    No longer available
    Dim. 95 x 90 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #581

    Een Chinees aardewerken tuinstoel met decor van bamboe, lotussen en bloesems.

    A Chinese earthenware garden chair decorated with bamboo, lotus flowers, and blossoms.
    No longer available
    Dim. h 45 x Ø 27 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #562

    “L’Accolade”. Een bronzen groep op marmeren sokkel naar een werk van P. J. Mene.

    "L’Accolade". A bronze group on a marble pedestal, after a work by P. J. Mene.
    No longer available
    Dim. 45 x 60 x 26 cm
    Estimate: € 850 / 900
  • #617

    Een set van 2 grote Chinese vazen met een decor van bloemen en een vogel.

    A set of 2 large Chinese vases with a floral and bird motif.
    No longer available
    Dim. h 60 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #609

    Een buffet met opzet van noten-en eikenhout. Omstreeks 1900.

    A buffet with a superstructure made of walnut and oak wood. Circa 1900.
    No longer available
    Dim. 206 x 45 x 105 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #596
    Holm Sorensen

    Een lot van 3 vintage wandlampen van koper ontworpen door Holm Sorensen. Gemerkt met sticker.

    A lot of 3 vintage copper wall lamps designed by Holm Sorensen. Marked with sticker.
    No longer available
    Dim. h 12 x Ø 30 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #577

    Een meerkleurig aardewerken beeld van een olifant.

    A multicolored terracotta sculpture of an elephant.
    No longer available
    Dim. 48 x 54 x 24 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #235

    Een Engelse Georgian mahoniehouten breakfront boekenkast in 2 delen met 4 vitrinedeuren, 4 laden en 4 deuren.

    An English Georgian mahogany breakfront bookcase in 2 parts with 4 glazed doors, 4 drawers, and 4 doors.
    No longer available
    Dim. 200x45x205 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #574
    Sylvain Lambré
    Period: 1889-1958

    “Zeilboot op de rivier”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

    "Sailboat on the river". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 72 x 81 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #573

    Een grote Chinese blauw-witte vaas met een decor van vogels.

    A large Chinese blue and white vase decorated with birds.
    No longer available
    Dim. h 78 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #95

    Een lot van 32 glazen waaronder 12 champagne coupes, 6 champagne fluiten, 8 wijnglazen en 6 groen gekleurde wijn glazen.

    A lot of 32 glasses, including 12 champagne coupes, 6 champagne flutes, 8 wine glasses, and 6 green colored wine glasses.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #607
    Philips

    Een vintage grijs emaille bureaulamp. Gemerkt Philips, met Helioflux lamp.

    A vintage gray enamel desk lamp. Marked Philips, with Helioflux bulb.
    No longer available
    Dim. 35cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #579
    Albert Alleman
    Period: 1892-1933

    “Oude man in winters straattafereel”. Een schilderij, olieverf op doek, gemarouffleerd.

    "Old man in winter street scene". A painting, oil on canvas, marouflaged.
    No longer available
    Dim. 78,5 x 67,5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #595
    Holm Sorensen

    Een lot van 4 vintage wandlampen van koper ontworpen door Holm Sorensen. Gemerkt met sticker.

    A lot of 4 vintage copper wall lamps designed by Holm Sorensen. Marked with sticker.
    No longer available
    Dim. h 12 x Ø 30 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #593
    Holm Sorensen

    Een vintage bloemvormige hanglamp in koper ontworpen door Holm Sorensen. Gemerkt met sticker.

    A vintage flower-shaped pendant lamp in copper designed by Holm Sorensen. Marked with sticker.
    No longer available
    Dim. h 30 x Ø 40 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #242

    “Hengst”. Een beeld van zamak met bruin patina op zwart marmeren sokkel. Naar werk van P. J. Mène. Sokkel beschadigd.

    "Stallion." A sculpture made of zamak with brown patina on a black marble pedestal. Inspired by the work of P. J. Mène. Pedestal damaged.
    No longer available
    Dim. h 33 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #565

    Een lot van 4 antieke glaspanelen in geëtst glas met een decor van fauna en flora. Verschillende maten.

    A lot of 4 antique glass panels in etched glass with a decoration of fauna and flora. Various sizes.
    No longer available
    Dim. 140 x 40 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #602

    “St Constantine & Helen”. Een icoon op paneel. 20e eeuw. Verfschade onderaan het kruis.

    "St. Constantine & Helen". An icon on panel. 20th century. Paint damage at the bottom of the cross.
    No longer available
    Dim. 27 x 24 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #514

    Een lot van 6 moderne vergaderarmstoelen met gechromeerd metalen frame en kunststoffen zitting.

    A lot of 6 modern meeting armchairs with chrome metal frame and plastic seat.
    No longer available
    Dim. 88 x 53 x 63 cm
    Estimate: € 200 / 300

Other lots in this auction

  • #427

    Een Afrikaans hout gescupteerde taboeret, vermoedelijk Yombe.

    An African wood carved stool, believed to be Yombe.
    No longer available
    Dim. 29 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #637

    Een Chinees porseleinen kalebasvaas. Blauw-wit met landschappen in het decor.

    A Chinese porcelain gourd vase. Blue and white with landscapes in the decoration.
    No longer available
    Dim. 37 x Ø 24 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #11

    Een bronsgepatineerd geel koperen beeld van 2 katten.

    A bronze-patinated yellow copper sculpture of 2 cats.
    No longer available
    Dim. h 29.5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #176

    Een lot van 4 19e eeuwse zwart gelakte gesculpteerd houten barokke stoelen met wieltjes vooraan, bekleed met een roze bloemenstof.

    A lot of 4 19th century black lacquered sculpted wooden baroque chairs with front wheels, upholstered in pink floral fabric.
    No longer available
    Dim. 104 x 54 x 52 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #711
    Murano

    Een lot van 4 stuks vintage murano glaswerk vazen, 3 groene en een roze.

    A set of 4 vintage Murano glass vases, 3 green and one pink.
    No longer available
    Dim. h 48 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #204

    “Hollands dorpszicht”, een schilderij, olieverf op paneel in vergulde kader. Draagt handtekening.

    "Dutch village view", a painting, oil on panel in a gilded frame. Signed.
    No longer available
    Dim. 40 x 55 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #499
    Biondan

    “Knielend meisje met rozen.” Gelakt metaal. Italiaans werk.

    "Kneeling girl with roses." Lacquered metal. Italian work.
    No longer available
    Dim. h 55,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #119
    Ludo Laagland
    Period: 1923-2006

    “Winterlandschap met hoeve”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.

    "Winter landscape with farm". A painting, oil on panel. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 28 x 38 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #495

    Een set van een Afrikaanse speer en schild.

    A set of an African spear and shield.
    No longer available
    Dim. 68 & 80 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #318
    Cristallerie Lorraine

    Een vintage kristalglazen schaal in organische vorm. Onderaan gemerkt.

    A vintage crystal glass bowl in organic shape. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. 19 x 76 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #140

    Een 18 kt geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,37 ct.

    An 18 kt yellow gold ring set with diamonds totaling approximately 0.37 ct.
    No longer available
    Dim. 7,66 g
    Estimate: € 800 / 900
  • #54
    Luc Van Tolhuyzen
    Period: 1949 - 2019

    “Heidezicht met bomenrij”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd L. Van Tolhuyzen en gedateerd ‘69.

    "Heath view with row of trees", a painting, oil on canvas, signed L. Van Tolhuyzen and dated '69.
    No longer available
    Dim. 55 x 65 cm
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 Augustus 2024

Tentoonstelling: 23 & 24 augustus van 10.00u tot 17.00u

27 August 2024 19:00
28 August 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 August 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More