#178DelheidEen zilveren dienblad met versiering op de rand en onderaan gemerkt D en 800.
A silver tray with decoration on the edge and marked D and 800 at the bottom.No longer availableDim. 800‰ 1370g 40 x 30 cmEstimate: € 700 / 800 -
#646Een handgeknoopt tapijt uit Pakistan, model Scorpion.
#261Val Saint LambertEen geslepen kristallen vaas, rood in de massa. Gemerkt onderaan.
#529Een bolvormige hanglantaarn met messing gesculpteerd frame.
#605Een mid-century vitrinekast met koperen hoeken en 2 schuifdeuren.
A mid-century display cabinet with copper corners and 2 sliding doors.No longer availableDim. 67 x 80 x 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#346Een klein eiken tafelvitrinekastje in Bretoense stijl.
A small oak table display cabinet in Breton style.No longer availableDim. 48 x 43 x 26 cmEstimate: € 25 / 35 -
#249Royal DoultonEen 158-delig Royal Doulton servies, model Kingswood, bestaande uit: 12 grote platte borden, 12 kleine platte borden, 12 dessertborden, 11 kleine dessertbordjes, 12 diepe borden, 14 grote ondertassen, 13 grote tassen, 12 kleine ondertassen, 12 kleine tassen, 8 borreltjes, 12 kommen met oren, 12 kommen zonder oor waarvan 1 beschadigd, 1 kleine bolle kom, 6 ovalen schalen, 2 terrines, 2 sauskommen, 1 koffiepot waarvan het dopje van het deksel afgebroken, 1 theepot, 1 suikerpot en 3 melkkannetjes.
#248Een roest gepatineerd metalen beeld van een pauw.
#666Een houten haltafeltje met marmeren blad en 1 lade.
#376Een Oosters handgeknoopte loper.
An oriental hand-knotted runner.No longer availableDim. 280 x 80cmEstimate: € 40 / 60 -
#500Een 18 karaats witgouden ketting met hanger van wit- en geelgoud bezet met diamanten oude slijp +- 1 ct. en twee saffieren van +- 0,40 ct.
An 18 karat white gold necklace with pendant of white and yellow gold set with old cut diamonds +- 1 ct. and two sapphires of +- 0.40 ct.No longer availableDim. 13,88gEstimate: € 900 / 1000