#2Een terracotta beeldje van een zittend meisje, getekend Geert Kunen.
#238Drie kandelaars van verzilverd metaal van verschillende hoogtes.
#181Een houten affuit voor een klein kanonnetje.
#187Mandarina DuckEen schrijfmap van leder en polyester. Met stofhoes.
#10Een geel koperen vijzel met stamper.
#231Een eenvoudige cilindrische pijpenkop van pijpaarde.
#174Een lotje van 2 oude boeken, editeur Emile Guerin, Paris.
#42Een barometer en thermometer in houten kader.
#182Een zwart olielampje van steengoed en een roze metalen mand.
#107Een lot van 6 Afrikaanse beeldjes.
#185Een Chinese Satsuma vaas, meerkleurig met vergulde handvaten, floraal decor en vogels versierd. Onderaan gemerkt.
#229Twee Afrikaanse houten beelden op stenen voetstuk.