#239Een glazen wijnkoeler met verzilverde handvaten.
#13Een verrekijker, Ritter 7x50 Field 7.1. Met originele draagtas.
#88Een lotje religiosa, bijouterie en beeldje, waarvan enkele zilver.
#78Een lot van 6 Aziatisch porseleinen borden, gemengd decor.
A lot of 6 Asian porcelain plates, mixed design.No longer availableOnline onlyDim. Ø25cmEstimate: € 30 / 35 -
#128Een beeldje van een olifant in zamak, groene patine, op een marmeren voet. De rechter achterpoot vertoond een barst.
A zamak sculpture of an elephant, green patina, on a marble base. The right hind leg shows a crack.No longer availableOnline onlyDim. h 17.5 x l 24 cmEstimate: € 10 / 20 -
#69Dansende struisvogel.
Dancing ostrich.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#64Een lot van 2 boeken met thema luchtvaart.
#182Een zwart olielampje van steengoed en een roze metalen mand.
#1Een met de hand geslepen bierpul met deksel.
A hand-cut beer stein with lid.No longer availableOnline onlyDim. h 17.5 cmEstimate: € 5 / 10