Similar lots by type
-
#12
Een koffie- en theestel in verzilverd metaal bestaande uit een koffiepot, een theepot, een suikerpot en een melkkannetje.
-
#61
Een grote geel koperen kandelaar met kaars en kunstfruit.
-
#34
Een lot van 89 stuks verzilverd metaal bestaande uit bekers, theezeefjes, bestekleggers, flesopeners en vorkjes en lepeltjes.
-
#13Wiskemann, Bruxelles
Een lotje verzilverd metaal van Wiskemann, 5 stuks, bestaande uit een schaaltje, een taartschep, een theekan, een melkkannetje en een suikerpot.
-
#10
Een kookpot in geel en rood koper.
-
#53
Een lot van 2 Chinese houtgesculpteerde beeldjes voorstellend rustende kindjes.
-
#201
Een gevarieerd lot van 8 verzilverde kandelaars.
-
#55
Een Chinese dekselpot met vele figuren in het decor, onderaan gestempeld, op houten voet.
-
#190
Een groot lot gevarieerd verzilverd bestek in 2 dozen.
-
#29
Een koffie- en theestel in verzilverd metaal bestaande uit een koffiepot, theepot, een melkkannetje en een suikerpot.
-
#16
Een koffie- en theestel in verzilverd metaal bestaande uit een koffiepot, een theepot, een melkkannetje en twee suikerpotten waarvan één zonder deksel. Gemerkt Sheridan, silver on copper.
-
#37
Een lot van 20 stuks verzilverd metaal bestaande uit melk- en roomkannetjes en suikerpotten.
-
#43
Een gevarieerd lot van 5 bestek cassettes, verzilverd en inox.
-
#60
Een schenkkan met florale decoratie, onderaan gemerkt ‘Gerold-Porzellan’.
-
#33
Een lot van 70 stuks verzilverd metaal bestaande uit schoteltjes, servethouders, gratenschaaltjes en onderzetters.
-
#59
Vase blanc de Chine. Grote haarlijnscheur van de hals tot en met de voet.
-
#32
Een lot van 28 stuks verzilverd metaal bestaande uit botervlootjes, schaaltjes, potjes en botermesjes.
-
-
#11
Een kartelklokje van het merk Schmid, de kast is in kunststof.
-
#202
Een koffie- en theestel in verzilverd metaal, gemerkt Oneida U.S.A..Toegevoegd een verzilverd metale dienblad.
-
#38
Een lot van 10 stuks verzilverd metaal bestaande uit een flessenhouder, een poubelle de table, potjes en schaaltjes.
-
#36
Een lot van 41 stuks verzilverd metaal bestaande uit servetringen, kleine ijscoupes, toastrekje, ijsemmers, een coctailshaker, flesopener, notenkraker, ...
-
#30
Een lot van 11 stuks verzilverd metaal bestaande uit een poubelle de table, een schaaltje en een lot koffie- en theepotten.
-
#35
Een lot van 23 verzilverd metalen items bestaande uit peper- en zoutvaatjes, dekselpotjes, botervlootjes, een ijsemmer en ...
Other lots in this auction
-
#160
Een blauw-wit Chinees porseleinen schaal met landschap in het decor.
A blue and white Chinese porcelain bowl with landscape in the decoration. -
#236
Een paar kandelaars van verguld messing.
A pair of candlesticks in gilt brass. -
#39
Een lot strips, allerlei; waaronder Nero, Oktaaf Keunink, Kuifje, en wat modernere heruitgaven.
Online onlyPlace a bid › -
#166
Een varia lot met aardewerken flesje, schaaltje, potje met lepeltje en een rozewaterflesje van gedreven koper. Noord-Afrikaase origine.
A mixed lot including a clay bottle, small dish, pot with spoon, and a rosewater bottle made of embossed copper. North African origin. -
#233Delfts blauw Chemkefa.
Een bord van Delfts plateel met een blauw-wit decor van “De man met de tulband” naar Rembrandt in het decor. Gemerkt. Minieme randschilfer.
Une assiette en faïence de Delft à décor bleu et blanc de "L'homme au turban" d'après Rembrandt dans le décor. Marqué. Éclat de bord minimal. -
#193J et F Martell
Een kristalglazen likeurset met karaf, onderaan gemerkt, en 6 glaasjes, waarvan 1 met schilfertje.
A crystal liqueur set with a decanter, marked at the bottom, and 6 glasses, one of which has a small chip. -
#44Hergé, Pom, Vandersteen
Een lot van 4 strips bestaande uit: ‘Piet Pienter en Bert Bibber - Het raadsel van de schimmenburcht’, eerste druk, ‘Snoek in den hoek’, eerste druk, ‘Kuifje en de Picaro’s’ en ‘Kuifje en het zwarte goud’.
-
#249Stefano Giovannoni
Een vintage fruitschaal. “Alessie Fruit Mama”. Geoxideerd.
A vintage fruit bowl. "Alessie Fruit Mama". Oxidized. -
#183
Een replica van een Meso-Amerikaans beeldje. Afkomstig van het Atelier D’Louvre in Parijs.
A replica of a Meso-American figurine. Originating from the D’Louvre Studio in Paris. -
#115
Een koffer met een onvolledig 45-delig verzilverd bestek, gemerkt PL 800. Geen zilver!
A case with an incomplete 45-piece silver-plated cutlery set, marked PL 800. Not silver! -
#194
Een paar metalen kandelaars.
A pair of metal candlesticks. -
#219
Een luchter met vijf ringen en zes lichtpunten met kristallen pendeloques.
A chandelier with five rings and six light points with crystal pendeloques.