#584
#234
Een vergulde smeedijzeren rozenstruik. Ingelijst.
#221
Een oude geelkoperen patrijspoort. Gemerkt John***Ltd.
Hublot en cuivre jaune. Marque John *** Ltd.Dim. Ø 50 cmEstimate: € 150/200 -
#693
Een lot van veertien bioscoopaffiches voor films met religieuze thema’s.
Lot de quatorze affiches de cinéma aux thèmes religieux.Estimate: € 50/80 -
#608
#628
#578
#502
#663
Een lot van achtenveertig filmaffiches uit de jaren ‘60 en ‘70.
#673
#683
Een lot van zesentwintig filmaffiches voor Amerikaanse films.
#653
Een lot van achttien filmaffiches voor Franstalige films.
#123Lengs
Een koperen koetslantaarn. Gemerkt.
Lanterne à carbure en cuivre. Avec marque.Dim. H 18 cmEstimate: € 40/60 -
Een lot van elf bioscoopaffiches voor gevechtsfilms.
#567
Een lot van zevenenvijftig bioscoopaffiches voor erotische films.
Lot de cinquante-sept affiches de cinéma comprenant des films érotiques.Estimate: € 150/200
#281
#664
“Bloemenstilleven”. Acryl op papier. Russische school. draagt handtekening.
#529
Twee liggende naakten. Pastel op papier.
#36Nepal
Handgeknoopt Oosters tapijt van wol. Modern motief.
#475
Een ivoren lampje. Gedeeltelijk à jour met onderaan een hurkende vrouw met haar spinnenwiel, daarboven een fries met olifanten, wielen en leeuwen en bovenaan vier zittende leeuwen. Gedraaid houten voetstuk, oude elektrische bedrading en lamp. Indisch werk, omstreeks 1930.
Petite lampe en ivoire. Partiellement àjourée, le dessous une femme accroupie avec des rouets, surmontée par une frise aux éléphants, roues et lions. Le dessus formé par quatre lions assis. Pied en bois tourné. Ancienne fils électriques et lampe. Travail indien, vers 1930.Dim. H. 17 cmEstimate: € 50/70 -
#207
#141
#563
#329
“Bloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd onleesbaar.
#745
#160
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,40 ct et de saphirs ayant un poids total de ± 0,40 ct.Dim. 4 gEstimate: € 1500/1700 -
#406
Suite de trois tables de gigogne de style Louis XVI en acajou. Petits dégâts.Estimate: € 30/40