Een oud vuursteenwapen. XIXe eeuw. Slijtage.

Een oud vuursteengeweer. XIXe eeuw. Slijtage.

Fusil à silex ancien. XIXe siècle. Usures.
Dim. l: 107 cm
SKU: 2609170117.
Category: wapens.
Auction day: 26 September 2017 19:00
Catalogue #117
Estimate: € 120 / 180

  • #722
    Ponson & Cie. Bruxelles

    Een oude sabel met lederen schede.

    Ancien sabre et son fourreau en cuir.
    Dim. l: 94 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #318

    Twee oude Duitse bajonetten, waarbij één uit WOI en één uit WOII.

    Deux baïonnettes anciennes allemandes dont une de la Première et l’autre de la Seconde Guerre Mondiale.
    Dim. l: 49 & 38 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #103

    Kort zwaard. Lederen schede met koper beslag.

    Sabre court et son fourreau renforcé de cuivre.
    Dim. L: 71,5 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #299

    Lampadaire avec abat-jour en vitrail monté sur une réplique d’un tromblon.
    Dim. h: 68 cm
    Estimate: € 100 / 120

  • #323

    “Luipaarden”. Een groep van meerkleurig aardewerk. Italiaans werk.

    “Léopards”. Groupe en faïence polychrome. Travail italien.
    Dim. l: 36 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #79
    Frans Hens
    Period: 1856 - 1928

    “Boerenpaarden”. Houtskool op papier. Gesigneerd.

    “Chevaux de trait”. Fusain sur papier. Signé.
    Dim. 51 x 62 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #433
    Cristal d’arques

    Een reeks van zes glazen van geslepen kristal. In etui.

    Suite de six verres en cristal taillé. Dans un étui.
    Estimate: € 20 / 30
  • #201

    “Ballerine”. Sculpture en bronze à patine polychrome d’après Dégas.
    Dim. h: 95 cm
    Estimate: € 1800 / 2000
  • #39

    “Moulin et ferme” et “Ferme fortifiée”. Paire de dessins au sanguine. Signés illisiblement et datés au verso 1892.
    Dim. 37 x 27 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #579

    “Paysage d’hiver”. Huile sur toile. Porte une signature: Louis Apol.
    Dim. 38 x 59 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #237

    Een wandklok met houten kast.

    Pendule murale en bois.
    Dim. h: 78 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #144

    “Na de jacht”. Pastel op papier. Niet gesigneerd.

    “Après la chasse”. Pastel sur papier. Sans signature.
    Dim. 42 x 53 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #112

    “Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. XIXe eeuw. Herdoekt.

    “Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. XIXe siècle. Retoilée.
    Dim. 53 x 37 cm
    Estimate: € 200 / 280
  • #703

    Een zittende Hotei met zak van geel koper. Als penseelhouder.

    Hotei assis avec un sac. Cuivre jaune. Servant comme garde pinceaux.
    Estimate: € 60 / 80
  • #717

    Een schelp van meerkleurig glaspasta.

    Coquille en pâte de verre polychrome.
    Dim. l: 22 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #303

    Een tafelklokje in Engelse stijl.

    Une pendule de table en style anglais.
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 120 / 180

Veiling van 26 & 27 september 2017

26 September 2017 19:00
27 September 2017 19:00