#204“Compositie”. Gemengde techniek op papier. Onleesbaar gesigneerd.
Composition . Technique mixte sur papier. Signé illisible.No longer availableOnline onlyDim. 16,5 x 12,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#195Vijf diverse sierbordjes van aardewerk en porselein.
#258Een goudgepatineerde smeedijzeren staande lamp.
#149Een paar nachtelijke landschappen op paneel. Gemonogrammeerd.
Paire de paysages nocturnes sur panneau. Monogrammés.No longer availableOnline onlyDim. 26 x 34 cmEstimate: € 200 / 240 -
#302Twee vergulde armbanden en één kleurrijke armband met bijpassende oorbellen van M. Frey Wille.
Deux bracelets plaqués or et un bracelet coloré avec boucles d'oreilles assorties par M. Frey Wille.No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 100 -
#199Een vaasje en een theepotje van koper.
#17Een drageoir en een designkandelaar van kleurloos kristal. De tweede met kleine beschadiging aan de basis. We voegen er een glazen bonbonnière aan toe.
#267NadalEen Boeddha van gepolychromeerd en verguld Spaans porselein.
#257Een oude radio uit de jaren ‘30.
#73R. Delbeke“Bloemenvaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#183Drie kunstreproducties, uitgegeven door ‘Art Multiples Amsterdam’.
Trois reproductions d'art, publiées par Art Multiples Amsterdam .No longer availableOnline onlyDim. 63 x 51 cmEstimate: € 60 / 80