Other lots in this auction
-
#343
“Boerinnetje met eend” & “Meisje met hondje”. Twee beeldjes van meerkleurig porselein. Het eerste gemerkt Lladro, het tweede gerestaureerd, gemerkt Zephir en in originele doos.
“Paysanne au canard” et “Fille au chien”. Deux statuettes en porcelaine polychrome. La première de la marque Lladro, la deuxième de Zephir, dans la boîte d’origine mais réparée.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#494Vic Van Berckelaer
“Portret van een jongetje”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
“Portrait d’un petit garçon”. Technique mixte sur papier. Signée.No longer availableDim. 33 x 27 cmEstimate: € 30/50 -
#156
Een wieg van mahoniehout gedragen door getorste zuilen.
Berceuse en acajou portée par des colonnettes torsadées.No longer availableEstimate: € 150/200 -
#245
Een parelhalssnoer met een platina slot bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct.
Collier de perles au fermoir en platine serti de brillants ayant un poids total de ± 0,80 ct.No longer availableEstimate: € 800/1000 -
#517
Een paar aardewerken vazen op dito sokkels. Versierd met personages. Satsuma, omstreeks 1900. Sokkels en vazen gemerkt. Eén vaas erg beschadigd en gelijmd, de andere in goede staat.
Paire de vases en faïence sur socles également en faïence. Décor de personnages. Satsuma vers 1900. Socles et vases marqués sous la base. Un vase très abîmé et recollé, l’autre en bon état.No longer availableDim. H. 43 cmEstimate: € 200/240 -
#295
Een 18 karaats geel gouden ketting, hangers, een kruisje en een hoorn des overvloeds.
Chaîne en or jaune 18 ct, des pendentifs: un crucifix et une corne d’abondance.No longer availableDim. 9,15 gEstimate: € 200/300 -
#388Capodimonte
Twee dekselvazen in Sèvres-stijl versierd met een gedrukt decor in een cartouche op de buik. Gemerkt.
Deux vases couverts de style Sèvres avec décor imprimé en cartouche. Avec marque.No longer availableEstimate: € 100/180 -
#82
Een koffieserviesje van meerkleurig en verguld porselein, bestaande uit een koffiepot, een theepot, een melkkannetje, suikerpot, een schaal en zes kopjes met onderschoteltjes. Kleine haarscheurtjes en één restauratie. Tijdperk Louis-Philippe.
Petit service à café en porcelaine polychrome et doré comprenant une cafetière, un pot à lait, une théière, un sucrier, un plat et six tasses et soucoupes. Petits cheveux et une restauration. Epoque Louis-Philippe.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#209Albert VaelPeriod: 1914 - 1981
“Schepen bij zonsondergang”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Bateaux au crépuscule”. Huile sur toile. SignéeNo longer availableDim. 40 x 60 cmEstimate: € 200/300 -
#182Cotthema
“Polderlandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage des polders”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 80/120 -
#179Jules Vilain
“Zicht op de kaden van Honfleur”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1947.
“Vue des quais à Honfleur”. Huile sur toile. Signé et datée 1947.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#570
Zeven messenleggers van gesculpteerd ivoor, versierd met olifantjes. Kleine beschadigingen.
Sept porte-couteau en ivoire sculpté décorés d’éléphants. Première moitié du XXe siècle. Petits usures.No longer availableEstimate: € 20/25