Similar lots by type
-
#194
Een paar metalen kandelaars.
A pair of metal candlesticks. -
#283Ikea
Een lot van 3 stoeltjes met wit kunststoffen zitting en metalen frame. Onderaan gemerkt.
3 chairs made of white plastic and metal. Marked underneath. -
#257H&M Home
Een klein hout gelakt dienblaadje met verguld metalen rand. Onderaan gemerkt H&M.
A small wooden lacquered tray with a gilded metal edge. Marked at the bottom with H&M. -
#185
Een dienblad met spiegeltje met ijzeren arm in de vorm van een rozenstruik.
A mirrored tray with an iron arm in the shape of a rose bush. -
#215
Een lot religiosa, bestaande uit een hout met bronzen crucifix, metalen wijwatervaatje en metalen hanger.
A lot of religious items, consisting of a wooden crucifix with bronze, a metal holy water font, and a metal pendant.
Other lots in this auction
-
#102J. Decock
“Gestileerd landschap”. Een tekening op papier. Onderaan gesigneerd.
"Stylized landscape". A drawing on paper. Signed at the bottom. -
#184G. Wolfaert
“Oudstrijder”. Een ets op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd. Monogram “G.W.”.
"Veteran". An etching on paper, signed outside the plate at the bottom. Monogram "G.W.". -
-
#27
“Zeezicht met meeuwen”. Een schilderij, aquarel op papier. Onderaan gesigneerd.
"Seascape with seagulls". A painting, watercolor on paper. Signed at the bottom. -
#17
Een paar gipsen bustes van een jonkvrouw en heer. Schilfertje aan de neus.
A pair of plaster busts of a noblewoman and nobleman. Flake on the nose. -
#210Val Saint Lambert
Een vintage VSL vaas met groen in de massa.
A vintage VSL vase with green in the glass. -
#51Marco Venanzi Michel DusartMarco Venanzi
“Froidure”. Een hardcover strip in harde cover, scenario door Michel Dusart, tekeningen door Marco Venanzi.
"Froidure." A hardcover graphic novel, written by Michel Dusart and illustrated by Marco Venanzi. -
#123
Een kristallen vaas, blauw in de massa gekleurd.
A crystal vase, colored blue in the glass. -
#137De Porceleyne Fles, Delft
Een vintage Delft polychroom vaasje met floraal decor. Onderaan gemerkt.
A vintage Delft polychrome vase with floral decoration. Marked at the bottom. -
#251
Een vintage Chinees porseleinen cilindervaas en theepot met figuratief en floraal decor. Onderaan gemerkt.
Online onlyActive bid: 10.00 €Place a bid ›Dim. 26,5 x Ø 12,5 & 18,5 x Ø 14,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#74
Een 19e eeuws petit point Gobelin afkomstig van de rugleuning van een stoel.
A 19th-century petit point Gobelin originating from the backrest of a chair. -
#79
Een vintage kristalglazen vaas.
A vintage crystal glass vase.