#181Mende
Een oude radio in bakelieten kast met metalen plint. Omstreeks 1931.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 24 cmEstimate: € 100/120 -
#68Philips
Een draagbare bakelieten radio. Type LX444AB. 1954. Barst
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 26 cm -
#43Ekco
Een radio in bakelieten kast. Type AD76. Bouwjaar 1945.
No longer availableOnline onlyActive bid: 475.00 €Dim. h: 41 cmEstimate: € 450/550 -
#92Emerson
Een oude radio in kunststof kast. Binnenwerk los. Draaiknoppen manco.
No longer availableOnline onlyDim. h: 15,5 cmEstimate: € 50/80 -
#160Neuberger
Een lampentester/lampenmeter in metalen draagkoffer. Model RP270. 1950 - 1959.
No longer availableOnline onlyActive bid: 66.00 €Dim. 32 x 47 x 14 cmEstimate: € 200/250 -
#95Pygmy
Een oude radio in ivoorwitte kunststof kast. Model ‘Nain’. 1951.
No longer availableOnline onlyActive bid: 151.00 €Dim. h: 13 cmEstimate: € 75/100 -
#32Philco
Een superheterodyne radio in bakelieten kast. Type 444. Bouwjaar 1936.
No longer availableOnline onlyActive bid: 126.00 €Dim. h: 40 cmEstimate: € 100/120 -
#138
Een lot wagons op schaal HO, bestaande uit een passagierswagon van Jouef, een restauratiewagen van Fobbi, een promotionele passagierswagon van Fleischmann en twee passagierswagons zonder wielen, drie verschillende tankwagons, waarbij één zonder wielen, een gesloten goederenwagon, een open wagon van Burlington en een zelflosser,,.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 € -
#30Philips
Een oude radio. Type Pionnier. Bouwjaar 1936.
No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Estimate: € 75/100 -
#190Tefag
Een luidspreker in bakelieten kast. Omstreeks 1930.
No longer availableOnline onlyActive bid: 31.00 €Dim. h: 41 cmEstimate: € 200/250 -
#183Philips
Een bakelieten wekkerradio. Type BX332A. Bouwjaar 1953. Achterwand beschadigd. Twee draaiknopjes manco.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 21 cmEstimate: € 75/100 -
#178Geloso
Een versterker in metalen kast. 15 watt output. Medio jaren ‘60.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 16 cmEstimate: € 60/80