#214Philips
Een kunststof design wekkerradio. Type 22RS274. 1967 - 1969.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. b: 36 cmEstimate: € 75 / 100 -
#136Märklin
Een lot van acht verschillende personenwagons van de Duitse spoorwegen, waarbij een restauratiewagen en een bagagewagon in originele doos. Gebruikssporen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 42.00 € -
#86Philips
Een oude kunststof radio. Type BF121U. 1952.
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Estimate: € 75 / 100 -
#96Sonora
Een bakelieten telefoon. type Sonorette RV12. Bouwjaar 1947.
No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. h: 12 cmEstimate: € 75 / 100 -
#176SBR
Een oude radio in bakelieten kast. Type 641A Harp. Bouwjaar 1951.
No longer availableOnline onlyActive bid: 27.00 €Dim. h: 24 cmEstimate: € 80 / 120 -
#178Geloso
Een versterker in metalen kast. 15 watt output. Medio jaren ‘60.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 16 cmEstimate: € 60 / 80 -
#50Philips
Een kunststof radio. Model Nicolette, 1961.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h: 10 cm -
#26Siera
Een oude radio in houten kast. Eind jaren ‘20.
No longer availableOnline onlyActive bid: 26.00 €Dim. h: 39 cmEstimate: € 100 / 120 -
#125Roco 4358; 44801 & 48047
Drie wagons op schaal HO, bestaande uit een gesloten goederenwagon van de Duitse spoorwegen, een bagagewagon uit Augsburg en een gesloten goederenwagon van de Hongaarse spoorwegen. In originele doosjes.
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 € -
#90Pontiac
Een oude radio in kunststoffen kast.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 22 cmEstimate: € 50 / 80 -
#196Minerva Radio
Een draagbare radio, model ‘Mirella’. Jaren ‘60.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. b: 17 cmEstimate: € 75 / 100 -
#187BBC
Een kristalontvanger in houten kast. ‘Approved by the Post Master General’. Omstreeks 1923.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 19 cmEstimate: € 120 / 140