Other lots in this auction
-
#8
Een ruw gesculpteerde jade kandelaar in de vorm van een tempelleeuw. Op houten voetstuk.
Un chandelier en jade sculpté rudement en forme de lion du temple. Sur un piédestal en bois.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. h: 15 + 2 cmEstimate: € 15/20 -
#52
Een lot van vier Chinese beeldjes van Chinees porselein. Enkele manco’s. Eén hoed beschadigd.
Un lot de quatre figurines en porcelaine chinoise. Quelques défauts. Un chapeau endommagé.No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h: 10 - 22 cmEstimate: € 15/20 -
#252Shaar
“Harlequin”. Twee lithografieën op papyrus. Gesigneerd en genummerd op vijftig exemplaren buiten de plaat.
“Arlequin”. Deux lithos sur papyrus. Signées et numérotées sur 50 exemplaires hors planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 63 x 46 cmEstimate: € 100/160 -
#227De Muenynck & De Visscher
Een barometer met notenhoutfineer. Dekglas manco.
Un baromètre avec placage de noyer. Verre de protection manquant.No longer availableOnline onlyDim. l: 96 cmEstimate: € 20/30 -
#597Val Saint Lambert
Vaas van geslepen kristal, deels blauw gekleurd in de massa. Gemerkt en nr. 84/330.
No longer availableOnline onlyDim. H. 30 -
#134Burago
Een model van een Lancia Aurelia B24 Spider op schaal 1:18. Linker achterlichtje manco.
Une maquette d'une Lancia Aurelia B24 Spider à l'échelle 1:18. Feu arrière gauche manquant.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 25/35 -
#48
Een arduinen schouwpendule. Deksel los.
Une pendule de cheminée en pierre de taille. Couvercle détaché.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 29 cmEstimate: € 40/60 -
#243
Een schotel en een bord van aardewerk z.g. faience de l’Est. XIXde eeuw.
Plat et assiette en faïence de l’Est. XIXe siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. Ø 31 & 25 cmEstimate: € 25/35 -
#155
Een grote godslamp van brons en messing. XIXe eeuw.
Lampe de sanctuaire en bronze et laiton. XIXe siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h: 100 cmEstimate: € 100/120 -
#159
“La Bible”. Franstalige uitgave, deel 6, 7, 8 & 9. Parijs, 1890.
La Bible . Edition française, vol. 6, 7, 8 & 9. Paris, 1890.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40/50 -
#300
Een paar vierarmige kandelaars van geslepen kleurloos kristal. Beschadigingen.
Paire de candélabres à quatre bras en cristal taillé incolore. Dégâts.No longer availableOnline onlyDim. h: 10 cmEstimate: € 20/30 -
#138
Een Japans porseleinen theeservies met meerkleurig decor van een reiger aan de waterkant. 12 kopjes en ondertasjes, een serveerschotel, 12 gebakbordjes (3 beschadigd), theepot (deksel manco), suikerpot, kommetje en melkkannetje.
Un service à thé en porcelaine japonaise à décor multicolore d'un héron au bord de l'eau. 12 tasses et soucoupes, un plat de service, 12 assiettes à gâteau (3 endommagées), théière (couvercle manquant), sucrier, petit bol et pot à lait.No longer availableOnline onlyActive bid: 2.00 €Estimate: € 35/50