#460Een verguld bronzen luchter met acht lichtarmen.
#555Een Chinees bureau met drie laden in de gordel. Onderaan voetensteun als entretoise.
#606Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#32“Tocht naer Nova Zembla in den Jaere MDXCVI” Een met de hand ingekleurde kopergravure door Jan Luyken uit Pieter Christiaensz. Bor ”Oorsprongk, begin, en vervolgh der Nederlandsche Oorlogen'', Amsterdam, 1679-1684. Uitgegeven te Amsterdam door Joannes van Someren, Abr.Wolfgangh, Hendrick en Dirck Boom.
Tocht naer Nova Zembla in den Jaere MDXCVI Une gravure sur cuivre coloriée à la main par Jan Luyken de Pieter Christiaensz. Bor. ”Oorsprongk, begin, en vervolgh der Nederlandsche Oorlogen'', Amsterdam, 1679-1684. Ed. à Amsterdam par Joannes van Someren, Abr.Wolfgangh, Hendrick et Dirck Boom.No longer availableDim. 27,5 x 35,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#347Gos“(Khéna et) Le Scrameustache”. 19 albums. Ed Dupuis & Glénat (1973-2010). Hard cover. Nrs 1 tot 13, 15, 17, 30, 31,37, 40. Als nieuw.
#527Een groot gepolychromeerd Afrikaans houten masker.
#532Een designlamp van geborsteld staal en glas met vijftien lampjes.
#701Een vintage trapautootje. Jaren ‘70. Gebruikssporen.
#395Een paar gepatineerde houten kandelaars. Tijdperk Lodewijk XVI.
Une paire de porte-menus en porcelaine, de couleur rose à pourpre et décorés dans le style rococo avec des perles de rocaille, des roses et un garçon et une fille avec des plateaux. Vers 1900.No longer availableDim. H. 17,5 cmEstimate: € 100 / 150