#37
Lot de onze assiettes à thème en faïence. Marques Creil et Montereau et Badonviller.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. Ø: 20 cmEstimate: € 30 / 50 -
#298
Een lot vazen van Satsuma-aardewerk. 9 stuks.
Lot de vases en faïence Satsuma. 9 pièces.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 6,5 - 31 cmEstimate: € 40 / 50 -
#95
‘Leielandschap”. Een zeefdruk naar een werk van Saverys. Getekend in de plaat.
#119
Vase et bonbonnière en verre de Boom, dont le premier avec fleurs peintes.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 22 & 14 cmEstimate: € 50 / 80 -
#99
Een sobere ladderback armstoel met rieten zitting.
Un fauteuil à dossier échelle sobre avec une siège en osier.No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Estimate: € 15 / 20 -
#274
Een vierhoekige schotel van Japans porselein met geribde vleugel. XIXe eeuw. gerestaureerd.
Plat quadrangulaire en porcelaine du Japon à aile côtelée. XIXème siècle. Restauré.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 25,5 x 28 cmEstimate: € 30 / 40 -
#251
Een zwartgelakte Japanse salontafel met vergulde motieven.
Table basse japonaise laquée noire à motifs dorés.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 100 x 100 cmEstimate: € 40 / 50 -
#154
Een messingen staande lamp met kleurloos glas.
#279Jos TrotteynPeriod: 1910-2002
Farm View. Signé et daté '43. Petite réparation.No longer availableOnline onlyActive bid: 60.00 €Dim. 52,5 x 63 cmEstimate: € 120 / 200 -
#86
Une table carrée en bois dur avec une tablette en marbre vert. Eclat à la tablette.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 45 x 50 x 50 cmEstimate: € 20 / 30 -
#169Kubbe
“Vrouw met kind en geitje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Femme avec enfant et chèvre. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 40 x 80 cmEstimate: € 30 / 40 -
#230
Twee majolica vazen, versierd met een bloemendecor.