• 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
Een oude draagbare radio met grote luidspreker. Omstreeks 1920-30.
His Master’s Voice

An old portable radio with a large speaker. Dating around 1920-30.
Dim. 30 x 37 x 20 cm
SKU: 2708240021.
Auction day: 27 August 2024 19:00
Catalogue #21
Estimate: € 35 / 45

  • #379

    Een Chinees gelakt houten juwelenkistje met bronzen elementen.

    A Chinese lacquered wooden jewelry box with bronze elements.
    Dim. 10,5 x 32 x 21,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #316

    Dim. 102 x 122 x 61 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #123
    Herman Selleslags
    Period: °1938

    “Vader en zoon Schoenaerts”, een zwart- en witfoto. Gesigneerd op de passe-partout en achteraan op de foto gestempeld door Herman Selleslags. Toegevoegd een foto van Herman De Coninck met opschrift ‘Het gaat niet over hebben, hooguit over krijgen.’ Fotograaf niet gekend.

    "Father and son Schoenaerts", a black and white photo. Signed on the mat and stamped on the back of the photo by Herman Selleslags. Added is a photo of Herman De Coninck with the inscription 'It's not about having, at most about receiving.' Photographer unknown.
    Dim. 44 x 29 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #422

    "Cityscape". A painting, oil on panel. Presumably signed "H Moens".
    Dim. 29,5 x 39 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #34
    T. Noes

    “Bloemenstilleven”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd T. Noes, in een vergulde kader.

    "Flower still life," a painting, oil on canvas, signed T. Noes, in a gilt frame.
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #702

    Drie verschillende Oosterse kannen van gedreven koper.

    Trois pichets orientaux différents en cuivre martelé.
    Dim. h: 23, 30 & 45 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #268

    Een gipsen beeld van een naakt vrouwentorso.

    A plaster statue of a nude female torso.
    Dim. 99 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #222

    Een 19e eeuws spiegel met vergulde kader en diverse ornamenten in het snijwerk.

    A 19th century mirror with a gilded frame and various ornaments in the carving.
    Dim. 215 x 90 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #149
    Frans Vantongerloo
    Period: 1882 - 1965

    “Madonna met kind”. Een geschilderd icoon, olieverf op paneel, gesigneerd Fr. Vantongerloo en gedateerd 1937.

    "Madonna with child." A painted icon, oil on panel, signed by Fr. Vantongerloo and dated 1937.
    Dim. 97 x 58 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #566

    Een grote ovale eettafel met keramisch blad en metalen voet.

    A large oval dining table with a ceramic top and metal base.
    Dim. 75 x 240 x 135 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #275

    Een massief eikenhouten tafel met gesculpteerde delen.

    A solid oak table with sculpted parts.
    Dim. 75 x 135 x 95 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #59

    "Crucified", a modernist piece in mixed media featuring in relief 3 crucified figures, with Jesus Christ in the center. Not signed.
    Dim. 54 x 32 cm
    Estimate: € 50 / 80

Veiling van 27 & 28 Augustus 2024

Tentoonstelling: 23 & 24 augustus van 10.00u tot 17.00u

27 August 2024 19:00
28 August 2024 19:00