#737Een groene vintage ‘suikerbol’ hanglamp.
#241Een 19e eeuws icoon met 11 heiligen en een verzilverde en vergulde riza.
#705Val Saint LambertEen vintage kristalglazen coupe met label.
#683Een lot van 4 vintage keramische vazen in rood/oranje tinten.
#560Een 14 kt roze gouden ring bezet met centrale ovale amethist.
#60Een 18 k wit en geelgouden schakelarmband.
#338Een oude viool in houten koffer, gemerkt S.M.G d’Angoulème.
#603‘De dame met de duiven’, een polychroom art-deco beeld in zamak op een marmeren voet, een stukje van het marmer ontbreekt.
'The lady with the pigeons', a polychrome Art Deco sculpture in zamak on a marble base, a small piece of the marble is missing.No longer availableDim. 31 x 28 x 15 cmEstimate: € 60 / 80 -
"Landscape with figures". A painting, oil on canvas. Venetian school, late 18th century. Shows signs of wear.No longer availableDim. 121 x 141 cmEstimate: € 1000 / 1500