Other lots in this auction
-
#522Daniel Boucherie“Zittend naakt”, een tekening in potlood, gesigneerd ‘Daniel Boucherie’.
"Sitting nude", a pencil drawing, signed 'Daniel Boucherie'.No longer availableDim. 31 x 48 cmEstimate: € 200 / 300 -
#142Frans VantongerlooPeriod: 1882 - 1965“Kalmthoutse Heide”. Een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Fr. Vantongerloo en gedateerd 1949. In houten kader.
"Kalmthoutse Heide." A painting, oil on canvas, signed Fr. Vantongerloo and dated 1949. In wooden frame.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 250 / 350 -
#502Wies PelemanPeriod: 1922 - 2007“Abstrakt vrouwelijk naakt”, een schilderij, gemengde techniek op paneel, gesigneerd W. Peleman en gedateerd ‘61.
"Abstract female nude," a painting, mixed media on panel, signed W. Peleman and dated '61.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 150 / 200 -
#659Een grote 19e eeuwse Delfts blauwe porseleinen kom met florale motieven. Tekenen van restauratie aan de bovenrand.
A large 19th-century Delft blue porcelain bowl with floral motifs. Signs of restoration on the top edge.No longer availableDim. h 15 x Ø 28 cmEstimate: € 40 / 60 -
#555Een ronde lantaarn in Lodewijk XVI-stijl.
A round lantern in Louis XVI style.No longer availableDim. H. 35 x 37 cmEstimate: € 360 / 400 -
#158Een Etruskisch bronzen kruikje met beeldje versierd. Bodemvondst.
An Etruscan bronze jug decorated with a figurine. Found at the base.No longer availableDim. 22,5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#81Een lot van 2 17de eeuwse boeken: F. Cats Koninglicke Harderin, Aspasia, Bly-Eyndigh-Spel; Amsterdamse Schouwburgh, 1656. & Vervolgh van de Nerderlabsche Oorloghen - 1626 - Door Pieter Bor Christeanzoon (met perkamenten hoes).
A lot of 2 17th-century books: F. Cats Koninglicke Harderin, Aspasia, Bly-Eyndigh-Spel; Amsterdamse Schouwburgh, 1656. & Continuation of the Netherlandish Wars - 1626 - By Pieter Bor Christeanzoon (with parchment cover).No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#725Een vintage koperen scheepsmegafoon.
A vintage copper ship's megaphone.No longer availableDim. 44,5 x Ø 17,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#493Een Chinees porseleinen theepot, famille rose met vogels en floraal decor. Onderaan gemerkt, Guangxu, Qing dynastie.
A Chinese porcelain teapot, famille rose with bird and floral decoration. Marked at the bottom, Guangxu, Qing dynasty.No longer availableDim. 16 cmEstimate: € 150 / 200 -
#127“Jezus met kroon & met schaap”. Een paar aardewerkbiscuit beeldjes met vergulde details. Medio 1900.
"Jesus with crown & with sheep." A pair of earthenware biscuit figurines with gilded details. Mid-1900s.No longer availableDim. 46 cmEstimate: € 200 / 300 -
#83Württembergische MetallwarenfabrikEen lot van 2 verzilverd metalen flessenhouders van de Württembergische Metallwarenfabrik, WMF. De ene Art Nouveau en de andere Art Deco.
A lot of 2 silver-plated metal bottle holders from the Württembergische Metallwarenfabrik, WMF. One Art Nouveau and the other Art Deco.No longer availableDim. h 10 x Ø 12 cmEstimate: € 120 / 180 -
#53Een klein vijfdelig klokstel van zwart marmer en messing met roze marmeren details, bestaande uit een pendule twee cassolettes en twee vierarmige kandelaars. Begin XXste eeuw.
A small five-piece clock set in black marble and brass with pink marble details, consisting of a clock, two cassolettes, and two four-armed candlesticks. Early 20th century.No longer availableDim. H. 41 cmEstimate: € 50 / 80


