#288Een paar gietijzeren vuurbokken in de vorm van sfinksen.
#189Jules EdouardPeriod: 1880-1959“Vier vrouwen”. Ingekleurde gravure. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef.
"Quatre femmes". Gravure coloriée. Signée à l'extérieur de la plaque. épreuve d'artiste.No longer availableOnline onlyDim. 10 x 17 c;Estimate: € 50 / 70 -
#12Een recente vaas in Chinees porselein.
#60“Interieur”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
#58Een Afrikaans houten masker met vlechtwerk, spiegeltjes en schelpjes.
#147Baken“Compositie met personage en banaan”. Wasco op papier. Gesigneerd en gedateerd.
#31“Lucas 14:33”. Een reproductie.
#99Een schaal van meerkleurig glaspasta.
#30Een zware gietijzeren waterketel.
#42Kaiser, GermanyDrie vazen van biscuit versierd met bloemenmotief, waarvan één met een oor. Onderaan gemerkt Kaiser.
Trois vases en biscuit décorés d'un motif floral dont un avec une anse. Marqué Kaiser en bas.No longer availableOnline onlyDim. h: 14 - 18 cmEstimate: € 25 / 35