#234Een vergulde smeedijzeren rozenstruik. Ingelijst.
#233Een oud monogrammenalbum.
Ancien album aux monogrammes.Estimate: € 30 / 40 -
#653Een lot van achttien filmaffiches voor Franstalige films.
#123LengsEen koperen koetslantaarn. Gemerkt.
Lanterne à carbure en cuivre. Avec marque.Dim. H 18 cmEstimate: € 40 / 60 -
#502“Les avontures de Rabbi Jacob”. Twee grote filmaffiches, opgebouwd uit vier delen.
#683Een lot van zesentwintig filmaffiches voor Amerikaanse films.
#567Een lot van zevenenvijftig bioscoopaffiches voor erotische films.
#598Een lot van elf bioscoopaffiches voor gevechtsfilms.
#584Drie ingekaderde Indiaanse zandtekeningen. Op verso gesigneerd ‘Sami Meyerson’ en gedateerd 1992.
#693Een lot van veertien bioscoopaffiches voor films met religieuze thema’s.
Lot de quatorze affiches de cinéma aux thèmes religieux.Estimate: € 50 / 80 -
#663Een lot van achtenveertig filmaffiches uit de jaren ‘60 en ‘70.
Lot de quarante-huit affiches de cinéma des années 60 et 70.Estimate: € 150 / 200
#607Een paar beursvormige vazen met een veelkleurig decor op groen fond. Canton, XIXde eeuw. Een randschilfer.
Paire de vases boursiformes à décor polychrome sur fond vert. Canton, XIXe siècle. Petit éclat.Dim. H.34 cmEstimate: € 300 / 400 -
#169René Engelen“Sas van Wijnegem”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Ecluse de Wijnegem”. Huile sur panneau. Signé.Dim. 27 x 39 cmEstimate: € 100 / 160 -
Val St. LambertEen 18 karaats geel gouden herenring met initialen.
#246BocharaEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.Dim. 322 x 210 cmEstimate: € 100 / 160 -
#284Cesar Geerinck“Vissersboten.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Bateaux de pêche”. Huile sur toile. Signée.Dim. 37 x 28 cmEstimate: € 200 / 240 -
#91Een Engels tafelklokje van brons en geel koper in een mahoniehouten kast.
#443Een Chinees personage van meerkleurig porselein.
Personnage chinois en porcelaine polychrome.Dim. H 30 cmEstimate: € 100 / 150 -
#17Een kristallen luchtertje met zes lichtpunten en versierd met pendeloques.
Table de chevet en chêne à une porte sculptée d’un motif floral sur le coins.Dim. H 56 cmEstimate: € 30 / 40 -
#335Drie 18 karaats geel gouden ringen één bezet met citrine van ± 0,40 ct.
Trois bagues en or jaune 18 ct dont une sertie de citrine pesant ± 0,40 ct.Dim. 12,84 gEstimate: € 250 / 350 -
#649Frans Siaens“Het gemaskerd bal”. Olieverf op doek. Gesigneerd. We voegen er een reproductie van dezelfde artiest aan toe.
“Le bal masqué”. Huile sur toile. Signée. Nous ajoutons une reproduction d’après le même artiste?Dim. 65 x 48 cmEstimate: € 40 / 60