#308Een lot wit en verguld porselein, bestaande uit een nachtspiegel, een mandje, een siervaasje en een theepot in Louis-Philippestijl met een meerkleurig landschapsdecor en waarvan het deksel ontbreekt.
Lot de porcelaines blanches à décors dorés comprenant un seau de nuit, une corbeille, un petit vase à deux anses et une théière Louis-Philippe à décor polychrome d’un paysage dont la couvercle manque.Estimate: € 80 / 120 -
#495Een ivoren beeldje van een visser met een net, een mand en twee vissen. Onderaan gemerkt. Japans werk, XIXde eeuw. Met houten sokkeltje.
Statuette en ivoire représentant un pêcheur au filet, tenant un panier et deux poissons. Marque sous la base. Travail japonais, XIXe siècle. Avec socle en bois.Dim. H. 15 cmEstimate: € 400 / 500 -
#597Een krijger van gesculpteerd ebbenhout. Afrikaans werk. Wapens ontbreken.
#596Een fauteuil van gesculpteerd notenhout in Lodewijk XV-stijl bekleed met beige fluweel.
#159Een paar bronzen luchters met dertien lichtpunten en kristallen pendeloques
#716Een houten sokkel in de vorm van een ronde, gecanneleerde zuil.
Socle ronde en bois cannelé.Dim. H.110 cmEstimate: € 50 / 80 -
#489Margot Klingenberg“Rede van Antwerpen”. Steendruk. Gesigneerd en épreuve d’artiste buiten de plaat.
“Rade d’Anvers”. Lithographie. Signée et épreuve d’artiste hors planche.Dim. 15 x 25 cmEstimate: € 40 / 60 -
#155Rolex Oyster PerpetualEen dameshorloge van roestvrij staal en geel goud. Met certificaat.
#173Een Chinese vaas van cloisonné op brons met een landschap en twee vogels in reliëf op de buik.
Vase en bronze cloisonné à deux anses imitant le bambou. Sur la panse deux oiseaux en relief. Travail chinois.Dim. H 41 cmEstimate: € 100 / 150 -
#325Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een robijncabochon van ± 1,25 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie d’un cabochon de rubis de ± 1,25 ct.Dim. 8,92 gEstimate: € 300 / 400 -
#303“La musique”. Een beeld van donkergepatineerd zamak op marmeren sokkel naar een werk van Jules Caussé.
“La musique”. Sculpture en régule à patine foncée sur socle en marbre. D’après l’oeuvre de Jules Caussé.Dim. h: 61 cmEstimate: € 80 / 120