Similar lots by type
-
#270
Een messing luchter met melkglazen kapjes en 6 lichtpunten.
-
#259
Een dekselvaas in Imari porselein. Het deksel is beschadigd/gelijmd.
A lidded vase in Imari porcelain. The lid is damaged/repaired. -
#253
Een veelkleurige Oriëntaalse aardewerken vaas met repetitieve florale motieven. Gebarsten.
A multicolored Oriental pottery vase with repetitive floral motifs. Cracked. -
#257
Een lampenvoet in geglazuurd aardewerk, Chinese stijl met een beschildering van een vliegende kraanvogel. Frans werk.
A glazed ceramic lamp base in Chinese style with a painting of a flying crane. French work. -
#284
Een vintage design vaasje in glaspasta. Klein barstje in bovenrand.
-
#260
Een donker gebeitste beukenhouten staande lamp met getorste en gedraaide delen, zonder kap.
A dark stained beech wood floor lamp with twisted and turned parts, without shade. -
#299
Een lot Satsuma porselein, bestaande uit een 4 dekselpotjes.
-
#263
Een houten muurconsole, samengesteld werk.
A wooden wall console, composite work. -
#254
Een Chinese aardewerken vaas gedecoreerd met yin yang tekens, vlinders, planten en figuren.
A Chinese earthenware vase decorated with yin yang symbols, butterflies, plants, and figures. -
#290
Een mahoniehouten scheerkistje met spiegel en lade.
-
#271
Een vintage luster in hout en messing met 8 lichtpunten. Kapjes manco.
-
#286Wedgewood
Een lot van 12 borden gemerkt ‘Stratford’, Wedgewood.
-
#265
Een lot van 5 verzilverd metalen items bestaande uit 3 ijsemmers, een schenkkan en een thermoskan.
A lot of 5 silver-plated items consisting of 3 ice buckets, a jug, and a thermos. -
#266
Een tafellamp in Oosterse stijl met zijn originele kap.
A table lamp in Oriental style with its original lampshade. -
#261
Een gefineerd houten bijzettafeltje op wieltjes, met ovalen tafelblad en glazen plaat.
A veneered wooden side table on wheels, with an oval tabletop and a glass panel. -
#280
Een paar replica middeleeuwse pantserhandschoenen als wanddeco.
-
#262
Een hoge houten kandelaar, zilverkleurig.
A tall wooden candlestick, silver-colored. -
#255
Een vaas van Chinees porselein met een decor van spelende kinderen. Gebarsten aan de hals.
A vase of Chinese porcelain with a decoration of playing children. Cracked at the neck. -
#258
Een Delfts aardewerken dekselvaas met Chinees decor. Aan de hals alsook aan het deksel beschadigd/gerestaureerd.
A Delft earthenware covered vase with Chinese decor. Damaged/restored at the neck and lid. -
#295
Een lot van 12 porseleinen borden, made in China.
-
#283Cheadleshire
Een modern wandklokje met holografisch ruitertafereel.
-
#297
Een lot Satsuma porselein, bestaande uit een theepot, 2 dekselpotjes met fo hondjes versierd en een zittend Boeddha beeldje.
-
#291
Een uit eikenhout gesculpteerde wandnis.
-
#288
Een houten juwelenkistje met lade en opberg compartimentjes en spiegel binnenin. Handvat bovenaan manco.
Other lots in this auction
-
#292Limoges France Authentique
Een lot van 2 porseleinen sierborden met vergulde details.
-
#10
Een lot van 2 vintage tafelmodel aanstekers, één in koper met centraal een boom, één in blauw kristal en messing.
A lot of 2 vintage table lighters, one in copper with a tree motif in the center, and one in blue crystal and brass. -
#43Delft Boch
Een blauw-wit porseleinen sierbord met rivier en molenlandschap. Verso gemerkt.
A blue and white porcelain decorative plate depicting a river and mill landscape. Marked on the back. -
#241
Een set van 2 Chinese vazen met houten sokkeltjes.
A set of 2 Chinese vases with wooden bases. -
#197
“Ridderbuste”. Een gerestaureerd beeld in terracotta. Gemerkt ‘Van De Velde - Sint Niklaas Waas’ en genummerd 114.
"Knight bust". A restored terracotta sculpture. Marked 'Van De Velde - Sint Niklaas Waas' and numbered 114. -
#191
“La Pietà”. Een beeldje in zamak op een zwart marmeren voetstuk.
"The Pietà." A statue in zamak on a black marble base. -
#130
Een verguld bronzen inktpothouder. De glazen inktpotten ontbreken.
A gilded bronze inkwell holder. The glass inkpots are missing. -
#221
Een Vlaams aardewerken schenkkan met opschrift: Abbaye Notre Dame D’Orval.
A Flemish earthenware jug with the inscription: Abbaye Notre Dame D’Orval. -
#233Delfts blauw Chemkefa.
Een bord van Delfts plateel met een blauw-wit decor van “De man met de tulband” naar Rembrandt in het decor. Gemerkt. Minieme randschilfer.
Une assiette en faïence de Delft à décor bleu et blanc de "L'homme au turban" d'après Rembrandt dans le décor. Marqué. Éclat de bord minimal. -
#164
“Sacred heart”. Een 19e eeuws stuk religieus huisvlijt bestaande uit het heilig hart omringd door sterren in ovale kader met bol glas.
"Sacred heart." A 19th-century piece of religious home craft consisting of the Sacred Heart surrounded by stars in an oval frame with a domed glass. -
#54Vichy Porcelaine de Couleuvre
Een vintage Frans porseleinen vaas, groen met floraal decor. Onderaan gemerkt.
A vintage French porcelain vase, green with floral decoration. Marked at the bottom. -
#25
Een bloemvormige gesculpteerd zilveren broche.
A flower-shaped sculpted silver brooch.