#178Een lot van zes porseleinen en aardewerken dekselpotjes. Enkele lichte beschadigingen aan de bloemetjes. Verschillende merken. In één potje drie kleine flesjes in verschillende uitvoeringen.
#87“Moeder met kind”. Een buste van gegoten composiet.
#252Goebel, West-Germany“Band leader” & “Soloist”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 129 4/0 & 135 4/0.
#25Twee paar miniaturen met romantische scènes naar de rococo.
#212Een paar grote schelpen met parelmoer.
#199Een balustervaas van Chinees porselein met Cantondecor.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor de Canton.No longer availableOnline onlyDim. h: 48 cmEstimate: € 40 / 50 -
#3Een zwartgepatineerde gipsen buste van Dante Alighieri.
#862 vaasjes jaren ‘70 in faience, h16cm x Ø15cm en h11cm x Ø11,5cm