Een oude Hollandse vitrinekast, hout met gesculpteerde delen.

An old Dutch display cabinet, wood with sculpted elements.
Dim. 217 x 142 x 40 cm
SKU: 2904250222.
Categories: Hout, Meubel, XXe eeuw.
Auction day: 29 April 2025 19:00
Catalogue #222
Estimate: € 200 / 300

  • #299

    Een antieke eiken cafétafel met één lade. Schade van de kat aan één poot.

    An antique oak pub table with one drawer. Damage from the cat on one leg.
    Dim. 69 x 115 x 59 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #565

    Een massief eikenhouten legkast met 2 deuren en 2 lade.

    A solid oak bookcase with 2 doors and 2 drawers.
    Dim. 208 x 190 x 70 cm
    Estimate: € 20 / 40
  • #249

    Een staande klok in massief eikenhouten kast.

    A standing clock in solid oak case.
    Dim. 230 x 52 x 30 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #591

    Wandtafel in landelijke stijl, met gedraaide poten.

    Wall table in country style, with turned legs.
    Dim. H 72.5, B 134, D 55 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #365
    Kinkeldey Leuchten

    Een midcentury modern kroonluchter in verchroomd metaal en kristal met 2 bijbehorende wandlampen en reserve kristallen lamellen.

    A midcentury modern chandelier in chrome-plated metal and crystal with 2 matching wall lamps and spare crystal prisms.
    Dim. h 105 x Ø 65 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #573

    Dim. 214 x 107 x 54 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #575

    Antieke legkast met vitrineopzet. 5 deuren. Met paneelrug.

    Antique cupboard with display case attachment. 5 doors. With panel back.
    Dim. H 230, B 195, D 60 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #302
    Ward Blankers

    Een massief robiniahouten buste op marmeren voet, gesigneerd Ward Blankers. Toegevoegd een boek over de artiest.

    A solid robinia wood bust on a marble base, signed by Ward Blankers. Includes a book about the artist.
    Dim. h 66 cm zonder sokkel
    Estimate: € 200 / 250
  • #228

    Een 19e eeuwse Normandisch massief houten 2-deurs commode in Franse eik.

    A 19th-century Normandy solid wood 2-door chest of drawers in French oak.
    Dim. 92 x 141 x 62 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #375

    Een 19e eeuwse massief eikenhouten legkast, 2 deuren, met 3 laden binnenin.

    A 19th-century solid oak cupboard, 2 doors, with 3 drawers inside.
    Dim. 175 x 114 x 41 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #578

    Een Chinees handgeknoopt wandtapijt, florale decoratie met pluimvee.

    A Chinese hand-knotted tapestry, floral decoration with poultry.
    Dim. 182 x 93 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #405

    Een oude bronzen receptiebel.

    An old bronze reception bell.
    Dim. h 13.5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #280

    Een oude massief eikenhouten salontafel met 2 laden.

    An old solid oak coffee table with 2 drawers.
    Dim. 47 x 121 x 54 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #576

    Een oude massief eikenhouten salontafel.

    An old solid oak coffee table.
    Dim. 46 x 147 x 57 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #275

    Een 19e eeuwse massief eikenhouten legkast, 1 deur, met 1 lade binnenin.

    A 19th-century solid oak bookcase, 1 door, with 1 drawer inside.
    Dim. 199 x 104 x 51 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #563

    Dim. 93 x 64 x 55 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #535

    Art-Deco eetkamertafel met vier stoelen. Wortelfineer op de rugleuningen en het tafelblad. De zittingen zijn bekleed met een geometrisch patroon in blauw en okertinten.

    Art Deco dining table with four chairs. Root veneer on the chair backrests and tabletop. The seats are upholstered with a geometric pattern in blue and ochre tones.
    Dim. H 74, B 147, D 95 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #285

    Een ronde massief eikenhouten gateleg tafel.

    A round solid oak gateleg table.
    Dim. h 74 x Ø 112 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #415

    Een lot van 3 zilveren items bestaande uit een Hebreeuwse mezoeza en 2 kleine flesjes met een totaalgewicgt van 50 gram.

    A lot of 3 silver items consisting of a Hebrew mezuzah and 2 small bottles with a total weight of 50 grams.
    Dim. l 8.5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #300

    Een mahoniehouten tijdschriftenrekje met 2 laden in Engelse stijl.

    A mahogany magazine rack with 2 drawers in English style.
    Dim. 54 x 84 x 31 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #12

    Antieke houten koffer met gesculpteerde panelen.

    Antique wooden trunk with carved panels.
    Dim. H 70, B 95, D 50 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #252

    Een 18e eeuwse Hollandse massief eikenhouten pastoorskast.

    An 18th-century Dutch solid oak pastor's cabinet.
    Dim. 195 x 195 x 65 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #19
    Aligi Sassu

    "Cavallino Impennato" translates to "Rearing Horse". A bronze cast sculpture of a rearing horse on a marble base. Signed and numbered 142/300 at the bottom.
    Dim. 19 cm
    Estimate: € 200 / 400
  • #295

    Een houten vouwtafeltje met dubbel opklapbaar blad. Engelse stijl.

    A wooden folding table with double foldable top. English style.
    Dim. H 67, B 75, D 61 cm
    Estimate: € 30 / 50

  • #113

    Een set van 4 geslepen glazen op voet. Rank en hoog.

    A set of 4 cut glass goblets on a pedestal. Elegant and tall.
    Dim. Hoogte 48, Ø 12 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #474
    Jack Godderis
    Period: 1916-1971

    “Winterzicht”, een schilderij, olieverf op board, gesigneerd Godderis.

    "Winter view", a painting, oil on board, signed Godderis.
    Dim. 24 x 31 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #11

    Bronzen beeldje van een herdersjongen met hond. Gemonteerd op een marmeren sokkel. Gesigneerd op de voet.

    Bronze statue of a shepherd boy with a dog. Mounted on a marble base. Signed on the foot.
    Dim. Hoogte 29 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #451

    Tibetaans Boeddhahoofd in gepatineerd brons.

    Tibetan Buddha head in patinated bronze.
    Dim. Hoogte 21 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #360

    Een 18 kt geelgouden ring bezet met een Colombiaanse smaragd van +- 0,30 ct. en twee briljantjes.

    An 18 kt yellow gold ring set with a Colombian emerald of approximately 0.30 ct. and two brilliant-cut diamonds.
    Dim. 1,76 g
    Estimate: € 350 / 450
  • #276

    Antiek rond bijzettafeltje op drie poten, met driehoekig onderblad.

    Antique round side table on three legs, with triangular lower shelf.
    Dim. Hoogte 67, Ø 69 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #494
    Paul Smolders
    Period: 1921 - 1997

    “Spelend meisje”, een houtskooltekening op papier, gesigneerd P. Smolders.

    "Playing girl", a charcoal drawing on paper, signed P. Smolders.
    Dim. 35 x 47 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #319

    Grote bolvormige dekselpot van blauw-wit Chinees porselein. Met drakendecor.

    Large spherical lidded pot in blue and white Chinese porcelain. With dragon decoration.
    Dim. Hoogte 44, Ø 38 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #13

    Een paar kemphanen en een koppel fazanten. Verchroomd metaal.

    A pair of fighting cocks and a pair of pheasants. Chromed metal.
    Dim. Hoogte 27.5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #387
    Herge-Moulinsart

    “Kuifje en de krab met de gulden scharen”, een lithografie in kleur, een gelimiteerde uitgave van Hergé-Moulinsart uit 2003 exemplaire no 0160.

    "Tintin and the Crab with the Golden Claws," a color lithograph, a limited edition print by Hergé-Moulinsart from 2003, numbered 0160.
    Dim. 23 x 17 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #472
    Rik Cuypers

    “Abstract geometrische compositie”, gouache op papier, draagt monogram H.C. (Hombré Complicado) en datum 2020. Achteraan gesigneerd Rick Cuypers.

    "Abstract geometric composition", gouache on paper, bearing monogram H.C. (Hombré Complicado) and date 2020. Signed on the back by Rick Cuypers.
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #457

    Een lot van 2 Tibetaanse tangka’s met een Mahakala en een Arhat voorstelling. Verso zegel.

    A pair of 2 Tibetan Thangkas featuring Mahakala and an Arhat. Seal on the reverse.
    Dim. 123 x 67 & 92 x 67 cm
    Estimate: € 100 / 150

Veiling van 29 & 30 April 2025

29 April 2025 19:00
30 April 2025 19:00