#115
No longer availableOnline onlyActive bid: 0.10 € -
#7
Een paar 19de eeuwse tegels van landknechten en een Spreuktegel “Bij elkander deugen ze niet, van elkander meugen ze niet.”
Une paire de carreaux aux militaires du 19ème siècle et une tuile au slogan “Bij elkander deugen ze niet, van elkander meugen ze nietNo longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 € -
#54
Pied de lampe en faïence d’Imari décoré de geishas dans un jardin.No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. h: 40 cm ‘zonder kapEstimate: € 30/40 -
#10
Hawkins Electrical Guide - Un cours progressif pour les ingénieurs.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 € -
#26Yvonne BaugnietPeriod: 1912 - 1978
“Bootjes in de baai”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘59.
No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 € -
#89Roger Hebbelinck
“Dorpszicht”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 163/350 buiten de plaat.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 40,5 x 69 cm -
#56
Un lot de trois carreaux de faïence espagnole avec des décorations multicolores de personnages.No longer availableOnline onlyActive bid: 3.00 €Dim. 20 x 20 cm -
#36
“Landschap met hooischoven en molen in de achtergrond”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.10 €Dim. 48 x 58 cm -
#92
Een nest of tables met getorste poten. Eén tafeltje manco, één licht beschadigd
Un nid de tables aux pieds torsads. Une table manquante, une légèrement endommagée.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 54 x 45 cm -
#6
Een paar tinnen kruisbeelden.
Une paire de crucifix en étain.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. h: 39 cm -
#90Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006
“Sint-Onolfsdijk”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 42/50 buiten de plaat.
Sint-Onolfsdijk . Une eau-forte. Signée et numérotée 42/50 à l'extérieur de la planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 21 x 26 cm -
#91
Een stoomgebogen wastafeltje met handdoekrekjes. Begin XXe eeuw. Zonder lampetkom.
Un lavabo courbé à vapeur avec porte-serviettes. Début du XXe siècle. Sans lavabo.No longer availableOnline onlyActive bid: 72.00 €