Similar lots by type
-
#390Swatch IronyEen roestvrij stalen herenhorloge. Quartz. Swiss Made.
Montre homme quartz en acier inoxydable. Swiss Made.No longer availableEstimate: € 80 / 150 -
#355Een dameshorloge van zilver en plaqué d’or met lederen armband bezet met fantasiestenen.
Montre de dame en argent et plaquée d’or sertie de pierres de fantaisie. Bracelet en cuir.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#310Een 18 karaats wit gouden ring bezet met één briljantje.
Bague en or blanc 18 ct sertie d’un petit brillant.No longer availableDim. 5,62 gEstimate: € 120 / 180 -
#760Een dekselvaas van Japans aardewerk met decor van personages. Begin XXste eeuw. Onderaan gemerkt.
Vase couvert en faïence du Japon à décor de personnages. Début du XXe siècle. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 51 cmEstimate: € 50 / 80 -
#305Een paar 14 karaats geel gouden oorbellen met bijpassende ring en hanger bezet met fantasiestenen. Model Chanel.
Paire de boucles d’oreilles en or jaune 14 ct et bague et pendentif assortis sertis de pierres de fantaisie. Modèle Chanel.No longer availableDim. 7,56 gEstimate: € 120 / 180 -
#350Dupont ParisEen aansteker in Chinese lak. Genummerd en in originele doos.
Un briquet en laque de Chine. Numéroté et dans sa boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 80 / 150 -
#295Een 18 karaats geel gouden ketting, hangers, een kruisje en een hoorn des overvloeds.
Chaîne en or jaune 18 ct, des pendentifs: un crucifix et une corne d’abondance.No longer availableDim. 9,15 gEstimate: € 200 / 300 -
#365RodaniaDrie roestvrij stalen dameshorloges. Quartz. Swiss Made.
Trois montres dame quartz en acier inoxydable. Swiss Made.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#385CartierEen verguld stalen manicure-en toiletstel voor heren in origineel etui en doosje.
Garniture de toilette et de manucure en métal doré pour hommes. Dans son étui et sa boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#315Een 14 karaats wit en geel gouden hanger met Maria afbeelding.
Pendentif en or jaune et blanc 14 ct représentant Marie.No longer availableDim. 3,79 gEstimate: € 60 / 100 -
#370Omega Constellationeen roestvrij stalen automatische dameshorloge. Swiss Made.
Montre dame automatique en acier inoxydable. Swiss Made.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#205Een 18 karaats geel gouden halssnoer bezet diamant met een gezamenlijk gewicht van ± 0,10 ct.
Collier en or jaune 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 0,10 ct.No longer availableDim. 10,48 gEstimate: € 250 / 350 -
#320Een lot 18 karaats wit en geel goud waaronder twee ringen en één oorbel.
Lot d’or jaune et blanc 18 ct dont deux bagues et une boucle d’oreille.No longer availableDim. 7,36 gEstimate: € 150 / 200 -
#380Rodania SapphireEen roestvrij stalen herenhorloge. Swiss Made. Quartz.
Montre homme quartz en acier inoxydable. Swiss Made.No longer availableEstimate: € 80 / 150 -
#753Leo Vingerhoets“De schenkster” & “De drinker”. Een paar glasramen.
“La verseuse” et “Le buveur”. Paire de vitraux.No longer availableDim. 88 x 33 cmEstimate: € 100 / 120 -
#400Een lot oude juwelen waaronder een hanger als fotohouder, een broche en een paar oorbellen.
Lot de bijoux anciens dont un pendentif à médaillon à photographie, une broche et une paire de boucles d’oreilles.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#220Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamant oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct.
Bague en or jaune et blanc sertie de diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 0,70 ct.No longer availableDim. 4,50 gEstimate: € 250 / 350 -
#340Omegaeen roestvrij stalen automatische herenhorloge. Swiss Made.
Montre homme automatique en acier inoxydable. Swiss Made.No longer availableEstimate: € 150 / 250 -
#325Een 14 karaats geel gouden dasspeld bezet met fantasiesteen.
Epingle de cravate en or jaune 14 ct sertie de pierres de fantaisie.No longer availableDim. 2,45 gEstimate: € 40 / 80 -
#300S.T. Dupont ParisEen genummerde aansteker met Chinese lak. 0557/2000. Limited Edition Nuevo Mundo. In origineel etui met toebehoren en certificaat met nummer 0557/2000.
Allumeur numéroté en laque de Chine. 0557/2000. Limited Edition Nuevo Mundo. Dans l’étui d’origine avec accessoires et certificat avec le numéro 0557/2000.No longer availableEstimate: € 3000 / 4000 -
#761Een schemerlamp op een grote bolle vaas van licht okerkleurig aardewerk. Hedendaags werk.
Lampadaire monté sur un grand vase pansu en faïence de couleur ocre. Travail contemporain.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#375Rodania FoundedEen automatische roestvrij stalen herenhorloge. Switzerland 1930.
Montre homme automatique en acier inoxydable. Switzerland 1930.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#215Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met een munt Leopold II. 20 frank van 1877.
Chaîne en or jaune 18 ct et son pendentif serti d’une pièce de monnaie de 20 francs à l’effigie de Léopold II, datée 1877.No longer availableDim. 17,09 gEstimate: € 380 / 450 -
#395Een lot fantasiejuwelen allerlei waaronder kettingen, armbanden, ringen en oorbellen.
Lot de bijoux de fantaisie dont chaînes, bracelets, bagues et boucles d’oreilles.No longer availableEstimate: € 20 / 40
Other lots in this auction
-
#171“Missale romanum ex decreto sacrosancti concilii tridentini restitutum S. PII V. Jussu Editum, Clementis VIII et Urbani Papae Octavi Auctoritate Recognitum...”. Antverpiae, ex Architypographia Plantiniana MDCCLXII. In lederen band. Mooie verluchte tekst met enkele gravures.
“Missale romanum ex decreto sacrosancti concilii tridentini restitutum S. PII V. Jussu Editum, Clementis VIII et Urbani Papae Octavi Auctoritate Recognitum...”. Antverpiae, ex Architypographia Plantiniana MDCCLXII. Reliure cuir. Texte joliment rehaussé et quelques gravures.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#615“Romantisch landschap met watermolen”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw.
“Paysage romantique au moulin à eau”. Huile sur panneau. XIXe siècle.No longer availableDim. 25 x 18 cmEstimate: € 200 / 300 -
#582“Intrede van de Moeder van de Franse Koning te Antwerpen en Brussel”. Twee gravures uit de XIXe eeuw.
“La Joyeuse Entrée de la Mère du Roi de France à Anvers et à Bruxelles”. Deux gravures du XIXe siècle.No longer availableDim. 24,5 x 16 cmEstimate: € 80 / 100 -
#200Een 18 karaats wit gouden ketting met art nouveau hanger of broche bezet met diamant oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 1,30 ct.
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif art nouveau serti de diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 1,30 ct. Peut également servir de broche.No longer availableDim. 21,46 gEstimate: € 1600 / 1800 -
#307Een lot porselein, bestaande uit drie groepjes, een kleine coupe, een hoornvaasje en een miniatuur boerenkoppeltje. We voegen er drie beeldjes van biscuit aan toe.
Lot de porcelaines comprenant trois groupes, une petite coupe, un cornet et un couple de paysans miniature. Nous ajoutons trois statuettes en biscuit.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#632Daniel Winkelmans“O. L. Vrouwekathedraal te Antwerpen”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 67/950.
“La Cathédrale d’Anvers”. Lithographie. Signée et numérotée 67/950.No longer availableDim. 31 x 21 cmEstimate: € 60 / 80 -
#630Een lot van acht kleine klokjes in diverse uitvoeringen en materialen? Enkele slingers manco.
Lot de huit petites pendules différentes. Quelques balanciers manquent.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#683Twee kandelaars van geel koper, waarvan één in chippendalestijl en één in Empirestijl.
Deux candélabres en cuivre jaune dont un de style Chippendale et un de style Empire.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#393Hert van zamak. Art deco.
Cerf en régule. Art Déco.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#548Een balustervaas van meerkleurig porselein naar het famille rose porselein met personages in het decor.
Vase balustre en porcelaine polychrome d’après la famille rose décoré de personnages.No longer availableDim. H 45 cmEstimate: € 100 / 150 -
#25Een zilveren hanger bezet met camee en markasiet.
Pendentif en argent serti de marcassite entourant un camée.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#29Een luchter van geel koper in empirestijl met vier lichtpunten.
Lustre en cuivre jaune de style Empire à quatre lumières.No longer availableEstimate: € 180 / 220


