Similar lots by type
-
#24PanasonicEen vintage walkman, Panasonic Touch’n’Tune auto reverse. Riemclip afgebroken/manco.
A vintage walkman, Panasonic Touch’n’Tune auto reverse. Belt clip broken/missing. -
#212Een lot van 2 art-deco bonbonnières, Booms glas, toegevoegd een Doyen vaas met schilfer aan de rand.
A lot of 2 art-deco candy dishes, Booms glass, with an added Doyen vase with a chip on the edge. -
#23Een vintage vaas, kleurloos en bordeauxrood in de massa gekleurd.
A vintage vase, colorless and burgundy tinted in the mass. -
#91Cours d’algèbre élémentaire par B. Lefebvre, S.J. Opschrift op eerse blad, stukje manco op pagina 2.
Elementary algebra course by B. Lefebvre, S.J. Inscription on first page, small piece missing on page 2. -
#136Roger Hebbelinck“Straatje te Brugge”, een ets/aquatint, gesigneerd.
"Street in Bruges", an etching/aquatint, signed. -
#22Rupel - BoomEen art-deco vaas, groen glas met een decor in goudverf, Rupel-Boom.
An art deco vase, green glass with a gold-painted decoration, Rupel-Boom. -
#238Een set van 2 messingen luchters.
A set of 2 brass chandeliers. -
#21Burroughs“Burroughs Ten Key”, een vintage elektrische rekenmachine uit 1955, met originele afdekhoes en bijhorende rollen.
"Burroughs Ten Key", a vintage electric calculator from 1955, with original cover and accompanying rolls. -
#14Een blauw-witte porseleinen vaas.
A blue and white porcelain vase. -
#4Een gevarieerd bronzen lot bestaande een baardmankruikje en een bel.
A varied lot of bronze items consisting of a beardman jug and a bell. -
#172Een lotje van 4 oude glazen, 3 x St. Pauli Girl (één met schilfer), en een glas met koningin Astrid?
A set of 4 old glasses, 3 x St. Pauli Girl (one with a chip), and a glass featuring Queen Astrid? -
#126‘Zeilboot’, een vintage foto in kader.
'Sailing boat', a vintage photo in frame. -
#15Een Chinees porseleinen vaas, famille jaune, met pauwen in het decor.
A Chinese porcelain vase, famille jaune, with peacocks in the decoration. -
#10Een lot van 2 Chinees porseleinen gemberpotten, famille jaune, met spelende kinderen in het decor.
A pair of 2 Chinese porcelain ginger jars, famille jaune, depicting playing children in the design. -
#2Een set van 5 porseleinen borden met Nederlandse wapenschilden: Holland, Gelderland, Overijssel, Utrecht en Groningen.
A set of 5 porcelain plates with Dutch coats of arms: Holland, Gelderland, Overijssel, Utrecht, and Groningen. -
#3“Cassis Cornuta”, een grote zeeschelp.
"Cassis Cornuta", a large sea shell. -
#190Een tète à tète in deels geglazuurd biscuit, gemonogrammeerd PK.
A tête-à-tête in partially glazed biscuit, monogrammed PK. -
#230“Abstracte compositie in pasteltinten”, gemengde techniek op papier, gesigneerd Jos Blomme.
"Abstract composition in pastel tones", mixed media on paper, signed by Jos Blomme. -
#250“Chioggia - Venetië”, een schilderij, olieverf op beschadigd gemaroufleerd doek.
"Chioggia - Venice", a painting, oil on damaged marouflaged canvas. -
#174Een vintage keramisch bord, onderaan gemerkt 138A Marine Keramos.
A vintage ceramic plate, marked 138A Marine Keramos at the bottom. -
#16Een grote blauw witte Chinees porseleinen schotel, chipje.
A large blue and white Chinese porcelain dish, small chip. -
#215Een koperen kruitbus waarvan de verdeelkop ontbreekt, James Dixon & sons.
A copper powder flask missing the dispenser head, James Dixon & Sons. -
#146“Bloemenstilleven”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Pirelli.
"Flower still life," a painting, oil on canvas, signed Pirelli. -
#26“Souvenir van den oorlog”, een lot van 3 boekjes met foto’s van de eerste wereldoorlog bestaande uit postkaarten van Ypres en Zeebrugge, en foto’s: L’Yser.
"Souvenir of the war", a lot of 3 booklets with photos of the first world war consisting of postcards from Ypres and Zeebrugge, and photos: L'Yser.
Other lots in this auction
-
#236Een modernistische tafel in zwart gelakt staal en hout.
A modernist table in black lacquered steel and wood. -
#197‘Hoeve’. Monochrome ets, getekend in de plaat; JPV, 1938.
'Farmhouse'. Monochrome etching, signed in plate; JPV, 1938. -
#110Een paar Vieux Bruxelles vaasjes, met schade.
A pair of Old Brussels vases, damaged. -
#306Diane BijlDrie landschapsschilderijen, getekend D. Bijl. Olieverf op doek.
Three landscape paintings, signed D. Bijl. Oil on canvas. -
#7Een grote Nanking vaas met een decor van krijgers.
A large Nanking vase with a decoration of warriors. -
#122Een partij kader bestaande uit drie schilderijen en drie aquarellen.
A lot of frames consisting of three paintings and three watercolors. -
#235Een ronde verlengbare tafel met vier stoelen in Lodewijk XVI stijl. De stoelen zijn licht gepatineerd met olijfgroene bekleding. De tafel heeft een beetje schade aan het blad.
A round extendable table with four chairs in Louis XVI style. The chairs have a light patina with olive green upholstery. The table has some damage to the top. -
#131Paul Matthes‘Langs den Zaan’ & ‘Boschmeertje Bloemendaal’, twee monochrome etsen. Getekend P. Matthes.
‘Along the Zaan’ & ‘Small woodland pond in Bloemendaal’, two monochrome etchings. Signed P. Matthes. -
#284Een set van 2 keramische diepe schalen met floraal motief.
A set of 2 ceramic deep bowls with floral motif. -
#354Een lot van drie aardewerken bierkruiken.
A lot of three earthenware beer mugs. -
#19Nimy, BelgiqueEen tabakspot van meerkleurig geglazuurd aardewerk, gevormd als een oude man die een krant leest. Gemerkt Nimy, beetje schilferschade en haarlijn.
A tobacco jar made of multi-colored glazed earthenware, shaped like an old man reading a newspaper. Marked Nimy, some flakes and hairline damage. -
#96Een sierbord en een gekarteld schoteltje van Imari porselein, onderaan gemerkt. Met randschade.
A decorative plate and a scalloped saucer in Imari porcelain, marked at the bottom. With edge damage.

