#148Een reeks van twaalf witmetalen bestekleggers in de vorm van diertjes.
Ensemble de douze porte-couvert en métal blanc en forme d'animaux.No longer availableOnline onlyDim. l: 8,5 cmEstimate: € 35 / 45 -
#27Een wijze met ruji-scepter van meerkleurig Chinees porselein.
#270Een XIXe eeuwse vaas van Cantonporselein, gemonteerd als lampenvoet. Barst bovenaan.
Vase en porcelaine de Canton XIXe siècle monté en pied de lampe. Fêlé vers le haut.No longer availableOnline onlyDim. h: 35,5 cmEstimate: € 20 / 40 -
Lot de verre de Murano coloré, composé de deux pichets et de deux verres à pied.No longer availableOnline onlyDim. h: 23,5 - 32 cmEstimate: € 50 / 60 -
#51“Winters hoevezicht met paardenkar”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd.
“Vue de la ferme d'hiver avec charrette à cheval”. Huile sur toile. Monogrammée.No longer availableOnline onlyDim. 25 x 30 cmEstimate: € 35 / 45 -
#72Een koperen blaker met lang handvat.
#154Een messingen staande lamp met kleurloos glas.
#205Een album met 170 antieke postkaarten.
Un album de 170 cartes postales anciennes.No longer availableOnline onlyEstimate: € 150 / 200 -
#157Een messingen bel.
Une cloche en laiton.No longer availableOnline onlyDim. h: 26 cmEstimate: € 15 / 25 -
#22Een theepotje en schoteltje van meerkleurig Japans porselein.
#21A. Zwanenberg“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 49 x 59 cmEstimate: € 80 / 120 -
#8Een metalen muziekdoosje met voorstelling van de verschijning te Lourdes
Une boîte à musique en métal représentant l'apparition à LourdesNo longer availableOnline onlyDim. h: 20 cmEstimate: € 15 / 20