Similar lots by type
-
#31
Een roodkoperen beddenpan met een gedraaid houten handvat. XIXe eeuw.
Chauffe-lit en cuivre rouge à manche en bois tourné. XIXe siècle.No longer availableDim. l: 94 cmEstimate: € 25/40 -
#801
Een art nouveau luchter van messing met een kap van opaalglas en versierd met kralen.
Lustre art nouveau en laiton à abat-jour en opaline et décoré de perles.No longer availableDim. h: 91 cmEstimate: € 100/120 -
#371
Een paar kandelaars van messing, gemonteerd op elektriciteit.
Paire de candélabres en laiton montés en lampe à l’électricité.No longer availableDim. h: 69 cmEstimate: € 30/40 -
#37
Twee voorwerpen van geel koper, bestaande uit een gedreven godslamp en een massieve staander in de vorm van een barokke dolfijn.
Deux objets en cuivre jaune, comprenant une lampe de sanctuaire et un pied massif en forme de dauphin style baroque.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#27
Twee verschillende koperen kerkkandelaars, waarbij één met zilverkleurig patina en afbeeldingen van Maria, Christus en het Heilig Hart en de andere in barokke stijl.
Deux candélabres différents en cuivre, dont un avec patine argentée et représentation de la Vierge, le Christ et le Sacré-Coeur, le deuxième en style Baroque.No longer availableDim. h: 78 & 95 cmEstimate: € 60/80 -
#795
Een koperen luchter met drie lichtarmen, glazen kapjes en een centrale coupe. Begin XXe eeuw. We voegen er een tweede exemplaar met twee lichtpunten, maar met ontbrekende coupe aan toe.
Lustre en cuivre à trois bras de lumière, abat-jour en verre et coupe centrale. Début du XXe siècle. Nous ajoutons un deuxième exemplaire à deux bras de lumières dont la coupe manque.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#691
Een asbak op voet en een kandelaar van messing, waarbij de eerste met onyx.
Cendrier sur pied et candélabre en laiton dont le premier est en onyx.No longer availableDim. h: 66 & 45 cmEstimate: € 40/60 -
#361
Een paar barokke kerkkandelaars van gedreven geel koper met een afbeelding van het Lam Gods. Gemonteerd als lampenvoeten.
Paire de candélabres d’église baroques en cuivre jaune repoussé représentant l’Agneau de Dieu. Montés en lampe.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 80/120 -
#387
Een driedelig haardstel van messing met staander.
Garniture de cheminée en laiton sur support.No longer availableDim. h: 76 cmEstimate: € 25/35 -
#61
Een lot XVIIIe eeuws messing, bestaande uit een koffiepot een oliekruik en een vuurkorfje.
Lot de laitons du XVIIIe siècle dont une cafetière, une cruche à huile et une corbeille à feu.No longer availableDim. h: 30 cm (kruik)Estimate: € 80/100 -
#763
Een lot van drie antieke Indische bellen van messing
Lot de trois sonnettes indiennes en laiton. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#429
Een hanglantaarn van rood koper en glas. Glazen van het deurtje manco.
Lanterne de vestibule en cuivre rouge et verre. Un verre manque.No longer availableEstimate: € 40/60
Other lots in this auction
-
#593Frans Keelhof
“Personages bij een hoeve”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Paneel gebarsten.
“Personnages près d’une ferme”. Huile sur panneau. Signé. Panneau fêlé.No longer availableDim. 44 x 62 cmEstimate: € 120/200 -
#681Maurice “Pelle” Pelgrims
Drie bustes en een naakt van gebeeldhouwd hout. Allen gesigneerd.
Trois bustes et un nu en bois sculpté. Chaque pièce signée.No longer availableDim. h: 26 - 52 cmEstimate: € 80/120 -
#69
Twee verschillende dienbladen van verzilverd metaal en mahoniehout. We voegen er een verzilverde tafelspiegel aan toe.
Deux différents plateaux en métal argenté et acajou. Nous ajoutons un miroir de table en métal argenté.No longer availableEstimate: € 50/70 -
#223
Een eikenhouten rolbureau met twee ladenblokken met telkens vier laden en een uitschuifbaar blad.
Un bureau à rouleau avec deux blocs avec quatre tiroirs et une tablette glissante.No longer availableDim. b: 138 cmEstimate: € 200/300 -
#524
“Dame aan de waterkant”. Olieverf op paneel. Gesigneerd (gedeeltelijk onder kader”. XIXe eeuw.
“Femme au bord de l’eau”. Huile sur panneau. Signé (signature partiellement sous le cadre”. XIXe siècle.No longer availableDim. 11 x 8 cmEstimate: € 100/120 -
#563
Een antieke netsuke van gesculpteerd ivoor in de vorm van een liggende wijze.
Netsuke ancien en ivoire sculpté en forme d’un sage couché.No longer availableDim. l: 4 cmEstimate: € 60/100 -
#802
Een eikenhouten regulateur.
Régulateur en chêne.No longer availableDim. 70 x 35 cmEstimate: € 50/60 -
#754
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol en gemerceriseerd katoen met een decor van bloemen en vogels.
Un tapis persan en laine et coton mercerisé noué main avec un décor de fleurs et oiseaux.No longer availableDim. 207 x 138 cmEstimate: € 200/240 -
#154Floris JespersPeriod: 1889 - 1965
“Bloemenvaas”. Houtskool en aquarel op papier. Gesigneerd rechtsonder.
“Vase aux fleurs”. Fusain et aquarelle sur papier. Signé en bas à droite.No longer availableDim. 56 x 35 cmEstimate: € 200/300 -
#236
Een eikenhouten wandconsole met twee laden op zes gedraaide poten.
Console en chêne ouvrant à deux tiroirs et reposant sur six pieds tournés.No longer availableDim. b: 145 cmEstimate: € 200/300 -
#146
Een mahoniehouten rechte secretaire in Louis-Philippestijl met een lade en doucine, twee paneeldeurtjes en bovenaan een zwart marmeren blad. XIXe eeuw.
Un secrétaire en acajou style Louis Philippe, avec un tiroir et une doucine, deux portes et tablette en marbre noir. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 110 x 157 cmEstimate: € 300/400 -
#684Volkers
“Stilleven met hortensia’s”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature morte aux hortensias”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 28 x 28 cmEstimate: € 120/200