Similar lots by type
-
#27
Twee verschillende koperen kerkkandelaars, waarbij één met zilverkleurig patina en afbeeldingen van Maria, Christus en het Heilig Hart en de andere in barokke stijl.
Deux candélabres différents en cuivre, dont un avec patine argentée et représentation de la Vierge, le Christ et le Sacré-Coeur, le deuxième en style Baroque.No longer availableDim. h: 78 & 95 cmEstimate: € 60 / 80 -
#37
Twee voorwerpen van geel koper, bestaande uit een gedreven godslamp en een massieve staander in de vorm van een barokke dolfijn.
Deux objets en cuivre jaune, comprenant une lampe de sanctuaire et un pied massif en forme de dauphin style baroque.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#763
Een lot van drie antieke Indische bellen van messing
Lot de trois sonnettes indiennes en laiton. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#801
Een art nouveau luchter van messing met een kap van opaalglas en versierd met kralen.
Lustre art nouveau en laiton à abat-jour en opaline et décoré de perles.No longer availableDim. h: 91 cmEstimate: € 100 / 120 -
#795
Een koperen luchter met drie lichtarmen, glazen kapjes en een centrale coupe. Begin XXe eeuw. We voegen er een tweede exemplaar met twee lichtpunten, maar met ontbrekende coupe aan toe.
Lustre en cuivre à trois bras de lumière, abat-jour en verre et coupe centrale. Début du XXe siècle. Nous ajoutons un deuxième exemplaire à deux bras de lumières dont la coupe manque.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#429
Een hanglantaarn van rood koper en glas. Glazen van het deurtje manco.
Lanterne de vestibule en cuivre rouge et verre. Un verre manque.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#691
Een asbak op voet en een kandelaar van messing, waarbij de eerste met onyx.
Cendrier sur pied et candélabre en laiton dont le premier est en onyx.No longer availableDim. h: 66 & 45 cmEstimate: € 40 / 60 -
#31
Een roodkoperen beddenpan met een gedraaid houten handvat. XIXe eeuw.
Chauffe-lit en cuivre rouge à manche en bois tourné. XIXe siècle.No longer availableDim. l: 94 cmEstimate: € 25 / 40 -
#371
Een paar kandelaars van messing, gemonteerd op elektriciteit.
Paire de candélabres en laiton montés en lampe à l’électricité.No longer availableDim. h: 69 cmEstimate: € 30 / 40 -
#61
Een lot XVIIIe eeuws messing, bestaande uit een koffiepot een oliekruik en een vuurkorfje.
Lot de laitons du XVIIIe siècle dont une cafetière, une cruche à huile et une corbeille à feu.No longer availableDim. h: 30 cm (kruik)Estimate: € 80 / 100 -
#361
Een paar barokke kerkkandelaars van gedreven geel koper met een afbeelding van het Lam Gods. Gemonteerd als lampenvoeten.
Paire de candélabres d’église baroques en cuivre jaune repoussé représentant l’Agneau de Dieu. Montés en lampe.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 80 / 120 -
#387
Een driedelig haardstel van messing met staander.
Garniture de cheminée en laiton sur support.No longer availableDim. h: 76 cmEstimate: € 25 / 35
Other lots in this auction
-
#658
Een houten bijzettafeltje, versierd met ingelegde motieven van ivoor.
Petite table en bois incrusté d’ivoire.No longer availableDim. 36,50 cmEstimate: € 80 / 100 -
#666
Een eikenhouten hoekkastje in twee delen met onderaan een paneeldeur en een lade en bovenaan een gevitreerde deur.
Encoignure à deux corps en chêne. Le dessous à une porte pleine et un tiroir, le dessus vitré.No longer availableDim. 192 x 86 x 49 cmEstimate: € 150 / 200 -
#11
Een plaquette en een zittend naakt van terracotta. Het eerste gesigneerd ‘Van der Kaai’, het ander gemerkt ‘Gmunder, Austria”.
Plaquette et nu assis en terre cuite. La première signée Van der Kaai, l’autre avec la marque Gmunder, Austria.No longer availableDim. h: 34 & 21 cmEstimate: € 30 / 50 -
#168August Vervloet
Een smeedijzeren versiering met rozen.
Branche de roses en fer forgé. Signée.No longer availableDim. 25 x 30 cmEstimate: € 50 / 80 -
#709
“Ploegend boerenkoppel”. Potlood op papier. Onleesbaar gesigneerd.
“Couple de paysans au labeur”. Crayon sur papier. Signé illisiblement.No longer availableDim. 33 x 46 cmEstimate: € 40 / 50 -
#63
Een vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal met gegraveerd decor op dienblad. We voegen er een chocoladekannetje aan toe.
Garniture à café et à thé quatre pièces en métal argenté à décor gravé sur présentoir. Nous ajoutons une chocolatière.No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
#475
Twee factices voor parfum: - Joy de Jean Patou- Fidji - Guy Laroche.
Deux factices de parfum:- Joy de Jean Patou- Fidji - Guy Laroche.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#622
Een bas-reliëf als voormalig deel van een lambrisering met een voortstelling van twee engeltjes. XVIIIe eeuw in XIXe eeuwse kader.
Relief faisant partie d’un labris représentant deux angelots. XVIIIe siècle. Cadre du XIXe siècle.No longer availableDim. 62 x 77 cmEstimate: € 200 / 240 -
#210
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct. en een centrale diamant van ± 0,70 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,80 ct et un diamant central de ± 0,70 ct.No longer availableDim. 4,98 gEstimate: € 1600 / 1800 -
#346
Een houten wandconsole in transitionstijl met één lade.
Console en bois de style Transition ouvrant à un tiroir.No longer availableDim. b: 83 cmEstimate: € 120 / 200 -
#343Val St. Lambert
Een lampenvoet van mauve kristal. Jaren ‘50. Gemerkt.
Pied de lampe en cristal mauve. Années 1950. Avec marque.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 30 / 50 -
#321
Een paar Boomse vazen met een handgeschilderd bloemendecor.
Paire de vases de Boom à décor de fleurs peintes à la main.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 40 / 60