Other lots in this auction
-
#99
Een lot varia, bestaande uit twee getorste kandelaars (één beschadigd), een brievenrekje en twee metalen ballen.
Un lot d'objets divers, composé de deux bougeoirs torsadés (dont un abîmé), un porte-lettres et deux boules métalliques.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 25/35 -
#215C. Veelik(?)
“La Campine Dorée.” Gouache op papier. Onleesbaar gesigneerd. Gedateerd 1962.
“La Campine Dorée”. Gouache sur papier. Signature illisible. Daté 1962.No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. 29 x 39 cmEstimate: € 50/100 -
#93Petrus ValckxPeriod: 1920-1996
“Paardenhoofdstel”. Geaquarelleerde litho. Gesigneerd, E.C. en genummerd A/L.
”Harnachement de tête de cheval”. Une lithographie aquarellée. Signée E.C. et numérotée A/L.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 54 x 33 cmEstimate: € 30/50 -
#78
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje. Slijtage.
Un tapis oriental en laine noué à la main. Usures.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 202 x 132 cmEstimate: € 20/25 -
#5
Een geglazuurd Perzisch aardewerken flesje met meerkleurig decor van vogels en bloemen.
Une bouteille en faïence persane émaillée à décor multicolore d'oiseaux et de fleurs.No longer availableOnline onlyActive bid: 31.00 €Dim. h: 17 cmEstimate: € 30/40 -
#221Arthur Van der Linden
“Steenbakkerijen te Boom”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Briqueteries à Boom”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. 50 x 61 cmEstimate: € 80/120 -
#25
“Kariathide”. Litho. Gesigneerd. Zonder glas.
Kariathide . Lithographie. Signée. Sans verre.No longer availableOnline onlyDim. 37 x 20 cmEstimate: € 15/20 -
#11
Een lot van tien verschillende reisklokjes en -wekkertjes.
Un lot de dix horloges de voyage et réveils différents.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 50/60 -
#169Aristona
Een oude bakelieten radio. Type H88U. 1944.
Une vieille radio en bakélite. Type H88U. 1944.No longer availableOnline onlyActive bid: 55.00 €Dim. h: 17 cmEstimate: € 60/80 -
#247Ripa
“Zicht op Parijs”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1952.
”Vue sur Paris”. Huile sur toile. Signée et datée 1952.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 44 x 36 cmEstimate: € 50/70 -
#298P. van der Heijden
“Hommage à Tomado”. Gemengde techniek achter glas (gebarsten). Gesigneerd en gedateerd 1988. Tilburgse kunststichting.
“Hommage à Tomado”. Technique mixte sous verre (cassé). Signé et daté 1988. Ed. Tilburgse Kunststichting.No longer availableOnline onlyDim. 45 x 36 cmEstimate: € 40/50 -
#142The Leonardo Collection
Een zwaan van kunststof. Onderaan gemerkt. 1996.
Un cygne en plastique. Marqué en bas. 1996.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 17 cmEstimate: € 20/25